Skocz do zawartości
user1

Spolszczamy Cpanel V11 X3 ?

Polecane posty

Witam

 

Czy są chętni do współpracy nad spolszczaniem cPanel v11 styl x3 ? Ja powoli zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Nie wiem po co spolszczać ta "choinkę", ten panel to jest istna klęska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co spolszczać ta "choinkę", ten panel to jest istna klęska ...

 

Można było by się tym zając, posiadam spolszczenie wersji x.

Ogólnie jednak cpanel jest kiepsko rozwiązany pod tym kątem. Pomimo istnienia plików językowych w których teoretycznie powinny być wszystkie teksty programiści nawciskali kupe innych komunikatów do skrytpów perlowych, zdarzają się nawet skompilowane fragmenty w których za nic nie podmienisz tekstów :/

 

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm moge pomóc jak coś w spolszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie temat odświeżyć.

Czy ze spolszczenia X3 coś już wynikło, czy też na razie prace nad tym zostały zaniechane ?

 

Jeżeli temat stoi w martwym punkcie proponuję zebrać chętne osoby, podzielić ładnie plik, po odpowiednim kawałku dla każdego, i dokonać tego dzieła :P.

Wszelkich chętnych proszę o kontakt via PW.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehmm, odświeżam z przed 2 miesięcy wiem ale może powiesz coś więcej? Kontynuujesz jeszcze to spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakby ktoś był chętny, to posiadam aktualną wersję spolszczenia dla cPanel. Proszę pisać na priv, albo na marek@privacy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozpoczołem na własną rękę spolszczanie najnowszej aktualizacji Cpanelu dla userów czyli ten cały X3

Jeśli jest ktoś chetny dopomocy to prosze sie zgłaszać ;)

najlepsza opcją będzie podanie działami jakie spolszczacie i dodawać do swojego posta czyli np.

 

GSWFTPDesc1 i GSWFTPDesc2:

You can use FTP to upload files to your site. To do this, you will need to create a FTP account to access your site with. You can do this in the FTP Accounts area which is linked on the home page of this interface. Then, you will need to download a FTP client that works with your operating system so you can connect to that account.

 

Spolzsczenie:

Możesz użyć FTP do przesyłania plików do witryny. Aby to zrobić, musisz utworzyć konto FTP by mieć dostęp do witryny. Można to zrobić w dziedzinie kont FTP, które są podlinkowane na stronie głównej tego interfejsu. Następnie trzeba pobrać klienta FTP, który działa z systemem operacyjnym, dzięki czemu można podłączyć do tego konta.

 

http://translate.google.pl/?hl=pl&sl=e...Authentication#

i poprawiajcie bo ten tłumacz czasami krzaczy :)

 

Jeśli ktoś zacznie dodawać po kolei w ten sposób ja także zaczne i szybciej skończymy :)

Każdy sobie będzie uzupełniał gdzie mu brakuje już gotowe teksty...

Niech każdy określi się jaki dział spolszcza i nie tworzy nowego posta co chwile tylko niech edytuje swój istniejący. Ja zacząłem od góry czyli Kreator wstępnej konfiguracji.

Czekam na odzew :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest nakładka na cPanel, licencję można kupić już za kilka dolarów miesięcznie. Daje sporo nowych "skórek" i przede wszystkim masę nowych wersji językowych (w tym polską).

 

http://www.rvskin.com/ - tu masz wszystkie informacje.

 

Tanie licencje znajdziesz m.in. tutaj: https://www.instantcpanellicense.com/billing/cart.php (możesz też zamówić roczną licencję bezpośrednio na rvskin.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem niedawno spolszczenie za symboliczne 100 PLN, niestety takie samo jak kolega powyżej proponuje czyli po 2 ikony w wierszu zamiast po 4 czy 5 jak jest w standardowej angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×