Skocz do zawartości
młodywro

Licencja Na Direct Admin

Polecane posty

Witam,

 

Gdzie mogę wykupić licencje na Direct Adimin? Czy można wykupić taką licencje w języku polskim, czy może wykupuje się gdzieś samą nakładkę polskojęzyczna na oryginalny DA?

 

Czy zna ktoś może jakieś nowe konwertery do przerzucenia userów z cPanela na DA?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W livenet.pl tam też mają ;) a są konwertery do przezucenia usera z Cpanel do Directadmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W livenet.pl tam też mają ;) a są konwertery do przezucenia usera z Cpanel do Directadmina

 

nie kumam..

piszesz ze w livenet mają kowertery?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie livenet.pl ma licencje :P

2.konwertery sa do z cp na DA na forum DA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Nie livenet.pl ma licencje :P

2.konwertery sa do z cp na DA na forum DA ;)

 

OK. Kumam.

O konwerterach czytalem juz na forum DA ale nie mam pewności czy dziąłają w 100% prawidłowo. Tzn czy np przenszą wszystkie bazy danych, konta email, podpięte domeny, subdomeny itp.

Czy ktos z Was używał takie skrypty?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ale można spróbować co za problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem swego czasu konwertery i większość podstawowych funkcji przenoszą bez problemu. Nie przeniosą Ci np. baz PgSQL, ale to z uwagi na brak ich obsługi w DA. Aczkolwiek do PgSQL masz oddzielny plugin, tyle że bazy musisz ręcznie przenieść. Nie pamiętam by były większe problemy, aczkolwiek chyba nie wszystko się przeniosło jeśli chodzi o dodatkowe konta FTP. Tyle że ja to robiłem ponad rok temu, co za tym idzie pewnie skrypt od tego czasu został ulepszony...

 

Da jak ostatnio przeglądałem, ma całkiem duzo ciekawych dodatkowych pluginów(tyle że w większości płatnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×