Skocz do zawartości
beliq

To Jest Jakaś Zmora...

Polecane posty

Czy wam też po całym mieście porozwieszali naszego premiera na billboard'ach ?

Ja w promieniu 1 KM od domu naliczyłem go w 12 kopiach jadąc samochodem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi. Oni faktycznie myślą, że ktoś ich znów wybierze? Czy to nie strata pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.. wjeżdżając do w-wy popciągiem co widzę - premiera(prezydenta/premiera??)... jakby w polsce było go za mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal, Żal, Żal.. a wiecie co jest najgorsze.. że całkiem niedawno myślałem 'nie no przecież nie możliwe żeby kaczyński został prezydentem, ten nadmuchany mlaskający bawół, nie potrafiący się wysłowić, mający uśmiech jak.. no przecież on ma uśmiech jak mój senny koszmar. I do tego jeszcze śmie pluć w twarz Wałęsie.

A jednak został...

Dlatego teraz wychodzę z założenia, everything is possible, i nie oglądam wiadomości ..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to, ze go popieram, ale z miejsca gdybym byl w PL postawil bym na niego u bukmachera 100 pln ze znowu wygra... Taka mentalnosc Polakow, ze znowu go wybiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy są ponowne wybory ? A jeśli go wybiorą ponownie to ja nie wracam do polski : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby Polak mądry po szkodzie i uczy się na błędach, więc zobaczymy. Ale wg. mnie nie wchodzi się dwa razy do tego samego szamba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy są ponowne wybory ? A jeśli go wybiorą ponownie to ja nie wracam do polski : D

 

 

Wroc na wybory :P Moze beda w pazdzierniku, choc kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tez obstawiam, że go wybiorą ale chciałbym się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha :) Ja to mam koszmar, u mnie billboard wisi za oknem wielki :] na sąsiednim bloku xD ... jest mały, chciał chociaż raz poczuć się wielkim ... ;] żeby nie mówili, że "jedyne co niemieckiego zna polski prezydent to spluwaczka na dortmundzkim lotnisku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że te plakaty trochę mu pomogą :) To jest załamujące!!

 

W miastach kaczory nie mają szans, tylko elektorat wieś i miasteczek może zagłosować na nich :/ Ale stanowi on ok 50%, więc to nie są żarty!

 

 

BTW

U mnie w Sosnowcu wszystkie plakaty farbą zostały popryskane!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem @BlueMan kto sie bawił farba na 3 takich plakatach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ostatnie sondaże mówią, że mają przewagę nad PO ;/

O zgrozo jeżli oni wygrają to matko przenajświętsza wynoszę sie z Polski. Przecież Kaczuch chce zawładnąć całkowicie Polską. Już teraz wspominał coś o hmm hakach na Tuska i Oleiniczaka [No na tego z SLD :) ]

Chce wybić wszystkich którzy stanęli mu na drodze i sie jemu sprzeciwiają..

Co do Bilbordów to w Lublinie są dość widoczne... Są chyba wszędzie w całej Polsce... Jeszcze brakuje tego abyśmy w autobusach słuchali stałych nagrań przy przystankach. "Zasady Zobowiązują Kaczyński" WTF....

 

Mówią w tych swoich reklamach, że w Polsce żyje sie lepiej, że oni tyle zrobili. A gówno prawda. To dzięki tym co wyjechali są miejsca pracy. Oni nie utworzyli ani jednego miejsca pracy. Znaczy sie poza swoimi znajomymi. Te wszystkie CBA, ABŚ itp to tylko zostały utworzone aby walczyć ze swoimi przeciwnikami i obsadzić swoich znajomych...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...inna sprawa, że jeśli ma rządzić PO i Tusk, to też raczej nie ma po co zostawać w kraju.. przecież ten gościu nie zrobił NIC, by Kaczory nie wygrały..

 

jak dla mnie to nie ma kto tu rządzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też możemy rządzić :D W każdym mieście od 50 000 mieszkańców zrobić Data Center i 1 Mb/s w cenie 10 zł netto :)

 

Rozmarzyłem się :), co do Tuska to według mnie czegoś się dziwnie boi, albo z drugiej strony chce zgrywać spokojnego typka z tymi `warchołami` z PIS-u.

 

Niestety te strategie przegrywają, Polacy lubią kiedy się mówi że wszyscy bogaci ludzie to złodzieje i oszuści. Taka smutna prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja przypomnę parę starszych rzeczy...

 

Odkopany komentarz powyborczy sprzed 2 lat:

51.jpg

 

Porównanie stylu wypowiedzi:

http://www.korespondent.pl/mp3.php?w=1&amp...30_wrzesnia.mp3

 

Niestety w Polsce do wyborów idą debile, a ci, co nie głosują, wyrządzają większą szkodę naszemu krajowi niż ci, co chodzą i głosują na Kaczki. Paranoja... Każda alternatywa jest dobra dla PiS-Samoobrona-LPR! Dosłownie każda alternatywa jest lepsza niż zachłanni na władzę Kaczyńscy do spółki z maniakami pokroju Kurskiego czy Ziobry.

Już niech będą postkomuchy, niech Polska będzie nawet rządzona przez "czerwonych". Już wolę ich niż państwo policyjne Kaczorów.

 

Oświadczenie. Bynajmniej nie mam nic wspólnego z "układem" w rozumieniu braci Kaczyńskich, nie mam nic wspólnego z SB czy pochodnymi. Po prostu uważam, że oni wyrządzają mniejsze zło niż Kaczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pro.S3b4: tylko bez osobistych wycieczek. forum jest od tego, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię

 

a co do dyskusji kto jest be, a kto nie, to szczerze mówiąc wali mnie to

ja wiem na kogo będę głosował i raczej nikt mojego zdania nie zmieni

jedyna rzecz jaka mnie wkurza, to ludzie, którzy do wyborów nie idą "bo to i tak nic nie zmieni", "bo mi sie nie chce", "bo wszyscy to złodzieje", potem przez 4 lata narzekają, że jest do dupy, a przy następnych wyborach historia się powtarza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY JESTEŚ DEBILEM! Jak narazie to nie ma nikogo bardziej uczciwego niż PiS. A nikt ich nie lubi, bo nie mają na niego żadnego haka. A inni? PO i Tusk - jeszcze gorzej.

Dobrze, że nie masz prawa głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×