Skocz do zawartości
ednet

Konta Resselerskie W Superhoscie W Polskim Dc

Polecane posty

Witam

Czy ktoś z Was ma konto reselerskie w ich polskiej serwerowni w Gdańsku lub Warszawie?

Czy często zdażają się awarie i przerwy w pracy (oprócz awarii zasilania)?

Czy serwery nie sa przeciążone?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko do domowych zastosowań bym to zakupił. Jeśli coś biznesowego to raczej kei.pl, hostings.pl, mega.sisco.pl

Ja bym unikał tej firmy jako resellera. Potem będziesz świecił oczami przed klientem za kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko do domowych zastosowań bym to zakupił. Jeśli coś biznesowego to raczej kei.pl, hostings.pl, mega.sisco.pl

Ja bym unikał tej firmy jako resellera. Potem będziesz świecił oczami przed klientem za kogoś?

 

Znam jakość Superhostu bardzo dobrze, ponieważ mam tam reselera od dość dawna i wiem że bywało różnie z jakością.

Moje konto jest na serwerze w Holandi i pomimo kilku problemów działa prawidłowo. Za kilka dni moje konto będzie przenoszone do Polski i jestem ciekaw czy jakość się pogorszy czy poprawi względem Holandii?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem będziesz świecił oczami przed klientem za kogoś?

Nigdy tego nie rozumiałem. Czy to nasza polska mentalnosc?

Przeciez sam wybierasz uslugodawce, sam decydujesz tworzyc konta 100mb za 300 zł na resellerze za 200zł (99zł w superhost nawet :) ) miesięcznie, sam obciążasz ten serwer i pozniej sam jedziesz po całej firmie za swoje poczynania...

 

Jak chcesz swiadczyc uslugi hostingowe to sie wyslil na boga.

Reselling mozesz stosować dla 10 - 15 kont pod usługi typu webdesign, ale jesli sam szanujesz swoich klientow to wydzierzaw dedyka, postaw sam system i go skonfiguruj pod siebie, bedziesz mogl wtedy swiecic oczami za siebie, chyba ze znow wine zwalisz za amatorska obsluge techniczna serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz swiadczyc uslugi hostingowe to sie wyslil na boga.

Reselling mozesz stosować dla 10 - 15 kont pod usługi typu webdesign, ale jesli sam szanujesz swoich klientow to wydzierzaw dedyka, postaw sam system i go skonfiguruj pod siebie, bedziesz mogl wtedy swiecic oczami za siebie, chyba ze znow wine zwalisz za amatorska obsluge techniczna serwerowni.

OT:

To świecenie oczami z winy innych... straszna rzecz.

Gdybym miał pieniądze, to bym pod swój mini-hosting całe DC postawił,

a pod te kilka stron firmowych na krzyż które mam u siebie... całą szafę DL'ek 380'ek. :)

Wszystko bym zdublował, łącznie z firewallem i serwerem backup.

Pół miasta bym przekopał aby położyć te cholerne kabelki.

Świadomość, że jeśli ktoś jest za coś winny, to tylko ja... jest bardzo komfortowa.

Można zacząć od konta resellerskiego moim zdaniem, ale dosłownie zaczać.

Jak napisał sug83 15-20 kont i wynosimy się szybko na swoje.

W przypadku takiego Direct Admin'a migracja kont to przecież chwila moment,

dłużej będzie trzeba czekać na rozpropagowanie nowego wpisu DNS.

Administratora zawsze można znaleźć jakiegoś przyjemnego, postarać się z nim jakoś "ułożyć"...

Proszę pamiętać, że wiele firm "traktuje"(vide: katuje :) ) maszyny tylko z kontami resellerskimi gorzej,

a to dlatego że wiedzą iż nie są widziani bezpośrednio jako usługodawca.

Na tym forum, czy na webhelp'ie ludzie znają takie narzędzia jak ping, traceroute, dig,

ale tak naprawdę wciąż stanowimy mniejszość - 90% internetu nie będzie umiało dociec,

czy jego ISP ma serwer czy tylko konto reseller i u kogo...

Spokojny sen, brak siwych włosów i czas dla bliskich bezcenna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pamiętać, że wiele firm "traktuje"(vide: katuje wink.gif ) maszyny tylko z kontami resellerskimi gorzej,

Z mojego doświadczenia wynika że jest dokładnie odwrotnie. Również w superhoście resellerzy są ponoć na stabilniejszych maszynach ale to subiektywne odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tego nie rozumiałem. Czy to nasza polska mentalnosc?

Przeciez sam wybierasz uslugodawce, sam decydujesz tworzyc konta 100mb za 300 zł na resellerze za 200zł (99zł w superhost nawet :) ) miesięcznie, sam obciążasz ten serwer i pozniej sam jedziesz po całej firmie za swoje poczynania...

 

Jak chcesz swiadczyc uslugi hostingowe to sie wyslil na boga.

Reselling mozesz stosować dla 10 - 15 kont pod usługi typu webdesign, ale jesli sam szanujesz swoich klientow to wydzierzaw dedyka, postaw sam system i go skonfiguruj pod siebie, bedziesz mogl wtedy swiecic oczami za siebie,

 

O Ci chodzi? Czy napisałem wcześniej że jestem niezadowolony z resselera w superhoscie? Poziom usług jest że tak powiem akceptowalny, a moim pytaniem była różnica w jakości reselerów SuperHost między Polską a Holandią.

Będąc przez długi czas na serwerze w Holandi mam juz wyrobione zdanie na temat jakości i chciałem wiedzieć czy w Polsce taka jakość zostanie zachowana? A może będzie lepiej lub gorzej?

 

Nie świadczę hostingu dla 'masowego odbiorcy' a tylko dla moich klientów którym robie strony albo sklepy.

O zakupie dedyka pomyślę jak będę miał więcej klientów.

 

chyba ze znow wine zwalisz za amatorska obsluge techniczna serwerowni.

Pokaż mi moją wypowiedź gdzie zwalilem wine na amatorską obsługe techniczna.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ednet, spokojnie spokojne.

Odnosiłem się do odpowiedzi Tomiego.

Bynajmniej wzburzenie nie było skierowane do Ciebie :)

 

Cieszę się, że jesteś zadowolony z SuperHost, osobiście mam u nich konto na wisepanelu i też jestem zadowolony. Mam nadzieje, że ta radość będzie trwać wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że jesteś zadowolony z SuperHost, osobiście mam u nich konto na wisepanelu i też jestem zadowolony. Mam nadzieje, że ta radość będzie trwać wiecznie.

 

Z SuperHostu nie jestem do końca zadowolony, ale obecnie nie jest żle. Jestem u nich długo, przechodziłem przez wiele serwerów i wiem co to znaczy ich jakość :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z SuperHostu nie jestem do końca zadowolony, ale obecnie nie jest żle. Jestem u nich długo, przechodziłem przez wiele serwerów i wiem co to znaczy ich jakość :lol:

 

Ed

 

Ja siedzę u nich chyba jakoś od 2003 i niestety śmiem twierdzić że kiedyś jakość usług była na lepszym poziomie, a co do uptimu to monitoruje ich stale za pomocą siteuptime.com i tak to wygląda:

 

Since: October 10, 2004

Outages: 95

Total Uptime: 99.111%

Last Check: July 11, 2007 at 12:44 PM PST

 

Year Outages Uptime

2007 22 99.031%

 

Year Month Outages Uptime Downtime

2007 July 3 98.814% 1.186%

2007 June 3 98.571% 1.429%

2007 May 3 99.596% 0.404%

2007 April 2 99.722% 0.278%

2007 March 1 99.816% 0.184%

2007 February 4 97.173% 2.827%

2007 January 6 99.194% 0.806%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dodatkową dużą wadę w konfiguracji serwerów w SH. Do tej pory pisałem wszystko pod php4, ale mam juz gotowy systemik w php5 i tu spotało mnie rozczarowanie.

W SH pod php nie działają funkcje ini_set. Nie można zwiększyć czasu wykonywania skryptów z 8 sekund. NIe można zmienić poziomu pokazywania błędów itp.

 

Mam skrypt czytający dane z innych stron i często zanim wszystko zostanie wczytane to mija 8 sekund. Skrypt nie obciąża serwera ani bazy danych więc dla serwera nie ma to znaczenia. Dodatkowo takie wczytywanie odbywa się o np 3 w nocy.

 

W php4 można te wartości zmieniać za pomoca ini_set dlatego dziwi mnie jej brak w PHP5.

 

Chyba nie obejdzie sie bez VPSa z php5 :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie z innych stron zawsze obciąza serwer bo alokujesz pamięc na czas wykonania skryptu. Moze w htaccess zadziłają flagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytanie z innych stron zawsze obciąza serwer bo alokujesz pamięc na czas wykonania skryptu. Moze w htaccess zadziłają flagi

 

niestety nie dziala ustawienie w htaccess

 

W tym skrypcie nie są pobierane szczegolnie duże dane. Najwięcej to w pamięci naraz znajduje się strona o żródle max 200 KB.

Dodatkowo o 3 nad ranem to żądne obciążenie dla serwera.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bierz sisco szybko sprawnie bez problemu .Jak ci plany nie pasują to napisz do pana @Artura Pajkerta zrobi dla ciebie plan i jeszcze zniżke dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sisco.pl tak ale trzeba przetestować ich usługę bo ma swoją specyfikę.

Jeśli chcesz mieć resellera z górnej półki z dużą ilością przestrzeni to w zasadzie Luna w KEI.pl pozostaje. A z nieco tańszych i bez problematycznych to Hostings.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by neteasy dało mi te same warunki co sisco i tą samą cene to może sie przeniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jest awaria w Superhoscie w DC w gdansku.

Padło łącze główne z tktelekom.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×