Skocz do zawartości
ogamer

Whmcs Polski Lang

Polecane posty

Dzięki serdeczne!

 

mimo wszystko panel adminna pozostaje po angielsku ale to nie problem. Martwi mnie tylko, że trzeba manualnie tłumaczyć treści emaili wysyłanych do klientów. A przecież troszkę ich jest. Dysponuje może ktoś z Was spolszczonym textem tych emaili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne!

 

mimo wszystko panel adminna pozostaje po angielsku ale to nie problem. Martwi mnie tylko, że trzeba manualnie tłumaczyć treści emaili wysyłanych do klientów. A przecież troszkę ich jest. Dysponuje może ktoś z Was spolszczonym textem tych emaili ?

 

Nie idź na łatwiznę i wprowadź trochę wlasnej inwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idź na łatwiznę i wprowadź trochę wlasnej inwencji :)

 

Dokładnie :P

Jeżeli używasz whmcs'a to jednak do 99% zastosowań zarobkowych, więc trzeba czasem się poświęcić i stracić te kilka godzin/minut na przetłumaczenie, ew. zlecić to komuś :)

Zresztą często każdy sobie dopasowuje te powiadomienia do własnych potrzeb.. coś usuwać/dodaje/modyfikuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Whmcs daje duże możliwości jeśli chodzi o personalizacje powiadomień email. Pewnie bym je przetłumaczył, gdybym miał zamiar komunikować się przez to z moimi klientami. ja jednak nie planuję komercyjnej działalności. Jedynie chcę się zapoznać z działaniem tego skryptu. Dlatego idę na łatwiznę i pytam o gotowego langa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych kupnem wsparcia dla WHMCS w postaci:

Pliku językowego w tym Polskiego!

Polskich template-ów e-mail WHMCS!

Zgodnej integracji językowej pod każdy tamplate/theme/skin WHMCS.

Zgodnej integracji z serwisem płatności takim jak: http://www.przelewy24.pl/

 

Potrzebujesz integracji z innym serwisem płatności? Napisz a może dojdziemy do wspólnego porozumienia!

 

Proszę o kontakt z serwisem Serfy.pl pod patronem Media77 .

Proszę użyć formularza kontaktowego na stronie pod adresem http://serfy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić reup spolszczenia najlepiej do wersji 3.8.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie (kodowanie ISO-8859-2) dla wersji 3.8.1:

 

http://www.tinyurl.pl?uAuVfg2L

 

 

 

Uwaga, to NIE JEST PROFSJONALNE TŁUMACZENIE! Jest to efekt wczorajszego nudnego wieczoru. Co prawda starałem się, żeby tłumaczenie miało ręce i nogi, ale z pewnością znajdziecie tam mniejsze lub większe błędy.

 

Używajcie tego tłumaczenia na własne ryzyko. Za wszelkie błędy w tłumaczeniu oraz wynikające z nich straty (finansowe, moralne itd.) nie biorę żadnej odpowiedzialności.

 

 

 

 

 

P.S.

 

Jak komuś nie pasuje, bo jest niedokładne, bo kodowanie nie takie, bo to, bo tamto, bo siamto - fsck you, zróbcie lepsze i udostępnijcie tutaj, cwaniaki :P Dla ułatwienia możecie jako bazę wykorzystać powyższy plik. Nie jestem ch. i udostępniam to na zasadzie "róbta z tym co chceta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tłumaczenie, ciekawa jest jedna rzecz :D raz piszesz "ktora" a raz "która". Przy tłumaczeniu pasuje się zdecydować czy z polskimi znakami czy bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tłumaczenie, ciekawa jest jedna rzecz ;) raz piszesz "ktora" a raz "która". Przy tłumaczeniu pasuje się zdecydować czy z polskimi znakami czy bez ;)
Sorki za błędy, wynikają one z pośpiechu i późnej godziny. Do pliku siadłem około godziny 22., z przerwami na siorbatkę i inne skończyłem około 2. w nocy. Może ktoś zdecyduje się poświęcić parę minut na wprowadzenie poprawek i udostępnienie ulepszonej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny post, nie mam możliwości wyedytowania poprzedniego...

 

 

Poprawiłem nieco tłumaczenie, zrobiłem też wersję skodowaną w UTF8.

http://www.tinyurl.pl?TaNY8jwE - w jednym archiwum są spakowane obie wersje, czyli kodowana w ISO-8859-2 i UTF-8.

 

A co, taki miły jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktoś te spolszczenie??

Jeśli tak to bylbym wdzieczny bo jestem dopiero na 150 linijce.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są te same pliki, które wrzuciłem wcześniej, czyli do 3.8.1. I właśnie dlatego, że nie ma informacji co zostalo zmienione nie mam jakoś zapału, żeby tłumaczyć lang do 4.x od zera. Pewnie już ktoś to zrobił, ale standardowo nie ma chętnych, żeby się tym podzielić z innymi. Pewnie jak zaoferujecie gotówkę, to znajdzie się kilku takich, którzy chętnie swoje tłumaczenia sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś do sprzedania polski lang do whmcs ? Mam spolszczenie od strony klienta, jednak przydało by się jeszcze od strony admina.

 

Pozdrawiam

 

 

Odkopie..

 

Czy jest możliwość spolszczenia panelu administracyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam pl lang do panelu klienta dzięki uprzejmości d.v i jakby ktoś napisał jak spolszczyć panel admina to w wolnej chwili to chętnie zrobie. Oczywiście za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niema możliwości spolszczenia panelu administracyjnego, gdyż jest zakodowany ioncubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał malu nie ma takiej opcji.

A poza tym nawet, gdyby było to możliwe, to ja się nie piszę na taką robotę z trzech powodów. Pierwszy to moje gigantyczne lenistwo, drugi to znajomość angielskiego, a trzeci to ilość tekstu do przetłumaczenia. Każdy, któ pracował z WHMCSem wie, że od strony administracyjnej panel ten jest kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy obszerniejszy niż strona kliencka. Wrzucone tu przeze mnie tłumaczenie strony klienckiej WHMCSa zajęło razem z poprawkami i kodowaniem do dwóch formatów 3 wieczory, a to tylko jeden plik tekstowo-kodowy. Zrobienie samego tłumaczenia wszystkich opcji w cp zajęłoby pewnie z tydzień, a gdzie testy i poprawki? Nie zapominajmy, że nawet gdyby dorwać się do rozkodowanych źródeł, to cały panel porozrzucany jest po wielu plikach... Mrówcza robota, bolące ślepia... Może i podjąłbym się takiego zadania, ale na pewno nie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy, kto pracował z WHMCSem wie, że od strony administracyjnej panel ten jest kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy obszerniejszy niż strona kliencka.

Widocznie mało z nim pracowałeś B)

Wrzucone tu przeze mnie tłumaczenie strony klienckiej WHMCSa zajęło razem z poprawkami i kodowaniem do dwóch formatów 3 wieczory

Litości, zapisanie do grom wie jakiego formatu, czy jest to iso czy utf czy inne badziewie to kwestia jednego kliknięcia. Bez przesady

 

Zrobienie samego tłumaczenia wszystkich opcji w cp zajęłoby pewnie z tydzień, a gdzie testy i poprawki?

A może miesiąc?

 

 

 

Nie zapominajmy, że nawet gdyby dorwać się do rozkodowanych źródeł, to cały panel porozrzucany jest po wielu plikach...
Ciekawi mnie skąd wiesz gdzie są langi Panelu Admina, skoro źródła są zakodowane?

Może używasz wersji nulled? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są te same pliki, które wrzuciłem wcześniej, czyli do 3.8.1. I właśnie dlatego, że nie ma informacji co zostalo zmienione nie mam jakoś zapału, żeby tłumaczyć lang do 4.x od zera. Pewnie już ktoś to zrobił, ale standardowo nie ma chętnych, żeby się tym podzielić z innymi. Pewnie jak zaoferujecie gotówkę, to znajdzie się kilku takich, którzy chętnie swoje tłumaczenia sprzedadzą.

 

Lol tam parę linijek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdmen, powiedz które to linijki, będę wdzięczny.

 

Krystian:

1. No właśnie pracowałem z tym cholerstwem trochę. Ale skoro masz inne zdanie, flajma zaczynał nie będę.

2. Nie czepiaj się jednego stwierdzenia, może jeszcze czepisz się, że w ogóle tłumaczyłem i udostępniłem?. Jakoś, k***a nie było chętnych, a jak człowiek z dobrej woli coś zrobi i się podzieli, to go jeszcze opier***ą, że coś nie tak, że się nie przepracował...

3. Może tłumaczenie panelu admina zajęłoby i miesiąc. Z moim lenistwem to może nawet pół roku.

4. Nie, nie używam wersji nulled, ale z tego co się orientuję nawet w wyzerowanej wersji panel administracyjny jest zakodowany. Z ciekawości aż jakiegoś nulleda zassam i sprawdzę :) Swoje założenie opieram na wyglądzie katalogów/plików WHMCSa oraz kilku różnych opiniach znalezionych w necie (niestety nie udało mi się znaleźć oficjanego stanowiska twórców w tej sprawie). Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że w przeciwieństwie do strony klienckiej w panelu admina teksty porozrzucane są po wielu plikach - poszczególne opcje w poszczególnych konfigach, a nie w centralnym pliku językowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz które to linijki, będę wdzięczny.

 

Sorry, że się wtrącę, ale wejdź w plik któregoś ze standardowych języków - są oznaczenia z tego co pamiętam, tj. jest część langa i potem w komentarzu info, że poniżej rzeczy dodane od wersji 4.0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×