Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lichurec

Alternatywa PayPal'a + Free $25 za pre-rejestracje!

Polecane posty

ViTam serdecznie

 

Szperajac troche po sieci wpadlem na taka ciekawa strone:

http://greenzap.com

 

Jest to nowo tworzaca sie konkurencja dla Paypala.. Zajmowac sie beda tym samym (przesylaniem pieniedzy) ale na troche innych warunkach.

1. Beda obslugiwali caly swiat - PayPal do dzisiaj dostepny jest wylacznie dla wybranych..

2. Zapowiadaja nizsze oplaty (ale to sie okaze po premierze)

3. Podonie jak PayPal daja bonus za pre-rejestracje.. tylko wiekszy

 

PayPal, gdy powstawal, dla wszystkich ktorzy sie zarejestrowali przed oficjalnym otwarciem dawal $20

 

GreenZap chce wykozystac ten sam model, ale z wiekszym zyskiem dla klientow. Daje on $25 "na koncie" dla kazdego, kto sie zarejestruje przed premiera (w wakacje)

 

Firma ma juz podpisane umowy m. in. z iTunes, Yahoo.. wiec jest wiarygodna.. Rejestracja nie wiaze sie z zadnymi scislymi zobowiazaniami.. w razie czego zawsze mozna im powiedziec dziekuje..

 

Ale mozna tez dostac $25 .. de facto.. za nic :D

 

Zeby sie zarejestrowac potrzebny jest kod promocyjny: 25usdpromo

Nie da sie zarejestrowac bez kodu..

 

Latwiejszy do zapamietania adres (od razu z kodem): www.greenzap.com/25usdpromo

 

Byc moze wkrotce transakcje miedzynarodowe nie beda tak trudne jak teraz :| Bowiem czasami przeslac pieniadze na inny kontynent to katorga :P

 

L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałem kiedyś problemy z płatnościami zagranicznymi - szukałem sposobu do pobierania różnych opłat, nie na zasadzie koszyka ze sklepu tylko indywidualnych ofert, gdzie klient płacił jednorazowo przed dostawą.

Znalazłem wtedy www.ikobo.com, które oferuje ciekawy, moim zdaniem, sposób przesyłania pieniędzy. Wydają oni swoją własną kartę bankomatową - we współpracy z visą.

Tak więc przy pierwszej wypłacie otrzymuje się swoją indywidualną kartę, PIN a potem wystarczy się przespacerować do najbliższego bankomatu obsługującego ten typ transakcji. Są tam pewne obostrzenia przy wypłatach więc warto dobrze poczytać regulamin.

Początkowo, korzystanie z usługi było bezpłatne ale teraz, o ile mi wiadomo wprowadzono jakąś miesięczną opłatę - 1$ (nie korzystałem już dawno). Koszty transferu są niższe niż w przypadku Western Union, a płacący moze załatwić wszystko nie wstając od komputera.

Nie mówię, że są świetni ale zawsze jest to jakaś opcja zwłaszcza przy pobieraniu opłat z zagranicy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ostrzegam przed firmami, ktore powstaly korcej nic dwa lata temu.

Juz bylo tysiace przykladow na calym swiecie, gdzie takie firmy po zebraniu na kontach jakiejs fajnej sumki nagle znikaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bartos: owszem, masz rację, że takie firmy są mniej wiarygodne w oczach użytkownika, jednak gdyby nikt nie korzystał z nowych serwisów usługowych, internet stanąłby w miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje skorzystać z MOneyBookers.com lub używac WesternUnion :P

 

Firme SCAM łatwo odpalić i jeszcze łatwiej zniknąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgredku - z mojego doswiadczenia wnioskuje jedno - MoneyBookers jest zbyt skomplikowany dla Hamerykanow.. :| ile razy sie nasluchalem - a nie mogl bys tak po prostu miec PayPal'a? A western Union - ofszem, ale jako OFFline'owe narzedzie.. do transakcji OnLine sie nie bardzo nadaje :|

 

Jezeli GreenZap bedzie tak _prosty_ w obsludze jak PayPal (a na to sie zapowiada) to zdecydowanie ulatwi mi zycie..

 

co do "firmy scam" osobiscie nie wydaje mi sie, zeby GreenZap byl wlasnie taka firma..

1. "pisali" o nich m.in. w :

Yahoo Finance

Business Wire

Market Watch

2. Z informacji ktore przeciekly tu i tam wynika, ze juz maja podpisane umowy m.in. z Yahoo czy iTunes.. a nie wydaje mi sie, zeby Apple podpisywalo umowy z bele jaka firma..

 

Ale to tylko moje 3 grosze :P

 

PS

Moze to glupio wyglada.. ale szczerze powiedziawszy dawno mnie zaden projekt tak nie zainteresowal jak GreenZap.. hmm.. tak "za" projektem bylem (i jestem do dzis) ostatnimi czasy chyba tylko z FireFoxem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ Lichurecku :P:D znam mnóstwo polaków ktorzy kupują na EBAYu a kasę wysyłają poprzez WU i wtedy druga strona sie cieszy bo kase w ciągu 2-3h ma bezpośrednio w ręku :)

 

Poza tym to że Pisali nie świadczy o tym, że się nie zwiną :D

 

Ale to juz dywagujemy :D

 

@Duch: ooo tak - pytanie tylko ile Polaków zaraz ppo założeniu straci konto i czy PP będzi eodpowiadał/podlegał przed polskim sądem czy bedziesz zasuwał do USA żeby ich oskarżyć o zamrożenie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Lichurecku :P:D

Lichurku, Lichutki, Lichy 8) 8) ew. Lichurcu! Moj nick sie odmienia :twisted: :twisted:

 

znam mnóstwo polaków ktorzy kupują na EBAYu a kasę wysyłają poprzez WU i wtedy druga strona sie cieszy bo kase w ciągu 2-3h ma bezpośrednio w ręku :D

Ja tez, ale czesto tez "strona amerykanska" marudzi, ze "utrudniam im zycie".. ;p Moze po prostu trafiam na marudnych ludzi ;]

 

Poza tym to że Pisali nie świadczy o tym, że się nie zwiną :D  

 

Ale to juz dywagujemy :)

W razie czego Apple bedzie ich scigal :] ale jak sam zauwazyles - dywagujemy :)

 

@Duch: ooo tak - pytanie tylko ile Polaków zaraz po założeniu straci konto i czy PP będzie odpowiadał/podlegał przed polskim sądem czy bedziesz zasuwał do USA żeby ich oskarżyć o zamrożenie konta.

I tu sie absolutnie z toba zgadzam...

Tylko - ZTCW PayPal _musi_ miec hmm.. "zgode" NBP na prowadzenie takiej dzialalnosci.. czyli tez _musi_ podlegac polskiemu prawu..

 

ale, pozyjemy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory, ze wszystkiego nie czytałem ,ale ten system raczej nie ma szans, aletrnatyw paypal jest juz kilka, nawet starszych niż pp, egold, monebookers,stormpay,friendlypay intgold, ebullion,ikobo z nich przynajmniej mogą korzystać Polacy, poza tym takie płatności często padają albo zwijają interes, polecam moneybookers, to jest najpewniejsze po paypalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno założyłem konto w netpay.pl - mają fajny program partnerski.

Wypłacają dosyć szybko - ja wymianiałem e-gold na złotówki -prawie 1000zł

Coś wiecie więcej o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.inwestycje.org - jeśli chodzi o EG<->PLNy - stałe prowizje i działają juz kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×