Skocz do zawartości
nosiek

[wirtualny] Tani Z Dużym Transferem

Polecane posty

Witam!

Szukam w miare taniego hostingu ~100zł/rok lub troche więcej :P

Potrzebuje ~1-2GB przestrzeni oraz ponad 15 GB transferu/m-c.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie napisałeś że ma być "dobry", bo takiego 15GB/mc z budżetem 100zł/rok brutto nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszuka to znajdzie ; )

 

Blink.pl >> serwer Profit i mamy za 100 zł netto, 16,66 GB transferu - miesiecznie.

 

Miałem u nich 2 takie serwery, niestety pod koniec zeszłego roku musiałem zrezygnować ze względu na to, że nie ma mod_rewrite.

 

Jeżeli nie jest Ci to potrzebne, to sądzę, że serwer przyzwoity, za przyzwoite pieniądze, w przyzwoitej firmie, przez 8 miesięcy miałem naprawdę 0 problemów i dobry support.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Szukam w miare taniego hostingu ~100zł/rok lub troche więcej ;)

Potrzebuje ~1-2GB przestrzeni oraz ponad 15 GB transferu/m-c.

Pozdrawiam

Proponuje przetestować nasze konto Biznes Mini -- 2 GB przestrzeni i 200 GB transferu rocznego za 99 zł netto rocznie. Szczegóły: http://www.insane.pl/?x=biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie bardzo ale już w USA spokojnie znajdziesz. Możesz np. z dreamhost skorzystać z kodem promocyjnym. To wyjdzie ok. 62zł w pierwszym roku.

 

No w sumie sobie reklamę zrobiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz więcej szczegółów na temat... (pisz prywatnie, albo na forum).

Co zamierzasz trzymać na tym hostingu?

- może się dogadamy w ramach sponsoringu, bądź niewielkiej opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się :)

 

Też planuje zakup czegoś taniego do zabawy.

 

Mam na muszce trzy oferty:

 

1) http://allegro.pl/item189701331_host_24_pr...sting_3gb_120gb]_rok.html

2) http://allegro.pl/item189076933_shou_pl_pr...120_gb_rok.html

3) http://allegro.pl/item190625139__najlepszy_hosting_1gb_60gb]_rok_gw_jakosci_.html

 

EDIT: Z nieznanych przyczyn linki nie chcą dobrze działać - chodzi o host-24.pl, shou.pl i masternet.pl - można wyszukać na Allegro. Niestety Allegro stosuje nawiasy kwadratowe w adresach i BBCodes rozwala :/

 

Nie wiem co wybrać - każdy ma jakieś plusy i minusy:

 

1) Plusy: niezła oferta, minusy: zalatuje wałkiem - ich strona domowa to obraz nędzy i rozpaczy, póki co sprzedali mało kont, brak opinii o tym hostingu. Wątpię, aby wytrzymali rok - zaraz coś się pewnie posypie

2) Plusy: PHP5, związani z gamepad.pl, admin zagląda tu na forum i walczy jak lew w obronie oferty, minusy: podejrzanie tanio, strony ze shou.pl chodzą niekiedy wolno - trafiłem dwa razy póki co na takie problemy (szukam po google strony użytkowników shou.pl i badam jak szybko wskakują :) )

3) Plusy: admin wydaje się być człowiekiem rzeczowym, a poza tym mam do niego niedaleko (też Kraków hihihi) - to w razie awarii będę mógł wpaść do niego na browara i przy okazji zgłosić problem :) (o ile mnie wpuści :) ) Do tego strony klientów masternet.pl śmigają naprawdę szybko, a sama firma wygląda (teraz, bo o czasach dawniejszych czytałem :) ) na solidną - podany NIP i Regon, dokładny adres - profesjonalnie Minusy: PHP4, najskromniejsza oferta z tej trójki (ale bardziej realna), trochę obawiam się ich panelu administracyjnego - dotychczas miałem konta z wygodnymi CPanel lub DirectAdmin (i jeszcze żadne nie wytrwało tyle, za ile zapłaciłem - taki urok taniego hostingu :) )

 

Nie mam informacji, czy shou.pl pozwala na własne strony błędów - byłoby to mile widziane. Właściwie głównie rozważam 2 i 3, ze wskazaniem na 3. O 2 i 3 czytałem opinie na forum, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Hosting chcę nabyć jeszcze dziś, więc liczę na szybkie i rzeczowe podpowiedzi :)

 

Moje wymagania: "dużo" i w miarę "szybko" ("dobrze" można pominąć, ale lepiej, gdyby jednak częściej serwer działał, niż nie działał :) )

 

PS: Wygrałem w konkursie na najbardziej powalony nick? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba samo się wybrało.. bo dwa z trzech podanych wyżej linków nie wchodzą...

 

reszta niech będzie milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..a, to nie wiedziałem.. to masternet jeszcze daje radę.. z resztą daj spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS, nic ^^ Uważam że warto bo akurat używam ich serwerów :) Chodź może jak będą płacić za poleconych to się będzie szukać chętnych "bardziej" :)

 

Taka sama sytuacja jest z netdirect :) Używam - podoba mi się. Polecam :) Oni też mi nic nie płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jak Linux doszedł że to było pytanie do niego? :P Masz szczegóły: http://dreamhost.com/hosting-rewards.html Szkoda że nie można samego siebie polecić. A swoją drogą jestem ciekaw jak im się to opłaca. W pierwszym roku jeszcze dopłacają do biznesu. Może to takie niezwykłe dla mnie bo w Polsce wszyscy mają gdzieś stałego klienta. Pewnie tam liczą na wieloletnią współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Jak Linux doszedł że to było pytanie do niego? :P Masz szczegóły: http://dreamhost.com/hosting-rewards.html Szkoda że nie można samego siebie polecić. A swoją drogą jestem ciekaw jak im się to opłaca. W pierwszym roku jeszcze dopłacają do biznesu. Może to takie niezwykłe dla mnie bo w Polsce wszyscy mają gdzieś stałego klienta. Pewnie tam liczą na wieloletnią współpracę.

Jak nie możesz samego siebie polecić? Chodzi ci o sytuację, żeby na sobie zastosować kod promocji czy że tego kodu nie możesz przekazywać oficjalnie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że na sobie nie mogę zastosować. Czyli że zarabiam 97$ za polecenie i jeszcze zniżka 97$. To już byłoby przegięcie :P

 

Customers also cannot refer themselves or their spouse/civil union partner. No exceptions will be made.

 

Plusem tego programu jest to, że w panelu widnieją strony "site of the month". Łatwo przetestować bez zbędnego szukania jak sprawuje się DH nie będąc jeszcze ich klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o host-24.pl

 

Proponuję przed zakupem zerknąć na stronę "firmową" pod linki kontakt, pomoc itd.

 

Ale na allegro już masa klientów po 9 zł. Ludzie się nigdy nie nauczą:

- szukam stabilnego wydajnego serwera pod sklep

- proszę bardzo, najtańsza oferta, zawiera to i to - 30 zł na rok.

Za tydzień:

- to gdzie mam kliknąć, żeby się zarejestrować?

- tu i tu.

Za chwilę:

- ale tam pisze 30 zł na rok a mówił pan 15 zł na rok

- nie od początku mówię 30 zł

- to ja nie chcę.

 

Allegro kształtuje klienta, taaak... ich cudowna szara strefa rozpieprza cały handel w Internecie.

A wystarczyłaby kontrola pesela przy zakładaniu konta i regonu przy sprzedaży wieloprzedmiotych.

 

Sorry za off-topic

:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Drapak ..a co to za klient za 15zł rocznie? śmiech na sali.. dla 15 czy 30zł to nawet faktury by mi się nie chciało wypisać... eee.. niech sobie już rozpieprzają : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×