Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rozpusta

Forall.pl [opinie]

Polecane posty

Chyba sam topic mówi za siebie. For All (only kids), czyli dla wszystkich dzieci ! :D

 

Raczej dla dzieci to niebardzo... ale oferta nie wydaje sie byc ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona faktycznie nieciekawa ..

 

czy ktoś wie gdzie oni mają to swoje dc ?

i jakimi łączami dysponują ? ( tktelekom i co jeszcze ?)

nie wiem jak można oferować serwery dedykowane nie podając żadnych dokładnych informacji ...

 

btw. nvu - piszesz "only for kids" a sam jesteś dzieckiem ( co dla mnie generalnie nie ma znaczenia ale to teraz nie istotne ), jak nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie pisz, czy to jakaś mania nabijania postów i udawania super duper pr0-znawcy serwerów / hostingu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw. nvu - piszesz "only for kids" a sam jesteś dzieckiem ( co dla mnie generalnie nie ma znaczenia ale to teraz nie istotne ), jak nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie pisz, czy to jakaś mania nabijania postów i udawania super duper pr0-znawcy serwerów / hostingu ?

 

Dokladnie , sam nie chciałem poruszać tego tematu ale jak w prawie każdym jest offtopic to dlaczego by sie nie skusić .To odnosi się do wszystkich zaczynając od ortografi ( co w pewnych granicach jest dobre , nie stety tu ich nie ma ) kończąc na pisaniu jakiś bzedetów w topicach że źle ktoś kogoś zrozumiał , albo staranie sie prowadzenia inteligętnej rozmowy . . .co w brew pozorom nie zawsze wychodzi

 

Pozdrawiam

 

PS : O wyzywaniu się od dzieci już nie wposmne . . . Żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS : O wyzywaniu się od dzieci już nie wposmne . . . Żenua
nie będę wskazywał palem kto na wht najwięcej robi tak... ^^ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupinem u nich serwer z Directadmin- standardowo instalowany (LAMP) wszystko ustawione tak ze zostało tylko dodać domeny przenieść bazy, serwer został złożony po 3 dniach od wpłaty(sobota). Po miesiącu złożę raport czy prądu w serwerowni nie brakło itd ;) Serwery stoją w Polsce maja dobry ping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był już temat łącza mają ponoć od 'kablówki' w 'piwnicy' i mało 'profesjonalnie'

Po miesiącu złożę raport czy prądu w serwerowni nie brakło itd smile.gif Serwery stoją w Polsce maja dobry

Chętnie posłucham

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z laczem? Slyszalem ze gwarantuja zawsze dostep do 1MBit a wpiecie jest na switcha z 5-10mbit/s

jak tam z twoja wydajnosci lacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dzwonil i zostal zapewniony ze o kazej porze bedzie mial zapewniony 1mbit a dotep bedzie mial do 5mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na serwer zamowienie zlozylem 5 listopada i w tym dnu zaplacilem za niego, po tygodniu dostalem mail ze przez jakis przypadek nie zweryfikowali mojego przelewu i w dniu 12 listopada zapewnili mnie ze serwer bedzie gotowy na 13 listopada, dzis 15 i serwera niema ....

 

jakby ktos mial nr tel do ich firmy to bym chetnie sobie go zapisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×