Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
młodywro

Licencja Na Whm I Cpanel. Gdzie Kupić?

Polecane posty

Witam,

 

Mam już wstępnie wybraną serwerownie i serwer. Dziękuje wszystkim za pomoc.

 

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Do tej pory korzystałem i korzystam z oprogramowania whm i cpanel (z polską nakładką).

 

Gdzie mogę wykupić licencje na to oprogramowanie (najtaniej oczywiście).

 

 

Czy istnieje na rynku podobnie zaawansowane oprogramowanie (oczywiście tańsze).

 

 

Pozdrawiam,

K.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Panel DA jest dużo tańszy od cpanel.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że obecnie liczy się tylko jeden panel. Jest nim oczywiście Direct Admin -

mamy w firmie licencje do sprzedania, jakbyś chciał zapraszam via PW.

CPanel to najgorszy soft jaki widziałem kiedykolwiek na oczy, a kosztuje jakieś absurdalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajPanel DA jest dużo tańszy od cpanel. Pozdrawiam
Wiem że DA jest tańszy i to nawet sporo. Jest on również o wiele uboższy od cpanela a nie o to mi chodziło.
Ja uważam, że obecnie liczy się tylko jeden panel. Jest nim oczywiście Direct Admin -mamy w firmie licencje do sprzedania, jakbyś chciał zapraszam via PW.CPanel to najgorszy soft jaki widziałem kiedykolwiek na oczy, a kosztuje jakieś absurdalne pieniądze.
Nigdy nie widziałem DA, ale słyszałem że jest marny. Masz może jakieś demo? Dlaczego piszesz, że cpanel jest najgorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że DA jest tańszy i to nawet sporo. Jest on również o wiele uboższy od cpanela a nie o to mi chodziło.Nigdy nie widziałem DA, ale słyszałem że jest marny. Masz może jakieś demo? Dlaczego piszesz, że cpanel jest najgorszy?

EEEEE ? :) Moim zdaniem DA jest lepszy od Cpanelu :), i dużo tańszy sam używam na 2 maszynkach DirectAdmina :) i wszystkim mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że obecnie liczy się tylko jeden panel. Jest nim oczywiście Direct Admin -

mamy w firmie licencje do sprzedania, jakbyś chciał zapraszam via PW.

CPanel to najgorszy soft jaki widziałem kiedykolwiek na oczy, a kosztuje jakieś absurdalne pieniądze.

 

 

Ok, juz mam demo z ich strony firmowej. A jest on może w wersji polskojęzycznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że DA jest tańszy i to nawet sporo. Jest on również o wiele uboższy od cpanela a nie o to mi chodziło.Nigdy nie widziałem DA, ale słyszałem że jest marny. Masz może jakieś demo? Dlaczego piszesz, że cpanel jest najgorszy?

1) Uboższy? Co takiego ma CPanel, czego userowi będzie w DA brakować?

Wiem, że możesz mi wymienić tytuły wielu obecnych tam ikonek,

ale tak realnie proszę...

2) Demo? Jasne -> http://www.directadmin.com/demo.html

3) piszę tak, bo administrowałem już wieloma serwerami,

a więc znam od "wewnątrz" prawie każdy opensourcowy tudzież komercyjny panel

jaki jest na ziemi... CPanel to najgorszy soft w swojej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko DA :) Dobrze Ci tu radzą.
Dzieki :) Zobaczyłem wersje testowa i nie jest ona taka zła. Chyba nawet Az.pl z tego korzysta. Nie wiesz czy jest wersja polskojęzyczna? Klienci się już przyzwyczaili do cpanela po polsku :) .Aha, i najważniejsze. Tak jak pisałem wcześniej, od 3 lat korzystam z cpanela i wszystkie konta są utworzone na tym oprogramowaniu. Jeżeli bym się zdecydował przejść na DA, to nie będzie z tym problemu?
1) Uboższy? Co takiego ma CPanel, czego userowi będzie w DA brakować?Wiem, że możesz mi wymienić tytuły wielu obecnych tam ikonek,ale tak realnie proszę...2) Demo? Jasne -> http://www.directadmin.com/demo.html3) piszę tak, bo administrowałem już wieloma serwerami,a więc znam od "wewnątrz" prawie każdy opensourcowy tudzież komercyjny paneljaki jest na ziemi... CPanel to najgorszy soft w swojej klasie.
OK, bazowałem na opiniach i nie widziałem wczesniej DA. Tzn. widziałem w Az.pl ale nie miałem pojecia że to DA. Dopiero teraz jak zobaczyłem demówke to sobie przypomniałem. Nie wychwalam tutaj pod niebiosa cPanelu. Oczekuje tylko dobraj, sprawdzonej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są w internecie skrypty konwertujące konta z cPanelu na DA. Nie jest może to 100% konwersja, ale 95% funkcji zostaje przeniesionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×