Skocz do zawartości
Noone

Opinie neteasy.pl Net.easy

Polecane posty

Opinie neteasy.pl

 

Czy mogę prosić o opinie na temat firmy Net.Easy?

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/176-neteasy-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/176-neteasy-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34280-dyskusje-neteasypl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto duze w neteasy od okolo pol roku na serwerze bodajze purple.

wyladowal tam serwis ktory wylecial z netartu za za duzy transfer.

przycieli mnie tam do kilku mbps co w praktyce oznaczalo to ze przy duzej

ilosci odwiedzin mialem bardzo woooolny transfer, tutaj generuje blisko 80

gb przepustowosci i wszystko chodzi bardzo dobrze. raz dostalem maila z

prosba o sprawdzenie zapytan sql do skryptu z tekstami piosenek i po

drobnych poprawkach zasugerowanych przez admina bylo wszystko ok.. wg mnie

liczy sie wspolpraca miedzy userem a hostingiem, przy olewactwie niczego

sie nie zdziala. neteasy nalezy do takiej mojej trojki hostingow ktora

polecam moim klientom ktorzy kupuja skrypty i chyba sie jeszcze nikt nie

zawiodl.. mi brakuje jedynie dostepu do starszej wersji bazy (4.1) ktora

ma np IQ.pl. Za to php bez problemu mozna konfigurowac tak jak sie chce, w

roznych wersjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ma wyglądać :P Nie zarzynam serwera czymś wyjątkowym, więc wszystko chodzi ok (mam kilka PunBB, kilka Quick.Cms i trochę autorskiego php). Uptime serwera na którym jestem 62 dni.

 

Z supportu ostatnio również często korzystałem i jak najbardziej ok, czas odpowiedzi do ~20min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że już w neteasy.pl jestem już 3 miesiące, chciałbym się wypowiedzieć ;) Pomoc techniczna jest po prostu wspaniała. Nawet w niedzielę napisać pytanie/problem i odpowiedzą po godzince albo dwóch. Patrząc na hostingi w tym przedziale cenowym to jest niespotykane :lol: Niestety nie ma nic za darmo i czasami wchodząc na stronę, nic się nie wyświetla, dopiero po odświeżeniu. To jest margines i zdarza się niezwykle żadko, ale może to wina mojego łącza ale lepiej to napisać. Jeśli nic się nie zmieni (w jakości) to na pewno nie zmienię hostingu na inny.

 

Oceniam hosting na 4+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję, że mam tam konta. Przyznam, że support jest na wysokim poziomie. Pomógł mi wgrać 20 baz danych, aby miały polskie znaki. Odpisują bardzo szybko. Ogólnie polecam każdemu tą firmę hostingową. I pomyśleć, że kiedyś omijałem ich jak ognia :)

 

Ocena 9+/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam konto testowe do zabawy (podziękowania kieruję w stronę patryka :P ), nie powiem, żebym je jakoś przemęczał specjalnie, ale opinia takich szaraczków jak ja też się liczy, więc muszę napisać że...

 

POLECAM ZDECYDOWANIE

 

Przez cały okres od czasu jego użytkowania (początek maja 2007) nie trafiłem na żaden przestój - zawsze gdy potrzebowałem na szybko coś wrzucić, przetestować "na żywo" w sieci, zaszpanować przed szefem moimi rewelacyjnymi pomysłami - neteasy.pl mnie nie zawodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak. Na początek witam wszystkich userów ;) Chciałbym się podzielić z wami moją opinią na temat firmy neteasy.pl. Korzystam z ich usług od 2 miesięcy i mogę stwierdzić, że hosting jest genialny. Kontakt pierwsza klasa nawet o 1 nad ranem (10 min czekałem na odpowiedź). Pomimo wysokich pingów 70-100 ms to strony wczytują się błyskawicznie. Wiem, że ich serwery stoją w Wielkiej Brytanii i Luksemburgu (moje 2 fora są w Luksemburgu, a mojego kumpla w UK). Powiem, że serwery UK są trochę szybsze i bazy są sprawniejsze. Ostatnią rzeczą, które mi się spodobały to ceny i powierzchnia jaką otrzymujemy. Jest jeden minus (przynajmniej u mnie) tj. czasem wywala Internal Server Error :/ Ale i tak jak najbardziej polecam ten hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jestem juz 3 miesiące i będe jeszcze jakiś czas...Wywalliło mi Interwala raz jak wpakowałem jakiś tłusty skrypt. Wywaliłem i było ok. Serwer naprawde polecam. Moja ocena poza supportem bo z niego nie musiałem korzystać to 9.9/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem w neteasy od 2 miesięcy i również nie mogę powiedzieć złego słowa. Właśnie dokonałem upgrade mojego pakietu shared na opcję reseller i jestem naprawdę zadowolony. Uważam neteasy za firmę oferującą usługi na bardzo wysokim poziomie i naprawdę godną polecenia. Support jest pomocny i dostępny w każdej sytuacji, praktycznie o każdej porze. O 20:36 poprosiłem o przydzielenie resellera, a o 21:00 miałem już wszystko skonfigurowane. Gorąco polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support jak burza, pomogą ludziom w każdej sytuacji, serwery również śmigają jak należy. Dawno żadnego pada nie zauważyłem. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak hosting wygląda teraz ? bo od dawna nikt nie napisał nic o tej firmie a by się coś przydało

nikt nic nie pisze, bo wszystko jest w najlepszym porządku, jak zwykle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku było bardzo dobrze, ale z biegiem czasu NetEasy działa tragicznie ! Miałem kilkanaście kont na różnych serwerach NetEasy i było źle:

 

- strasznie zamulone serwery mimo dobrych konfiguracji sprzętowych

- błędy Internal Server Error przy nawet najprostszych skryptach np. stworzenie bazy danych o wielkości 2 MB

- nie przetłumaczony do końca Direct Admin

- częste pady całego serwera

- nie do końca doinformowany support np. twierdzą, że nie mają jakieś opcji, po czym się okazuje, że w rzeczywistości ona jest

- serwery rozlokowane w kilku serwerowniach Niemcy, Luksemburg, Wielka Brytania

- spory load na serwerach rzędu 3.00 i więcej - support twierdzi, że to normalne

- brak możliwości rejestracji domeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- nie przetłumaczony do końca Direct Admin

Bo nie da się go do końca przetłumaczyć.

 

- spory load na serwerach rzędu 3.00 i więcej - support twierdzi, że to normalne

To raczej nie jest taki duży.. więc jest to normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SpaceDust: nie wiem dlaczego używasz słowa "działa tragicznie" w momencie kiedy nie masz u nas żadnego konta i odnosisz się do jakieś bliżej nieokreślonej przeszłości.

 

Serwerów w Niemczech nie mamy od roku, load 3 przy maszynach Quad Core czy nawet Dual Core to raczej nie tak dużo, jak już napisał zresztą Hekko.

 

Co do tego czy do najprotszych skryptów należy zaliczyć Twoje agregatory treści z połowy Internetu, które przy każdym uruchomieniu ściągągają nowe teksty i obrazki zapełniając 9GB konto 50 tysiącami plików w 3 dni to bym polemizował :D. Mimo tego, osoby którym poprzekazywałeś/odsprzedałeś konta jakoś od nas nie ochodzą, więc mimo wszystko nie jest chyba tak źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w temacie opinii o neteasy, gdyż przeniosłem do nich swoje forum. Przede wszystkim nie ma tego co użytkowników bardzo denerwowało gdy forum było na poprzednim serwerze - na neteasy nie występują żadne fatal errory czy białe strony ładujące się w nieskończoność. Forum pracuje szybko i stabilnie. W opinii moich użytkowników jest bardzo dobrze.

Natomiast mnie jako administratora forum bardzo cieszy rewelacyjny kontakt z neteasy, zarówno w sprawach technicznych jak i finansowych ;) Tak jak już przedmówcy pisali odpowiadają błyskawicznie, ale co nawet ważniejsze niż szybkość nie są to odpowiedzi "dla zasady" ale fachowa i konkretna pomoc.

 

Tak więc jestem zadowolony ze współpracy i mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna SLA neteasy? Czy jest ono lepsze od hekko które aktualnie wynsi 99,4%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zna SLA neteasy? Czy jest ono lepsze od hekko które aktualnie wynsi 99,4%.

 

Chciałbym zaznaczyć, że nasze sla cały czas wynosi 99,5% - mylisz pojęcia.

A obecny wynik o którym mówisz jest ogólnym wynikiem dla serwera s1 który widzisz na stronie głównej.

Dla pozostałych serwerów udzielamy informacji na BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zaznaczyć, że nasze sla cały czas wynosi 99,5% - mylisz pojęcia.

A obecny wynik o którym mówisz jest ogólnym wynikiem dla serwera s1 który widzisz na stronie głównej.

Dla pozostałych serwerów udzielamy informacji na BOK.

 

 

Ok sorry mam konto i na s1 i na s2 i wiem mniej więcej jak to wygląda 0.1 nie wychwyce napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na serwerze platinum od 29 grudnia gdzie byla ok 20 minutowa przerwa w dostawie pewnie restart do teraz 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacząłem byc zadowolonym klientem - uruchomili mi to i owo (nie powiem co), wykupiłem dodatkowy pakiet RES/SEo i jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na Apple.neteasy.pl i w DA mam takie info:

 

System Uptime 159 Days, 22 Hours and 25 Minutes

 

Wszystko śmiga elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×