Skocz do zawartości
palik

[szukam] Vps Pod Stronę, Kontakt Z Użytkownikami Vps

Polecane posty

taki podwójny trochę temat... kiedyś już pisałem, ale sytuacja finansowa się zmieniła i teraz szukam jakiegoś (chyba) vps w okolicach 100-150zł miesięcznie pod stronę basoofka.net, link do statystyk:

 

http://basoofka.panel.blink.pl/pub/webalizer/cbf4d/2007

 

kto mi poleci jakiś pakiet który wystarczy z jakimś zapasem na basoofkę, plus jedna stronka o odwiedzalności około 2tyś unik/dzień, plus kilkanaście jeszcze stronek praktycznie nieodwiedzanych (kilkanaście/kilkaset U/dz)...

 

mam znajomego admina od linuxa, sam też nie boję się nauki i grzebania w sumie...

 

od razu pytanie - czym ryzykuję kupując od źródła (webperoni, hosteurope) zamiast u pośrednika (np. ehost, e9), czy oprócz języka obsługi (mnie interesuje angielski tylko) są jakieś powody żeby płacić 2x tyle? a może się mylę i firmy e9, ehost to już nie pośrednicy?

 

przy okazji - szukam jakiegoś kontaktu z użytkownikami vps - interesują mnie konkretne przykłady stron posadzonych na vps, myślę że dobry byłby taki pseudo-spis - adres do strony, adres do wykupionego pakietu, opinia admina... to by ułatwiło innym wybór... pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Daleko szukać nie musisz, ta sama firma, w której sie hostuje, udostępnia także VPS'y, tyle, że pod marka SISCO a nie Blink:

Akurat jest promocja: http://sisco.com.pl/promo-przestrzen.html

VPs'y są na stabilnej maszynie, w środowisku Virtuozzo, a co do ceny na pewno się dogadamy, sądzę, że jako stały Klient możesz liczyć na rabat. W razie zainteresowanie zapraszam do korespondencji mailowej: artur.pajkert@sisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×