Skocz do zawartości
Gr4nd

Http://soursense.eu/

Polecane posty

Chciałbym wszystkich userów przestrzec przed tą firmą (jeżeli tak to można nazwać), zapewniali w swojej ofercie że nie ma limitu transferu, a po wykorzystaniu kilka tb danych serwer przycięty. Druga sprawa, serwery stoją w hetzner.de, przedstawiciel owej firmy zniknoł, wogóle się nie odzywa ... nie wiem czy to spowodowane. Jednym słowem Nie Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mają hetzner to chyba wystarczy przełączyć aby łącze znowu było 100MB ?

Już nie. Teraz każdy GB na porcie 100 Mbit ponad 1 TB kosztuje 9/100 Euro.

Oczywiście można korzystać z darmowego 10 Mbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma działą niewiem chyba niewiesz do kogo piszesz ja odrazu dostaje wiadomośc.

Jest takie coś jak bok

A tak wogóle to firma padła ofierą rusela ale ja mam sprawny serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo nam przykro, nasza firma padła ofiarą Rusela." - po wakacjach, co druga

"świeżo" otwarta firma hostingowa będzie miała taki napis na stronie głównej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to firma padła ofierą rusela ale ja mam sprawny serwer

No bez żartów... chcesz powiedzieć, ze firma kupowała serwery od pośrednika o bliżej nieokreślonej tożsamości i sprzedawała je dalej? Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym poznać opinie innych na temat tej firmy.

Jak sprawuja sie wam dedyki?

 

 

te dedyki to hetzner.de :)

 

 

a ta ich oferta to przekłamanie :> 1 Gbit łącze .... zal.eu potem spada do 100/100

Zobacz jak jest w hetznerze ;) to będziesz wiedział jak jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz jak jest w hetznerze :) to będziesz wiedział jak jest ;p

to akurat wiem, jak jest w hetznerze :)

patrzylem juz 20 roznych ofert, wszystkie mam ladnie spisane na kartce, zeby ladnie wybrac sobie ktoras :)

 

a z soursense myk jest taki, ze cena jaka mi zaproponowano za TAZ czy SUN jest jakies 40% mniejsza niz bezposrednio u hetznera i w dodatku z directadminem.

 

p.s. w kontaktach z soursense powiedziano mi, iz w sumie lacze jest 100mbit (tak jak hetzner), a gwarantowane lacze to 24mbit. powiedziano mi rowniez, ze sprzet jest hetznera, ale maja tam szesc szaf na osobnym  switchu. moim mysleniem jest to jak najbardziej mozliwe, jesli maja wielu klientow - to i hetzner daje im porzadne znizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cennik jest u nch netto czy brutto?

 

Oferta cenowo, bardzo atrakcyjna. Szczególnie w porównaniu z oryginalnymi cenami z hetznera.

 

Dobrze by było jakby ktoś z wht u nich kupił i podzielił się wrażeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze by było jakby ktoś z wht u nich kupił i podzielił się wrażeniami ;)

 

pytalem o opinie juz dwoch ludzi, uwaga z tyłu oraz snajperpl.

obydwie osoby mi odradzaly.

uwaga z tylu powiedzial, ze dzialalo dwa tygodnie a potem byl przestoj bodajze z

tydzien albo wiecej.

snajperpl zas ze mial dostac DA i nie dostal oraz na pozniejszy przestoj serwera

 

BOSS, ten cennik to i tak wysoka cena do tego, co mi osobiscie zaproponowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako iż jestem przedstawicielem firmy SourSense pozwolę sobie odpowiedzieć na kilka zadanych tu pytań.

W Polsce, z tegoż forum, mamy aktualnie 4 klientów. Mam nadzieję, że jeśli tylko znajdą czas, wypowiedzą sie o oferowanych przez nas serwerach.

Rzeczywiście ostatnio poziom obsługi klientów nie był na należytym poziomie, jednakże mogę Państwa zapewnić, iż teraz każdy klient obsługiwany jest w profesjonalny sposób.

Co do łącz, oferta ta zostanie poprawiona, ponieważ uległa drobnym zmianom, zostanie ona odpowiednio sprecyzowana.

Jeżeli chodzi o ceny, jeżeli klient nie chce faktury, to płaci cenę która widnieje w ofercie. Jeżeli jednak klient zażyczy fakturę, to oczywiście należy doliczyć 22% podatku VAT.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać wątpliwości dotyczące oferty, jeżeli jednak ktoś z Państwa miałby jakiekolwiek inne pytania, proszę kierować je na adres oliwer@soursense.eu.

 

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieładnie, ja dostałem tylko standardową ofertę :/

 

 

hehe.. ty to zawsze poszkodowany jesteś ;p <joke>

 

 

@Zen

 

Ja bym sprecyzował to waszą ofertę bo tam jest łącze 1 GBps do 1 TB a potem jest 100/100 bez limitu... ;/ wiedziałem że to śmierdzi przekrętem ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałem że to śmierdzi przekrętem ;f

 

Raczej nietrafne stwierdzenie.

Tak jak pisałem, będzie to sprecyzowane. Nie chce się powtarzać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam związu z tym że jestem jednym z klientów soursense.eu

No to więc przedstawie swoją historię a każdy sam oceni firmę

Dostałęm ofertę na PW od @Ignac

Serwer

Za 200zł

2*300Gb dysk

Czyli ds5000 z hetzner

Z directAdminem za 200zł Oferta ciekawa i odrazu widziałęm że to oferta hetzner'a

No to po rozmowie na gg z panem Markiem Ignaczykiem

Ustaliliśmy że dam 100zł zaliczki a reszta po 2 tygodzniach

Dostałem z panelem i pełną konfiguracją za free

Rónież jak coś niestykało pan Marek za darmo naprawiał to nawet jak ja popełniłem błąd

potem zapłaciłem resztę i skończyła się licencja na panel!!

Potem brak kontaktu i po trzech dniach odzew że serwer padd I że wramach tego dostane za darmo na 2 miesiądze serwer

Ale panel miał być dopiero po miesiądzu bo panom ponoć licencję sprzadał rusel i dla tego niebyło

No dobra czekam bez panelu. Potem znowu serwer nie działał i dostałem odzew że niedługo będzie

No i jutro mam dostać z panelem

Pozdrawiam

PS przypadkiem napisałem na zły mail do boku i wyświetlił się takie coś serwer3.livenet.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację jak kolega wyżej.

Powinienem od nich otrzymać drugi serwer następnego dnia - minęło już 14 dni... i zero odpowiedzi na pytania...

Nawet po padzie nie można było zrobić backupa tylko od razu zaoferowanie nowej maszyny, która nigdy nie ruszyła.

Szkoda nerwów... raptem by mieli się zmienić w porządną firmę? Lepiej wydać trochę więcej i mieć swoje pewne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

rzeczywiscie byly problemy zwiazane z serwerem dla pana 'uwaga z tylu', jednakze aktualnie serwer czeka na aktywacje licencji DA.

Z tymze panelem mielismy troche klopotow, poniewaz polecono nam skontakowac sie z pewnym Panem, ktory przedstawial sie jako Marek Ignaczyk.

Nie chce opisywac ty calej historii, lecz ten Pan nie byl tym, za kogo sie podawal.

Niestety kilku uzytkownikow z tego powodu ucierpialo poniewaz nie mielismy pojecia, mozna powiedziec, o ich istnieniu.

Sprawa jednak zostala rozwiazana i wszystko zostalo sprostowane.

Teraz pozostalo nam isc do przodu oferujac najlepsze rozwiazania po korzystnych cenach.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że znów jest mowa o Ruselu w kontekście tej firmy a dziwnym trafem Zen łączy się z forum ze Słupska + ostatnio phpproxy postawione na soursense.eu - czegoś się boi?

 

Ponadto przecież firma zarejestrowana jest w Boniewie, domena jest zarejestrowana na wirtualna osobę z Torunia o której Pan Oliver twierdzi, że nie istnieje.. Za dużo niewiadomowych, warto się zastanowić 3 razy jeżeli nie chcecie utopić pieniędzy, no chyba, że przedstawiciel firmy przedstawi jakieś sensowne wytłumaczenie tego całego zamieszania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena serwera była ...5gb.pl livnet może ten to ten ignac wszystko zepsuł ale jak napisał patryk za dużo niewiadomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widziałem, że ktoś w końcu poruszy temat lokalizacji, czy Słupsk jest tak 'spalonym' miastem? Firma zarejestrowana jest w Boniewie,

a oddział firmy zajmujący się serwerami mieści się akurat w Słupsku i my jesteśmy odpowiedzialni za soursense.eu

Więcej informacji na publicznym forum udzielał nie będę, więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt prywatny.

Aktualnie posiadamy wielu zadowolonych klientów którym zaoferowaliśmy nasze usługi, jeżeli tylko będą chcieli, to na pewno wypowiedzą się w tym temacie.

 

To by było na tyle,

Pozdrawiam ze słonecznego Słupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×