Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marekxbx

Gdzie Zainwestowac W Dedyka?

Polecane posty

Witam.

 

Interesuja mnie serwery do 60euro z dobrym laczem i przyzwoitym laczem.

 

Sa jeszcze jakies ciekawe oferty w Polsce z wyjatkiem serwerydedykowane.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Interesuja mnie serwery do 60euro z dobrym laczem i przyzwoitym laczem.

 

Sa jeszcze jakies ciekawe oferty w Polsce z wyjatkiem serwerydedykowane.pl ?

 

poza serewerydedykowane.pl moze uda Ci sie znalesc cos z 100-250GB ruchu na jakims polskim laczu z TPSA. (tak mniej wiecej wychodzi kalkulacja kosztow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cos ciekawego poza granicami? Z przyzwoitym pingiem 40-60ms i transfer minimum 800gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z budżetem 60 ojro idealnie się mieścisz w hetznerze

 

AMD Athlon 64 3700+

2 GB DDR400 RAM

2 x 300 GB SATA HDD

Łącze: 100 MBit

Traffic: 1000GB na łączu 100Mbit a jeśli przekroczysz te 1000GB to przepustowość spada do 10Mbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moge Panu zaoferowac:

 

Intel P4 2.4-3GHz

512MB RAM

40GB HDD

2000GB transferu

Miesiecznie 180PLN netto

 

Lokalizacja Frankfurt, Niemcy. Serwerownia Avaya Databurg (Netdirekt)

 

Serwer jest dostepny od reki.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Dino Strzeminski

www.exportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza serewerydedykowane.pl moze uda Ci sie znalesc cos z 100-250GB ruchu na jakims polskim laczu z TPSA. (tak mniej wiecej wychodzi kalkulacja kosztow)

 

Witaj,

 

Nie wiem jaka maszyna Ci potrzebna ale np. jesli Celeron 3,06GHz i 1GB + dysk 160GB, 1000GB BW wystarczyłby Ci to polecam 1paket.com, tam dostaniesz za 79 dolców. Jeśli chcesz możesz kupić przeze mnie za indentyczną cenę jak u nich, chyba że chcesz prosto od nich, już jest nawet stawiony i za kilka dni ma być wyłączony bo wymieniłem u nich na Dual Xeona go.

 

Oferuja oni:

- rescue mode

- reboot via www

- szybka reinstalacja via rescue mode

 

OS:

CentOS v4.4, Debian Etch v4.0, Debian Sarge v3.1r4, Fedora Core v6.0, Gentoo 2006.1, Slackware v11.0, Suse v10.2, Ubuntu Edgy v6.10

 

 

Sieć jest bardzo stabilna i bardzo bardzo rzadko zdarzają się awarie. Jest tez specjalny e-mail gdy cos sie stanie z serwerem i nie mozna naprawic przez rescue mode. W sumie kontaktuje sie tylko gdy potrzebuje nowe IP albo jak dysk maja dodac/wymienic.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie ich polityka "padnie coś w piątek to czekaj do poniedziałku" oferta byłaby atrakcyjna, tak to odpada :/

Z tego co pisal uzytkownik Labedz w innych postach wyglada to dobrze, tylko w niewielkim procencie spedzimy weekend obgryzajac paznokcie. Rozumiem, ze pomocy 24/7/365 nie zastapi tryb rescue, ale @marekxbx nie sprecyzowal czego dokladnie szuka i napewno warto przejrzec ta oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczy się możliwość. Zapewniam Cię, że jak ma paść dysk to właśnie padnie piątek-poniedziałek kiedy supportu nie ma. Prowadzać poważny biznes nie mam zamiaru liczyć na łut szczęścia, że akurat ten znikomy procent nie będzie się mnie tyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadząc poważny biznes powinieneś mieć poważne fundusze, za które kupisz poważny serwer w poważnej firmie z poważnymi warunkami obsługi. Jeśli ktoś bierze dedyka za kilkadziesiąt euro to chyba oczywiste jest, że godzi się na pewne niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×