Skocz do zawartości
PIKeR

Rezerwacja Zajętej Domeny

Polecane posty

Mam pytanie - czy jakaś firma (prócz onetu) oferuje usługę rezerwacji zajętej domeny? To znaczy, jak kolo zapomni zarezerwować to my mamy prawo pierwokupu. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie ;) . Onet.pl za 3 lata liczy sobie 200zł, a Bóg wie ile to potrwa. Należy doliczyć jeszcze sumę ewentualnej rejestracji domeny.

 

Opis usługi: http://domeny.onet.pl/1207143,opis.html

 

Pozdrawiam

 

PS. Dodam, że chodzi o domenę com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo tyle to mniej wiecej kosztuje. Lepiej zainteresuj sie cyklicznymi sprawdzarkami domen. Jak koles zapomni (na dobrych domenach na to nie licz ;-)) to sprawdzarka automatycznie zarejestruje taka domene. Plus jest taki, ze zrobi to niepostrzezenie. Jesli ktos wykupi opcje to wlasciciel bedzie o tym wiedzial i bedzie miec motywacje, zeby jednak nie zapominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo tyle to mniej wiecej kosztuje. Lepiej zainteresuj sie cyklicznymi sprawdzarkami domen. Jak koles zapomni (na dobrych domenach na to nie licz ;-)) to sprawdzarka automatycznie zarejestruje taka domene. Plus jest taki, ze zrobi to niepostrzezenie. Jesli ktos wykupi opcje to wlasciciel bedzie o tym wiedzial i bedzie miec motywacje, zeby jednak nie zapominac.

Tego się obawiałem, że właściciel się o tym dowie :/. Jaki jest koszt tej sprawdzarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×