Skocz do zawartości
grzech1991

[wirtualny] Tanie Hostingi Z Allegro

Polecane posty

Tak, a ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy za 128 kb/s płaciłem 200 zł ...

Nie wiem czy wiesz, ale koszty zarówno sprzętu jak i dostępu do internetu cały czas spadają. Wiec argumentowanie typu: "to co całkiem niedawno w Polsce kosztowało tysiące złotych dzisiaj kosztuje kilka lub kilkadziesiąt złotych." jest całkowicie bezsensu.

 

 

Tu sie klania czytanie ze zrozumieniem. Wlasnie widzisz za lacze 128 placiles 200 zlotych. Dzisiaj juz takiego lacza nie ma. Tak samo jest z reszta sprzetu, lacza i wszystkiego, dlatego napisalem ze juz niedlugo w Polsce bedzie takim sam hosting jak na zachodzie. Druga sprawa ktora mi wypominacie to ceny. No wlasnie CENY, ludzie w Polsce nadal to co powinno byc tanie, jest drogie. Dobrym przykladem moze byc jeszcze malo popularny w Polsce VoIP, z ktorego sam korzystam.

 

W Polsce providerzy VoIP nie maja promocji czy specjalnych ofert. Fakt jest tanio, ale w niemczech sa firmy ktore daja 300 minut tygodniowo darmowych, a placisz dopiero za rozmowy od tych 300 minut. Generalnie prawie nic nie place, bo nie udalo mi sie jszcze tych 300 minut tygodniowo przegadac. Oczywiscie trzeba zasilic konto w tej firmie, ale wysylam tam 5 dolców na 3 czy 4 miesiące, a co to jest w porównaniu np z cenami Tepsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce providerzy VoIP nie maja promocji czy specjalnych ofert. Fakt jest tanio, ale w niemczech sa firmy ktore daja 300 minut tygodniowo darmowych, a placisz dopiero za rozmowy od tych 300 minut. Generalnie prawie nic nie place, bo nie udalo mi sie jszcze tych 300 minut tygodniowo przegadac. Oczywiscie trzeba zasilic konto w tej firmie, ale wysylam tam 5 dolców na 3 czy 4 miesiące, a co to jest w porównaniu np z cenami Tepsy?

Eh... czy Ty na prawdę nie zdajesz sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie kraje są równo rozwinięte pod wzgledem technologi, infrastruktury?

dlatego napisalem ze juz niedlugo w Polsce bedzie takim sam hosting jak na zachodzie

"niedlugo"? to pojęcie względne... chciałeś napisać "> kilka lat".

 

Po tym co piszesz widać, że nie masz o tym w ogóle zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Fakt jest tanio, ale w niemczech sa firmy ktore daja 300 minut tygodniowo darmowych, a placisz dopiero za rozmowy od tych 300 minut. Generalnie prawie nic nie place, bo nie udalo mi sie jszcze tych 300 minut tygodniowo przegadac. Oczywiscie trzeba zasilic konto w tej firmie, ale wysylam tam 5 dolców na 3 czy 4 miesiące, a co to jest w porównaniu np z cenami Tepsy?

Jaka to firma? Korzystam np. z http://www.voipdiscount.com ale tam dają 200minut i trzeba drożej uzupełniać niż podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest temat rzeka, wiadomo, że w Polsce jest jeszcze mała konkurencja, stąd mamy wysokie ceny niektórych usług etc. etc. (Niemniej jednak pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu, iż nie można porównywać naszego rynku technologii z niemieckim czy USA).

Zgłębiać tematu nie zamierzam, bo robi się off-topic ; )

 

Edit: Widzę, że Panowie wyprzedzili moje myśli ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to polski rynek zaczyna sie dopiero otwierać co widać po przykładzie tepsy (2,5 miliona kary indywidualnej dla zarządu za opóżnienia w BSA) a to daje dopiero możliwości. A to wszystko wina umiłowania do monopolu. Jak wygląda sprawa domen w USA a jak w Polsce?

 

PS. Przyłączam się do pytania. Jaka to firma (voip)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i tak wybrałem hosting Pana Adrian Szczepanika

 

Powód?

 

nie ma 10000 tys. przekierowań na nie wiadomo co i gdzie niski ping, i oferuje sam z siebie pomoc

 

najważniejszy to dobry admin (a nie tak jak na shou koleś który wie co to email tylko jak przychodzi potwierdzenie stanu konta)

 

powiem więcej kupiłem nawet 2 konta bo to najlepsza i najpewniejsza oferta, poprosiłem też Pana o małą przysługę która nie leżała w jego obowiązku a mimo to zgodził się

 

a co do tpsa jak się powieliście to oni myślą że są grupą trzymającą władzę i że mają monopol i robią łaskę że obniża coś o jeden grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka to firma? Korzystam np. z http://www.voipdiscount.com ale tam dają 200minut i trzeba drożej uzupełniać niż podajesz.

Hmm no wlasnie z tej korzystam :P Zasilenie konta wynosiolo okolo 25 zlotych. A dają 300 minut.

Nawet w stopce napisane maja: Max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address

 

Eh... czy Ty na prawdę nie zdajesz sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie kraje są równo rozwinięte pod wzgledem technologi, infrastruktury?

 

"niedlugo"? to pojęcie względne... chciałeś napisać "> kilka lat".

 

Po tym co piszesz widać, że nie masz o tym w ogóle zielonego pojęcia.

 

Widze, ze ludziom ciężko zrozumieć prosty tekst !! OMG.

Właśnie cały czas Wam piszę, w Polsce jest źle, bo Polska jest biedna Polacy mają gorszy sprzęt. Tak, to samo piszę przez cały dzień co pan Panie Adrianie, znawco tematu. Zła technologia i infrastruktura, cały czas piszę o tym samym. Napisałem również, że w Polsce niedługo będzie lepiej. Pojęcie generalnie jest względne, ale nie w tym przypadku. Niedługo prawdopodobnie będzie wynosiło rok, maksymalnie 2 lata.

To, że nie prowadzę firmy hostingowej nie świadczy, o braku wiedzy. A to, że pan prowadzi, nie zonacza, że zjadł pan wszystkie rozumy :)

 

Moje posty miały na celu pokazanie, że można tanio i dobrze, ale żeby tak było, trzeba szukać w innych państwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... czy Ty na prawdę nie zdajesz sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie kraje są równo rozwinięte pod wzgledem technologi, infrastruktury?

 

"niedlugo"? to pojęcie względne... chciałeś napisać "> kilka lat".

 

Po tym co piszesz widać, że nie masz o tym w ogóle zielonego pojęcia.

 

Eh... czy Ty na prawdę nie zdajesz sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie kraje są równo rozwinięte pod wzgledem technologi, infrastruktury?

 

"niedlugo"? to pojęcie względne... chciałeś napisać "> kilka lat".

 

Po tym co piszesz widać, że nie masz o tym w ogóle zielonego pojęcia.

 

Widze, ze ludziom ciężko zrozumieć prosty tekst !

Właśnie cały czas Wam piszę, w Polsce jest źle, bo Polska jest biedna Polacy mają gorszy sprzęt. Tak, to samo piszę przez cały dzień co pan Panie Adrianie, znawco tematu. Zła technologia i infrastruktura, cały czas piszę o tym samym. Napisałem również, że w Polsce niedługo będzie lepiej. Pojęcie generalnie jest względne, ale nie w tym przypadku. Niedługo prawdopodobnie będzie wynosiło rok, maksymalnie 2 lata.

To, że nie prowadzę firmy hostingowej nie świadczy, o braku wiedzy. A to, że pan prowadzi, nie zonacza, że zjadł pan wszystkie rozumy :P

 

Moje posty miały na celu pokazanie, że można tanio i dobrze, ale żeby tak było, trzeba szukać w innych państwach.

 

 

 

ja i tak wybrałem hosting Pana Adrian Szczepanika

 

Powód?

 

nie ma 10000 tys. przekierowań na nie wiadomo co i gdzie niski ping, i oferuje sam z siebie pomoc

 

najważniejszy to dobry admin (a nie tak jak na shou koleś który wie co to email tylko jak przychodzi potwierdzenie stanu konta)

 

powiem więcej kupiłem nawet 2 konta bo to najlepsza i najpewniejsza oferta, poprosiłem też Pana o małą przysługę która nie leżała w jego obowiązku a mimo to zgodził się

 

a co do tpsa jak się powieliście to oni myślą że są grupą trzymającą władzę i że mają monopol i robią łaskę że obniża coś o jeden grosz

 

I bardzo dobry wybór. Jeśli mam być szczery, to oferta pana Adriana jest jak na Polski rynek bardzo kusząca. Jeśli wszystko działa bez zarzutu, to tylko pozazdrościć i pogratulować.

 

Co do cen, to one w przyszłości stanieją i to bardzo. Tym bardziej, że są już plany wprowadzenia zupełnie nowego internetu z zupełnie nowymi adresami IP, przede wszystkim o wiele szybszego internetu :)

Jednak nie będę więcej pisał, bo nie jest pewny swojej wiedzy w tym przypadku. Nie wiem czy tu nie chodzi o Internet 2.0 ale dobra, wole się nie wypowiadać. Wiem tylko, że są plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cen, to one w przyszłości stanieją i to bardzo. Tym bardziej, że są już plany wprowadzenia zupełnie nowego internetu z zupełnie nowymi adresami IP, przede wszystkim o wiele szybszego internetu :P

Jednak nie będę więcej pisał, bo nie jest pewny swojej wiedzy w tym przypadku. Nie wiem czy tu nie chodzi o Internet 2.0 ale dobra, wole się nie wypowiadać. Wiem tylko, że są plany.

Naprawde nie wiem skad niektorzy ludzie biora takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie wiem skad niektorzy ludzie biora takie rzeczy :)

 

Po prostu czytam chociażby gazety komputerowe o_O Ciężko jest przeczytać co nie? Najlepiej siedzieć na forum i pisać, to co Ci się wydaje. Heh na prawdę szkoda mi Ciebie. Jeśli nie masz informacji na dany temat to się nie odzywaj proszę Cię.

 

Poczytaj chociażby o przejściu z IPv4 na IPv6. To jest tylko część zmian. No ale lepiej jest się pośmiać xD rzeczywiście :) heh nowy internet :P zaraz napisze, że ludzie na księżyc mają lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu czytam chociażby gazety komputerowe o_O Ciężko jest przeczytać co nie? Najlepiej siedzieć na forum i pisać, to co Ci się wydaje. Heh na prawdę szkoda mi Ciebie. Jeśli nie masz informacji na dany temat to się nie odzywaj proszę Cię.
Prosze Cie... Zweryfikuj swoja wiedze zanim zaczniesz ja rozpowszechniac. Nie mowiac juz o dyskutowaniu na temat rzeczy, o ktorych jak widac nie masz zielonego pojecia.

 

...edit:

Poczytaj chociażby o przejściu z IPv4 na IPv6. To jest tylko część zmian. No ale lepiej jest się pośmiać xD rzeczywiście :) heh nowy internet :P zaraz napisze, że ludzie na księżyc mają lecieć :)
Czyli tak jak myslalem... Przeczytales w jakies smiesznej gazetce puste hasla i sie za wielkiego znawce uwazasz, moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie... Zweryfikuj swoja wiedze zanim zaczniesz ja rozpowszechniac. Nie mowiac juz o dyskutowaniu na temat rzeczy, o ktorych jak widac nie masz zielonego pojecia.

 

Wyzej edytowalem swoj post zeby nie być gołosłownym. Ty za to masz ogromną wiedzę o postępie technologicznym...Zazdroszczę takiej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dane są cyfrowe więc po co to zmieniać?

 

internet 2.0 to taki projekt a w sumie taka myśl że by nie robić z internetu "telewizji" czyli medium jedno kierunkowego ideą internetu 2.0 jest to że strony będą tworzyć nie admini/modzi tylko userzy przykładem tego jest youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzej edytowalem swoj post zeby nie być gołosłownym. Ty za to masz ogromną wiedzę o postępie technologicznym...Zazdroszczę takiej wiedzy.
Prosze Cie jeszcze raz, nie wypowiadaj sie na temat rzeczy, o ktorych nie masz pojecia.

 

internet 2.0 to taki projekt a w sumie taka myśl że by nie robić z internetu "telewizji" czyli medium jedno kierunkowego ideą internetu 2.0 jest to że strony będą tworzyć nie admini/modzi tylko userzy przykładem tego jest youtube
Nie, Internet2 (PL, EN) nie ma nic wspolnego z Web2.0 (PL, EN).

 

Prosze Was, chociaz pogooglujcie zanim zaczniecie wypisywac nastepne glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe jeszcze raz :P Poczytaj o sieci Abilene. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, ze nie mam pojecia o czym mowie. Jak na razie to ja moge to stwierdzic o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

sKt ..ale o co ci dzieciaku chodzi w ogóle? przeczytałeś gdzieś w Chipie jakiś artykuł (czy w CD-Action - też o tym czytałem ostatnio, ale nie mam zamiaru kozaczyć, a już na pewno nie na takim forum jak to).. marudzisz, że w Polsce źle, drogo, mało itd.. no i co z tego? co chcesz komu udowodnić?

 

a teksty o czytaniu ze zrozumieniem to najmniej kulturalny sposób prowadzenia dyskusji.. najpierw sam napisz o co ci dokładnie chodzi.. bo tak - przyznam - ja tego nie rozumiem..

 

Polska to Polska - kraj drugiego świata (trzeci świat masz dalej na wschód, a na zachód masz "prawdziwy świat") - skoro taki jesteś obyty i światowy, to powinieneś to wiedzieć, a nie ludzi gnoisz za sytuację na polskim rynku..

 

powoli, powoli.. będzie lepiej.. 7 lat temu SDI.. potem neo.. teraz prawdziwy szerokopasmowy...tak.. zawsze o te kilka Mbit wolniej, niż w tym samym czasie na zachodzie... no i przyjdą też zmiany w hostingu.. a do kogo pretensje masz o to, że nie śledziłeś naszych rozmów (wiele ich było) o teraźniejszości i przyszłości rynku, technologii (rozmów, do których sam niewiele napisałem, bo wolałem wtedy poczytać niż się mądrzyć).. i teraz mędrkujesz, prychasz, piszczysz, plujesz się, jak wszechwiedzący kozak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cen, to one w przyszłości stanieją i to bardzo. Tym bardziej, że są już plany wprowadzenia zupełnie nowego internetu z zupełnie nowymi adresami IP, przede wszystkim o wiele szybszego internetu :)

Jednak nie będę więcej pisał, bo nie jest pewny swojej wiedzy w tym przypadku. Nie wiem czy tu nie chodzi o Internet 2.0 ale dobra, wole się nie wypowiadać. Wiem tylko, że są plany.

Nikt nagle nie wprowadzi 'nowego' Internetu, bo calej infrastrukty nie mozna sobie ot tak wymienic. Tak samo zreszta jak adresacji (co zostalo nieszczesliwie udowodnione na przestrzeni ostatnich lat).

Co do bzdur o nowych cenach - nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ale urzadzenia do obslugi 'nowego, szybkiego' Intenetu sa wielokrotnie drozsze niz te uzywane jeszcze pare lat temu, wiec rewolucji cenowej nie bedzie. Tym bardziej, ze przy predkosciach >10Gbps pojawia sie naprawda nieprzyjemna dyspersja chromatyczna, ktorej kompensacja tez nie malo kosztuje.

 

Poczytaj chociażby o przejściu z IPv4 na IPv6. To jest tylko część zmian. No ale lepiej jest się pośmiać xD rzeczywiście :P heh nowy internet :) zaraz napisze, że ludzie na księżyc mają lecieć :)
O jakim przejsciu? Od paru lat sytuacja praktycznie nie ulega poprawie i nie zapowiada sie by w niedalekiej przyszlosci cos sie mialo w tej kwestii zmienic. Tym bardziej, ze sam protokol IPv6 niestety zawiera bledy, ktore umknely panom z IETF :)

 

Hehe jeszcze raz :) Poczytaj o sieci Abilene. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz, ze nie mam pojecia o czym mowie. Jak na razie to ja moge to stwierdzic o Tobie.
Jakbys zechcial zrobic to co mi tutaj proponujesz (tzn. poczytalbys o sieci Abilene) to wiedzialbys, ze jest to siec rozwojowa, ktora sluzy glownie do przeprowadzania testow na duzych odleglosciach, ktorych nie mozna wykonywac w laboratoriach i ma sie nijak do przepowiadanego przez Ciebie naglego pojawienia sie nowego superszybkiego i taniego Internetu :) Wiedzialbys takze, ze polaczenia w ramach sieci Abilene realizowane sa przy wykorzystaniu wlokien swiatlowodowych Qwest'a, czyli leca wydzielona czescia 'starego' Internetu.

 

...jezeli masz jeszcze cos 'madrego' do powiedzenia, to zapraszam do dalszej dyskusji (tylko tym razem zweryfikuj swoja wiedze zanim sie wypowiesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, czy ja Ty pyskuje, rzucam się i pluję? Chcę tylko, aby część osób przestała pisać: "O jeśli chcesz porządny hosting, to tylko ten ****** za 500 złotych". Chcę, żeby ludzie zobaczyli, że można dobrze i tanio.

 

A jeśli masz w ogóle coś bezsensownie pisać, to się nie odzywaj. Tacy jak Ty na tym forum od razu rzucają się z pyskiem do osób, które wychodzą z nową inicjatywą, z nowymi pomysłami. Każda forma promocji, czy chociażby sprzedaż hostingu na allegro, to dla takich jak Ty oznaka firmy krzak. Już mnie to denerwuje.

 

sKt ..ale o co ci dzieciaku chodzi w ogóle? przeczytałeś gdzieś w Chipie jakiś artykuł (czy w CD-Action - też o tym czytałem ostatnio, ale nie mam zamiaru kozaczyć, a już na pewno nie na takim forum jak to).. marudzisz, że w Polsce źle, drogo, mało itd.. no i co z tego? co chcesz komu udowodnić?

Tak przeczytałem to w jakiejś gazecie, a w rozmowie informacja ta znalazła się w ramach ciekawostki czy rozluźnienia informacji. Jak jesteś ślepy to sobie kup okulary - spejaclnie zamieściłem kilka emotikonek, żeby ludzie nie myśleli, że ja zapowiadam jakąs nową epokę. Ehhh...

 

a teksty o czytaniu ze zrozumieniem to najmniej kulturalny sposób prowadzenia dyskusji.. najpierw sam napisz o co ci dokładnie chodzi.. bo tak - przyznam - ja tego nie rozumiem..

 

o jeśli komuś ciężko zrozumieć, co napisałem, to jak taka osoba chce ze mną prowadzić rozmowę. BTW. Też mogę napisać, że nie rozumiem tego co Ty napisałeś :) Akurat wymyśliłeś najmniej skuteczny sposób prowadzenia kłótni :)

 

Polska to Polska - kraj drugiego świata (trzeci świat masz dalej na wschód, a na zachód masz "prawdziwy świat") - skoro taki jesteś obyty i światowy, to powinieneś to wiedzieć, a nie ludzi gnoisz za sytuację na polskim rynku..

Właśnie o to mi chodzi. Niech ludzie nie piszą, że nie możliwe jest wykupienie tanio hostingu który oferuje kilkadziesiąt GB transferu, kiedy jest możliwe. "No ale, nie przecież taki transfer to tylko za 500 złotych."

 

Ehh to to forum jest strasznie hermetyczne. Zebrała się ekipa kilkunastu właścicieli firm hostingowych i jeśli ktoś się pyta o jakiś porządny hosting, to tylko wymieniają oferty swoich firm. A jak ktoś poda coś lepszego czy też zupełnie nowego na rynku, to zaraz jest wyśmiewany, wyszydzany. Takie małe spostrzeżenie. Kończę, tą rozmowę, która generalnie rzeczywiście jest bezsensowna i nic nie wnosi. Wyraziłem swoje zdanie, że można dobrze i tanio,m to zaraz się na mnie rzuciło 20 osób, które oczywiście wszystko wiedzą, a jak przychodzi, co do czego, to już się połowa z tych osób nagle w temacie wyciszyła. Ot taki mały zbieg okoliczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę, tą rozmowę, która generalnie rzeczywiście jest bezsensowna i nic nie wnosi. Wyraziłem swoje zdanie, że można dobrze i tanio,m to zaraz się na mnie rzuciło 20 osób, które oczywiście wszystko wiedzą, a jak przychodzi, co do czego, to już się połowa z tych osób nagle w temacie wyciszyła.

Pewnie się wyciszyła dlatego, żeby "nie karmić trolla". Problem w tym (co już Ci ludzie tutaj od dawna siedzący próbowali wytłumaczyć) że w Polsce nie da się "dobrze i tanio". Nie wiem jak w USA przykładowo kształtują się np. koszty pracy, wiem natomiast jak to wygląda w Polsce, gdyż sam prowadzę firmę. Wiem jak kształtują się koszty łącz (wymiana ruchu z TPSA i innymi sieciami), koszty kolokacji serwerów, koszty prądu, a do tego koszty typu księgowa, druk i wysyłka faktur, ZUS, podatki i życie w tym kraju ogólnie. Dopóki koszty pracy i ceny łącz (szczególnie mowa tu o tpsa) będą na tym poziomie to nie ma co liczyć na to, że można u nas oferować hosting za 15zł/rok w tym 500GB transferu miesiąc 2TB pojemności i się z tego jako firma utrzymać... a do tego chciałbyś pewnie jeszcze bezpłatną infolinię (tu też koszty nie małe) i pomoc 24h. Litości. Mamy takie warunki w kraju jakie mamy i porównywanie cen hostingu w Polsce a w USA/Niemczech nie biorąc przy tym pod uwagę czynników jakie na te ceny wpływają jest kompletnym idiotyzmem i wykazaniem się kompletnym brakiem znajomości tematu (co już Ci wyżej inni napisali). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, czy ja Ty pyskuje, rzucam się i pluję?

Tak, zwróć uwagę na swój sposób prowadzenia dyskusji, a chociażby @p.

 

Ehh to to forum jest strasznie hermetyczne. Zebrała się ekipa kilkunastu właścicieli firm hostingowych i jeśli ktoś się pyta o jakiś porządny hosting, to tylko wymieniają oferty swoich firm.

 

Jasne, tu jest tylko zgraja krwiopijców, chcących jak najwięcej zarobić na swoim hostingu, wymieniając nazwę swojej firmy w każdym poście :P. Oj musisz jeszcze nieco poczytać, to forum i fakty na których temat chcesz sie wypowiadać, później na własnej skórze stracić kilka Gb istotnych danych na hostinku w allegro, dopiero wrócić i wygłaszać swe mądre opinie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

sKt no cóż.. ale to nie mi zależy na tej rozmowie, nie ja zacząłem dyskusję, więc skoro zaczynasz, to musisz pisać zrozumiale, a nie mieć pretensji do ludzi, że nie rozumieją.. kto tu traci najwięcej?

 

poza tym ja noszę okulary..

 

nie, nie jest możliwe (czyt. opłacalne na tyle, by zapewnić długi żywot hostingu i jego szefa - wraz z obsługą, serwisem, itd. itp.) zapewnienie warunków jak w Niemczech / USA na serwerach w Polsce... jeszcze nie teraz... a każdy na tym forum stwierdzi, że po prostu bredzisz, bo mimo wszystko ci wielbiciele hostingów znają rynek i warunki bytowania na nim..

 

skoro to forum jest hermatyczne, a ty ze swoimi wielkmi pomysłami jesteś mimo wszystko krytykowany nie tak, jak byś chciał - to może jednak z tymi pomysłami coś jest nie tak?

 

albo wiesz co - idź, załóż hosting w Polsce.. 200Gb miesięcznie transferu, 10Gb na dysku i to wszystko za 4 dolary miesięcznie*.. : ) ..za miesiąc będą ścigać rodziców za twoje długi i zobowiązania, których nie mogłeś spłacić i dopełnić...

 

 

* - oferta sklecona na szybko, oczywiście ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sKt: gdybyś ty wiedział jaką wiedzą dysponują użytkownicy tego fora (chodzi o stałych bywalców)... Bheheh, ogólnie przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi z zaciekawieniem, jeszcze takiej osoby to forum nie gościło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/troll mode on

/me siada z popcornem i piwkiem

/troll mode off

 

Niezła drama się zrobiła, dawno takiej nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×