Skocz do zawartości
ogamer

Whmcs Polski Lang

Polecane posty

Witam. Mam do zaoferowania pełne spolszczenie Panelu Klienta do oprogramowania WHMCS w wersji 5.1.2. Spolszczenie powinno także działać na starszych wersjach z rodziny 5.X. Teksty tłumaczyłem osobiście i są one normalnie w użyciu na mojej stronie. Zostało przetłumaczone kilka dni po wydaniu wersji 5.1.2 i miałem sporo czasu aby poprawiać ewentualne błędy. Spolszczenie było tłumaczone z angielskiego i nie miałem żadnej podstawki polskiej, czyli jeżeli pojawi się nowa wersja wystarczy porównać nową i starą wersję angielską i sprawdzić jakie wersy się zmieniły lub jakie zostały dodane i zaaplikować te zmiany bezpośrednio do mojego spolszczenia. Oczywiście możliwe jest wystawienie faktury VAT na taki pliczek. Zainteresowanych proszę o kontakt drogą elektroniczną - muni3k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie też był bym zainteresowany ceną, ale jak widzę e-sport to pewne, że z góry nie zapłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytając publicznie o cenę oczekiwałem odpowiedzi publicznej, dostałem na PM - 100 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrzebuje i niema nic przeciwko kilku błędom to mogę udostępnić za darmo moje tłumaczenie do panelu klienta dla 5.1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrzebuje i niema nic przeciwko kilku błędom to mogę udostępnić za darmo moje tłumaczenie do panelu klienta dla 5.1.2

jak najbardziej zapodaj je tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępniaj, pomożemy poprawić błędy.

 

Okej odrazu sie przyznam że niemam pojęcia do czego służy "My Quotes" ;] Więc tych kilku, chyba 7 linijek nie tłumaczyłem :) Pozatym moje tłumaczenia są ustawione alfabetycznie od a do z bo tak mi łatwiej się dłubie usunąłem też komentarze. I niu usunąłem znaków macie więc & obok i :unsure:

 

W zależnosci od tego czy potrzebujecie pliczek w utf czy ansi: http://www.square-host.pl/whmcs/

 

Za błędy i zwroty niczym z ust trola przepraszam publikuje na życzenie, moim zdaniem niema się tu zabardzo czym chwalić ani co odsprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może spolszczenie panelu admina do najnowszej wersji? Temat przeczytałem od deski do deski, znalazłem jedno, ale przy najnowszej wersji brakuje tam trochę rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie dla wersji 5.1.3 (działa także na 5.1.2)

 

Plik polskipanelklienta.php do folderwhmcs/lang/polski.php

- przetłumaczone 100% poprawione kilka zwrotów a Qutes zmienione na dodatki jak znajdziecie jakieś nietypowe zwroty informujecie będę aktualizował.

 

Plik polskiadminpanel.php do folderwhmcs/admin/lang/polski.php (zmienić w ustawienaich profilu admina na język polski)

- przetłumaczone hmm jakieś 90% w kodzie pozaznaczałem cytaty linijek nie przetłumaczonych czyli jakieś 30% zwrotów z nowej aktualizacji oczywiście nadal nad tym pracuje i tłumacze te linijki choć czasu brak oczywiście pozostawiłem angielskie zwroty aby nie występowały braki, zachęcam do zaglądania i sprawdzania aktualizacji jeżeli tłumaczenie uznacie za przydatne.

- linijki ustawione są alfabetycznie i usunąłem komentarze WHMCS poprostu mam taką a nie inną organizację pracy, staram się także na bierząco poprawiać zwroty które nie pasują lub brzmią dziwacznie z góry dziękuję za wasze uwagi także na PW są bardzo przydatne.

 

Pliki w UTF: http://www.globaldata.pl/whmcs.zip

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie dla wersji 5.1.3 (działa także na 5.1.2)

 

Plik polskipanelklienta.php do folderwhmcs/lang/polski.php

- przetłumaczone 100% poprawione kilka zwrotów a Qutes zmienione na dodatki jak znajdziecie jakieś nietypowe zwroty informujecie będę aktualizował.

 

Plik polskiadminpanel.php do folderwhmcs/admin/lang/polski.php (zmienić w ustawienaich profilu admina na język polski)

- przetłumaczone hmm jakieś 90% w kodzie pozaznaczałem cytaty linijek nie przetłumaczonych czyli jakieś 30% zwrotów z nowej aktualizacji oczywiście nadal nad tym pracuje i tłumacze te linijki choć czasu brak oczywiście pozostawiłem angielskie zwroty aby nie występowały braki, zachęcam do zaglądania i sprawdzania aktualizacji jeżeli tłumaczenie uznacie za przydatne.

- linijki ustawione są alfabetycznie i usunąłem komentarze WHMCS poprostu mam taką a nie inną organizację pracy, staram się także na bierząco poprawiać zwroty które nie pasują lub brzmią dziwacznie z góry dziękuję za wasze uwagi także na PW są bardzo przydatne.

 

Pliki w UTF: http://www.globaldata.pl/whmcs.zip

Dziękuję serdecznie, testowałem jedynie Panel Administratora - błędów póki co nie znalazłem. Plus dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję spolszczenia do WHMCS ver 5.2.3, czy oriętujecie się gdzie takowe można znaleść ? W powyższym spolszczeniu brakuje kilku aktywnych funkcji które się nie wyświetlają w pabnelu ? Czy uzupełnienie spolszczenia pomoże czy kwestia leży w czymś innym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze już drugi miesiać przysiadam do aktualizacji i poprawek zaobserwowanych błędów ... i strasznie mi się nie chce ;) ale w Lipcu przybędą praktykanci więc pewnie wgram aktualizacje dla 5.2.5 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Panie Adrianie,
w imieniu użytkowników forum WebHostingTalk etc. serdecznie dziękuję za spolszczenie do systemu WHMCS.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej dokładnie wersji jest spolszczenie?

Skoro je sprzedajecie to rozumiem że jest napisane w calości samemu i w pelni poprawne?

 

Moge komus za friko udostępnić swoje ktore mam, jednak nie jest w pełni zgodne z nowszą wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×