Skocz do zawartości
domena24.info

Xon.pl I Foxnet.pl Od 8:30 Nie Działają

Polecane posty

Jestem zaskoczony Od 8:30 nie widać mojej strony w pewnej firmie xon.pl sprawdzałem na kilku komputerach i na żadnym nie wyswietla . Sprawdzałemteż inne strony z rozszerzeniem .xon.pl i .foxnet.pl i nie działają.W sumie z foxnet.pl korzystałem 2 lata bez problemu a tu taki przestój ;)(( Jeżeli macie tam strony lub Wasi Klienci sprawdźcie i napiszcieOk. już wszystko w porządku ... jednak nie kłamali jak mówili że dbają o klientówPozdrawiam całąekipę techniczną tej firmy - NAPRAWDĘ SUPER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zaskoczony Od 8:30 nie widać mojej strony
korzystałem 2 lata bez problemu a tu taki przestój ;)((

 

Jest 10:25.... Nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 10:25.... Nie przesadzajmy.

 

dokladnie raz na pare lat taka awaria to nie awaria. Mi sie zdarzylo juz pare razy w ciagu kilku lat, ze nie mialem dostepu do mojego konta papierow wartosciowych, wiec mysle, ze Twoja strata z tytulu niedzialajacej stronki, a strata z tytulu niemozliwosci grania na akcjach przez klientow danego banku to nic, a mimo, ze tak ogromna roznica w kwotach to i tak bankom nawet zdarzaja sie pady. Chcialbys, zeby hosting za grosze mial super jakosc, jak nawet banki wydajace mln pln na klastry nie sa w stanie jej zapewnic? Nie zartuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Xon.pl często zdażają się awarie: 03 marca -> ponad ok. 34 min. ; 06 marca -> ponad 5 godzin ; no i dzisiaj od 18.20 nawet nie można się zalogować na konto.

Czyżby się Xon.pl psuł ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w Xon.pl często zdażają się awarie: 03 marca -> ponad ok. 34 min. ; 06 marca -> ponad 5 godzin ; no i dzisiaj od 18.20 nawet nie można się zalogować na konto.

Czyżby się Xon.pl psuł ? :)

To była tylko jakaś przypadkowa awaria. :) . Od tamtego czasu wszystko ok.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×