Skocz do zawartości
ogamer

Whmcs Polski Lang

Polecane posty

Hm nie ma nic za darmo ale najlepiej jak za darmo ktoś mu pomoże to będzie ok ?

 

Na forach zwykle udziela się pomocy za friko, chyba, że wymaga to większego wysiłku specjalnie dla tej osoby. A tutaj praca została już wykonana, ma dla siebie, ale nie chce się podzielić. Wyprzedzając następne pytania, niepotrzebny mi polski język w whcms, po prostu dziwi mnie takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Chodziło mi o coś zupełnie innego, ale niestety NIKT się nie domyślił.

 

Spolszczenie jest w załączniku, dla mniej kumatych (nie to, że bym się naśmiewał, proszę bez zbędnych komentarzy ;) ), uploadujemy na serwer do katalogu np: /whmcs/admin/templates i rozpakowujemy. Stary v4 można usunąć i zastąpić TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszła nowa wersja z możliwościa spolszczenia panelu admina ( Adam liczymy na ciebie :))

 

Admin Area Multi-Language Support

 

WHMCS has always supported multiple languages for the client area, but now the long wait is over and the admin area supports multiple languages too! Able to set language per admin user, we’re well underway with converting all of the admin area pages to be translatable, but as we’re sure you’ll understand it’s a very big task converting every page and so we estimate we have around 75% of pages converted so far. That already gives you over 1500 lines of text to translate so happy translating! And we’ll release further updates with additional translatable pages before long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszła nowa wersja z możliwościa spolszczenia panelu admina ( Adam liczymy na ciebie :P)

 

 

 

http://wklej.org/hash/3f5c8e64bd1/

 

Prosto z Google Translate ;) (trochę wkładu i będzie malyna)

Chętnie przyjmę 'dopieszczoną' wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vps: chyba żartujesz z tym 'spolszczeniem' ;-) nawet kodowanie tam się rozsypało.

 

Kodowanie jest git :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
( Adam liczymy na ciebie )

Mam ważniejsze rzeczy do pracy, a sądzę że dobry Administrator powinien znać angielski... cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest tego typu że będziesz chciał coś zmienić w ustawieniu i będziesz przełączać się na język angielski by dowiedzieć się co dane ustawienie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Właśnie wyszła aktualizacja WHMCS do wersji 4.4.1

Noi spolszczenie leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumacze te 4.4.1 Bo z moim angielskim cienko a co chwile tłumaczyć mi się nie chce ;)

 

400 linijek za mną 1200 czeka :) ale ze względu na poziom mojego angielskiego zostawiam małe braki no i ktoś to będzie musiał jeszcze po mnie zerknąć i poprawić :) Jacyś chętni ?

 

obecny admin lang w załączniku kodowanie utf-8

 

albo jak by ktoś się nudził i zaczął tłumaczyć od końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Tutaj własnie twórcy aplikacji troszkę temat przemyśleli ;)

i zrobili lang PA.

 

Myśle ze uplynie troche czasu zanim firmy zdecyduja sie na wdrozenie w 100 % polski jezyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze około 95% Przetłumaczone. Wiadomo są jeszcze drobne błędy, ale myślę, że nie aż tak rzucające się w oczy. Dlatego powolutku będziemy dopieszczać.

 

Tak więc z góry proszę chętnych o pomoc, myślę że przy nowych wersjach nanoszenie poprawek będzie z górki. Widać że nie wszystko można przetłumaczyć i jeszcze parę elementów tkwi gdzieś indziej może przy aktualizacjach to zmienią.

 

Graficzki oraz pliczek językowy dla 4.4.1 Utf-8 będę starał się uaktualniać w miarę użytkowania.

 

english.php

 

 

1a.jpg

 

2a.jpg

 

3a.jpg

 

4a.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konfiguruję whmcs właśnie i co chwilę widzę niedociągnięcia i nanoszę poprawki więc takie super tłumaczenie to nie do końca ;)

 

Lang oczywiście nie nadpisujemy tylko wgrywamy jako Polski czy tam polish.php i zmieniamy tylko w konfiguracji użytkownika język. Żeby sobie nie odciąć drogi powrotnej :)

 

No i poza tym sporo jeszcze braków w tej wersji. Niestety można tak naprawdę przetłumaczyć może z 60% całości PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tyle utrudnienia, że muszę najpierw poznawać niektóre funkcję WHMCS aby wiedzieć jak je nazwać ;) Mam nadzieję że nikt się nie obrazi za Tickety, które w moim przypadku stały się Zgłoszeniami Technicznymi - niebawem zamieszczę jakąś aktualizację / może jutro na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

lolek: ślepy jesteś ? przeczytaj posta który ma dwa plusy...

 

Teraz już trzy .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy pliczek aktualizuje na bieżąco.

dodaje także drugi plieczek

plik polish.php

 

Jak komu wygodniej. Można zmieniać język w Panelu można nadpisywać angielski.

Pytanie do osób bardziej obeznanych w WHMCS aby w pełni zakończyć tłumaczenie zakładek GŁOWNA, KLIENCI i ZAMÓWIENIA brakuje mi tłumaczeń: (po prostu nie wiem o co chodzi)

$_ADMINLANG['status']['collections'] = "Collections";

$_ADMINLANG['billableitems']['additem'] = "Add Billable Item";

$_ADMINLANG['stats']['acceptedquotes'] = "Accepted Quotes";

$_ADMINLANG['stats']['fraudservices'] = "Fraud Services";

$_ADMINLANG['stats']['frauddomains'] = "Fraud Domains";

$_ADMINLANG['orders']['listfraud'] = "Fraud Orders";

$_ADMINLANG['fields']['priceoverride'] = "price override";

$_ADMINLANG['orders']['priceoverridedesc'] = "(Only enter to manually override default product pricing)";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$_ADMINLANG['status']['collections'] = "Collections"; > zapewne długi/nieuregulowane należności

$_ADMINLANG['stats']['fraudservices'] = "Fraud Services";

$_ADMINLANG['stats']['frauddomains'] = "Fraud Domains";

$_ADMINLANG['orders']['listfraud'] = "Fraud Orders"; > zapewne opcja stworzona do wychwytywania oszustów, usług które takie osoby zakupiły

 

$_ADMINLANG['fields']['priceoverride'] = "price override";

$_ADMINLANG['orders']['priceoverridedesc'] = "(Only enter to manually override default product pricing)"; > nadpisywanie ceny - prawdopodobnie by administrator mógł ustalić dla jakiegoś klienta inną cenę

 

Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem, chociaż jak znam życie sam już to sprawdziłeś. Nie, nie korzystałem poza trialem z WHMCS i to dość pobieżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA REAKTYWACJA !

To już przedostatnie tłumaczenie - dość bardzo agresywne. Poruszam się teraz po Panelu dodaje usługi klientów i zmieniam tłumaczenie by brzmiało logicznie.

 

Tłumaczenia, które według mnie nie mają sensu a jeszcze nie doszedłem do czego służą:

Zamówienia- Zamówienia Zablokowane

Płatności - Pozycje Rozliczone

Płatności - Opinie

WSPARCIE- Predefiniowane odpowiedzi

WSPARCIE - Zagadnienia Sieciowe

 

Szablony wiadomości e-mail nie działają w przypadku konfiguracji nowego języka Panelu Admina tak więc do ich edycji albo trzeba je skonfigurować albo przełączać się na język angielski.

 

Obecnie tylko dział Ustawienia zawiera drobne pomyłki i błędy retoryczne/stylistyczne. Tylko jakoś nie chce mi się go poprawiać. Pozostałych elementów obecnie przetłumaczyć się nie da. Pozostaje czekać nam do kolejnej wersji i tłumaczeń modułów, które raczej się nie pokażą ;)

 

Paczki zostały zaktualizowane tak więc zapraszam do pobierania z poprzednich postów. Jeżeli ktoś ma pomysły/ uwagi zapraszam na PW będę poprawiał w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×