Skocz do zawartości
tobi223

Ktory System Polecacie Na Vpsa ?

Polecane posty

Pytanie jak wyzej w temacie chcialbym sie dowiedziec ktory system Waszym zdaniem bedzie najlepszy na VPS-a, dla niezaawansowanego uzytkownika :D (wybor na ktory pozwala hosteurope)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A który system zna najlepiej osoba która będzie się nim opiekować ?

Czasem nie wystarczy tylko klikać w ikonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osoba ktora ma sie opiekowac, uczyc na tym vpsie najlepiej zna debiana ale jak juz wspomnialem ma sie tez uczyc dlatego mzoe lepiej bedzie plesk+suse choc z tego co sie orientuje na serwer debian jest stabilniejszy.

prosze nie piszcie ze zeby sie uczyc mam sobie wstawic kompa do piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej najpierw dobrze popytac, przemyslec niz pozniej zalowac chociaz generalnie mozna zmienic ale po co wydawac bez sensu pieniadze Dzieki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debian i co za tym idzie Ubuntu zabierają naprawdę mało zasobów, jeśli się je zainstaluje bez zbędnego softu. SUSE pewnie też, ale nie znam jego wyników. Ja trochę ponad rok temu kupiłem VPS'a z SUSE i dostałem na tyle starą wersję, że dzisiaj nie ma już pod niego paczek i pozostaje jedyna słuszna kompilacja :D Jak SUSE się nie spodoba to możecie wgrać ubuntu. Opis jest na rootforum.pl.

PS> jak będzie potrzebne to mogę również przetłumaczyć opis instalacji Debiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS> jak będzie potrzebne to mogę również przetłumaczyć opis instalacji Debiana.
To debian nie ma polskiej wersji instalacji? (ja tam zawsze miałem możliwość wyboru języka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma :D Chodzi raczej o instalację, kiedy masz wgranego SUSE i chcesz jak najszybciej zmienić na debiana. Na forum HE jest opis razem z instalacją PLESK'a, więc przy chętnych do czytania i odrobinie wolnego czasu mogę go podrzucić na rootforum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×