Skocz do zawartości
ogamer

Whmcs Polski Lang

Polecane posty

Sorry, że się wtrącę, ale wejdź w plik któregoś ze standardowych języków - są oznaczenia z tego co pamiętam, tj. jest część langa i potem w komentarzu info, że poniżej rzeczy dodane od wersji 4.0 :)

 

Dziwne, bo od wersji 4.0 ja nie widzę już żadnych komentarzy w langu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Ma ktoś email templates po Polsku w 100 %? Mogę zapłacić chyba, że się wymienię za doładowania sms do WHMCS'a zgrane z dotpay lub innym systemem płatności za kody sms.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Samego WHMCS nie da się spolszczyć bo jest zakodowany w IonCube, chyba że ktoś znajdzie dobry decoder i później dość tani encoder żeby to później ładnie zamknąć po spolszczeniu, jednak jest to już ingerencja w pliki WHMCS i nie mam pojęcia jak mają się do tego ogólne warunki licencji. No chyba ktoś bez powodu by tego nie zakodował.

 

Generalnie tak jak widać wypowiedzi użytkowników powyżej można spolszczyć jedynie Panel klienta (w sumie najważniejsza część) dowolnie według własnych upodobań, wystarczy 2-3 godziny (dla ludzi znających angielski) i mamy PL_LNG od strony klienta. Ja jednak z ciekawości chciałem sprawdzić czy się da coś spolszczyć w Panelu Administracyjnym? Efekty widać na obrazki poniżej.

 

Licencję mam PEŁNĄ LEGALNĄ od Adasia :P

 

280sjub.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze paczkę wrzuć z tym langiem ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Tak dobrze to nie ma, za dużo się na starałem żeby to spolszczyć. I to nie jest paczka. Tak jak wspominałem "kodowanie IonCube" więc nie WSZYSTKO jest spolszczone. Spolszczony jest jedynie styl w 100% reszta pozostaje w języku Angielskim. Ale z tym nie ma problemu WHMCS jest jednym z najprostszych tego typu oprogramowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze to nie ma, za dużo się na starałem żeby to spolszczyć.

To po co się tutaj przechwalasz ?

 

W wątku, gdzie Głowa umieścił swoje spolszczenie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

To po co się tutaj przechwalasz ?

 

W wątku, gdzie Głowa umieścił swoje spolszczenie gratis.

 

Doceniam starania Adama i nie mówię, że się przechwalam, zamieściłem te informacje bo być może ktoś wpadnie na pomysł jak to spolszczyć dalej i się ze mną skontaktuje. Pana wypowiedź jest zbędna i wprowadza niepotrzebny zamęt w wątku.

 

Generalnie chodzi o przedstawienie istoty sprawy i tutaj nią jest: "SPOLSZCZENIE WHMCS ZE STRONY PA". Może i Pan chciałby wszystko za darmo no ale niestety żyjemy w takim kraju że nie MA NIC ZA DARMO i trzeba się liczyć ze staraniami innych. To spolszczenie które wyprodukowałem mogę zamienić na jakiś ciekawy moduł ewentualnie sprzedać za drobną opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Poczekaj na aktualizacje softu ze strony whmcs, i cała robote trzeba od nowa robic.

Moim skromnym zdaniem, nie ma sensu spolszczać PA.

 

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniam starania Adama i nie mówię, że się przechwalam, zamieściłem te informacje bo być może ktoś wpadnie na pomysł jak to spolszczyć dalej i się ze mną skontaktuje. Pana wypowiedź jest zbędna i wprowadza niepotrzebny zamęt w wątku.

Z tego Twojego postu nie wynika, że potrzebujesz jakiegoś kontaktu czy pomocy.

 

Generalnie chodzi o przedstawienie istoty sprawy i tutaj nią jest: "SPOLSZCZENIE WHMCS ZE STRONY PA". Może i Pan chciałby wszystko za darmo no ale niestety żyjemy w takim kraju że nie MA NIC ZA DARMO i trzeba się liczyć ze staraniami innych. To spolszczenie które wyprodukowałem mogę zamienić na jakiś ciekawy moduł ewentualnie sprzedać za drobną opłatą.

Tak się składa, że udostępniłem ZA DARMO - spolszczenie do DA oraz spolszczenie do phorum.org i kilkunastu modułów a inni udostępniają inne spolszczenia więc jednak można coś mieć i oddać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

"Doceniajmy starania innych tak jakby były naszymi" ktoś mi to kiedyś powiedział.

 

Napisano dziś, 14:43

Użytkownik GrandBB dnia 02 grudzień 2010 - 13:28 napisał

 

Doceniam starania Adama i nie mówię, że się przechwalam, zamieściłem te informacje bo być może ktoś wpadnie na pomysł jak to spolszczyć dalej i się ze mną skontaktuje. Pana wypowiedź jest zbędna i wprowadza niepotrzebny zamęt w wątku.

 

Z tego Twojego postu nie wynika, że potrzebujesz jakiegoś kontaktu czy pomocy.

 

Czytanie ze zrozumieniem "być może ktoś wpadnie na pomysł jak to spolszczyć dalej i się ze mną skontaktuje"

 

Dalszych wypowiedzi nie komentuję. U mnie nie ma nic za darmo bo ja też muszę za wszystko płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem "być może ktoś wpadnie na pomysł jak to spolszczyć dalej i się ze mną skontaktuje"

 

Dalszych wypowiedzi nie komentuję. U mnie nie ma nic za darmo bo ja też muszę za wszystko płacić.

 

W takim wypadku pewnie ta osoba też będzie chciała zapłaty za swój pomysł... . W sumie dziwny tok rozumowania, wychodzi na to, że powinieneś zapłacić też za to ogłoszenie, w końcu ktoś hostuje to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiderHost.pl

W takim wypadku pewnie ta osoba też będzie chciała zapłaty za swój pomysł... . W sumie dziwny tok rozumowania, wychodzi na to, że powinieneś zapłacić też za to ogłoszenie, w końcu ktoś hostuje to forum.

 

Hm nie ma nic za darmo ale najlepiej jak za darmo ktoś mu pomoże to będzie ok ?

 

@RuFiK - Masz racje :) pojawi się nowość i cała praca "paczka" do niczego się nie zda ;) no chyba że ktoś ma nulled :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Moim skromnym zdaniem, nie ma sensu spolszczać PA.

Dokładnie.

Dobry Administrator powinien znać angielski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×