Skocz do zawartości
Gość

Prowadzisz Swoją Stronkę? Chyba Będzie Trzeba Ją Zarejestrować :)

Polecane posty

Czytając ten news do śniadania myślałem, że będę musiał czyścić monitor :P Chcieliby mieć nad wszystkim kontrolę.. Ale to na pewno nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg... omg... omg... omg...

 

no comment...

 

 

Jak ja mam 15 domen z 10 -cioma serwisami, forami, itd...

 

 

A tak na poważnie to nie wejdzie w życie choć ....

Popatrzcie ile jest blogów w internecie... ile for, ile "precelków" ile stron domowych itd. itp.

 

Jak oni sobie to wyobrażają ?? :P:)

 

 

Ciekawe czy ja kiedyś pojmę ten Kraj... ;/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewnie za rejestrację będzie opłata.. stówkę, czy dwie rocznie.. plus oczywiście procent od zysków z reklam : ) hehe.. jaja jak berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto chce kupić wszystkie moje portale za 20 tys ? :(

ehhe... <joke> :P

 

Ciekawe ile oni za takie pomysły dostają hajsu ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zostać w Polsce, ale jak coś takiego wejdzie to bez namysłu się pakuje i załatwiam jak najszybciej obce obywatelstwo nie przyznając się do korzeni, bo to już byłby szczyt kretyńskich możliwości naszej władzy... Choć z 2 strony kiedyś chcieli też wprowadzić podatek np. od ilości zlewów w domu etc. ale chyba coś przycichło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
...ale raczej to nie przejdzie.. chociaż..

 

ale co znowu ma "przejść" i gdzie? Przeczytałeś nagłówek czy całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"ale brakuje podpisów wszystkich sędziów."

czyli czy któryś nie popuka się w głowę..

 

no i "przejście" w sensie, że w praktyce to prawo będzie egzekwowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z wakacji nie wracam w takim razie, szkołe zawsze mogę skończyć w jakimś innym kraju.

 

A prawda jest taka, ze za niedługo będziemy płacić za to, że dzieci się rodzą, że oddychamy a potem to już całkiem będzie nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę przesadzacie. Ja w tym newsie doczytałem, że nasze zapisy prawne są po prostu niedostosowane do dzisiejszej rzeczywistości. Sąd musi wydawać wyroki zgodne z prawem ale to iż nie wszyscy się pod tym od razu podpisali daje do zrozumienia iż widzą, że coś jest nie w porządku . Więc pytanie brzmi tylko czy ktoś to zmieni.. i kiedy..

 

Nie chodzi tu raczej o kwestię pobierania opłat czy kontrolowania wszystkich stron internetowych (bo to technicznie niemożliwe), wątpię żeby ktoś chciał to robić. Nie podano na stronie konkretów a znawcą prawa nie jestem ale mam nadzieję, że chodzi po prostu o jakąś nie znowelizowaną ustawę sprzed lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w tv nic o tym nie ma, bo plebs i tak by nie wiedział o co chodzi... tak, jak swego czasu podawano przykład, że jakaś babcia się dziwi, że można tysiąc złotych wydzwonić na telefonie (..tja.. gdy się używa modemowego netu)... no i to jakoś nie da się sensownie sprzedać masie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strona jest aktualizowana częściej niż raz w tygodniu, powinna zostać zarejestrowana jako dziennik. Jeśli rzadziej, ale przynajmniej raz w roku - jako czasopismo

A jeśli w ogóle? Bo są takie strony?

Jak mam rozumieć aktualizacje? Dodawanie nowych plików do strony czy nowych newsów. A może zmienienie designu?

 

ale brakuje podpisów wszystkich sędziów

Jeżeli jakiś sędzia ma stronę, to to nie przejdzie i oby ;)

 

Za wydawanie dziennika lub czasopisma bez rejestracji grozi grzywna, a nawet ograniczenie wolności

Rejestracja pewnie będzie droga. To jest chore... W tym kraju są już takie mendy, że potrafią ze wszystkiego czerpać zyski. Zaniedługo pewnie będą pobierać opłatę za wysikanie się we własnym domu :) Skończę szkołę i szybko do innego kraju. Nie dośc, że bieda to jeszcze wyciągają wszystko z ludzi, co się da. Szkoda, że arabowie nie są na nas wściekli, bo by podłożyli bombę pod sejm i hura nie ma żadnych ryżych ćwoków i brzydkich kaćzatek.

 

i odpowiedzialnością za teksty, w tym wpisy internautów.

I tu się mylą. Na każdej stronie w stopce lub w jakimś regulaminie jest wpis, że Administracja nie ponoszą żądnej odpowiedzialności za komentarze użytkowników itd. To co jak ktoś będzie chamem i napiszę niecenzuralne słowa lub zrobi SPAM z linkami do XXX to od razu do więzienia?

Może jeszcze zrobią opłaty za przesiadwanie w celi, oprocentowanie za niepłacenie grzywny itd?

 

Ten kraj jest chory, biedny i same mendy w nim żyją. Jak najszybciej do innego kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem, mi się wydaje, że taka inicjatywa jest śmieszna.. po prostu wszyscy powinni to olać (jeśli wejdzie nakaz rejestracji) i koniec.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończę szkołę i szybko do innego kraju.

 

To może skończ szkołę od razu w innym kraju? Stąd chcesz wyjechać bo twierdzisz, że wszędzie wyciągają kasę. Jednak dopiero po skończeniu szkoły bo tu masz za free a gdzieś gdzie byś pojechał pewnie słono by trzeba zapłacić (przynajmniej jeśli chodzi o szkolnictwo wyższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40zł.. za stronkę? jaja..

 

Skąś muszą wziąść na "becikowe" i inne cuda na kiju, które naobiecywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zł to za dużo na legalizacje serwisu. Ale co jeśli zmienimy adres albo ktoś ma 10 rozbudowanych stron?

A do kiedy trzeba składać wnioski?

A gdyby wszyscy się zmówili i nikt by nie płacił? Więzienia by poupadały... Co za kraj, co za syf. Boże, dlaczego umieściłeś mnie w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×