Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pasTerzu

Prośba O Rade

Polecane posty

Potrzebuje serwera dedykowanego w Polsce, stać na nim by miały:

- jedna główna firmowa strona internetowa (obecnie na Joomli jednak za jakies 3 tyg bedzie normalny - wlasnej produkcji - CMS) obecnie koło 4000 odsłon dziennie

- pare innych mniejszych stron (jakieś 300-400 odslon dziennie)

- jakies 30-50 skrzynek mailowych z których często się korzysta

- wewnętrzny CRM i DBMS na którym prócz ludzi z firmy ( ok. 15 osób ) pracuje również jakies 10 poza Polską

 

Oprócz tego puszczamy codziennie mailing - min. do 15 tysięcy adresów dziennie czasem więcej jest tego około 50 tysięcy

 

I teraz pytanie czy lepiej kupić dwa serwery tak aby jeden był do mailingu czy jeden konkretny do wszystkiego ?

Szukałem sporo po necie przeglądałem opinie z forum i jak narazie myślałem nad rozwiązaniem:

 

interesuje mnie oferta http://serwerydedykowane.pl

ten najmniejszy do samego mailingu i coś trochę lepszego do pozostałych zastosowań - myśle że to nie musi być jakaś super extra maszyna ?

 

Proszę o opinie i z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje serwera dedykowanego w Polsce, stać na nim by miały:

- jedna główna firmowa strona internetowa (obecnie na Joomli jednak za jakies 3 tyg bedzie normalny - wlasnej produkcji - CMS) obecnie koło 4000 odsłon dziennie

- pare innych mniejszych stron (jakieś 300-400 odslon dziennie)

- jakies 30-50 skrzynek mailowych z których często się korzysta

- wewnętrzny CRM i DBMS na którym prócz ludzi z firmy ( ok. 15 osób ) pracuje również jakies 10 poza Polską

 

Oprócz tego puszczamy codziennie mailing - min. do 15 tysięcy adresów dziennie czasem więcej jest tego około 50 tysięcy

 

I teraz pytanie czy lepiej kupić dwa serwery tak aby jeden był do mailingu czy jeden konkretny do wszystkiego ?

Szukałem sporo po necie przeglądałem opinie z forum i jak narazie myślałem nad rozwiązaniem:

 

interesuje mnie oferta http://serwerydedykowane.pl

ten najmniejszy do samego mailingu i coś trochę lepszego do pozostałych zastosowań - myśle że to nie musi być jakaś super extra maszyna ?

 

Proszę o opinie i z góry dziekuje za pomoc.

 

na CRMa polecalbym Ci jakies bardziej niezawodne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×