Skocz do zawartości
grzech1991

[wirtualny] Tanie Hostingi Z Allegro

Polecane posty

Witam

 

potrzebuje taniego hostingu z allegro upatrzałem sobie 5 konktretnych z forum co widzę to polecacie efuturo i masternet.pl też miałem doczyniena z shou i już sam nie wiem

 

wiadomo większość z was poleci to co ma ale ja prosze o oceny obiektywne

 

1) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=189589870

2) http://allegro.pl/item190388083_shou_pl_pr...120_gb_rok.html

3) http://www.allegro.pl/item188956539_hostin..._hejka_net.html

4) http://www.allegro.pl/item186591441_profes...ss_efuturo.html

5) http://www.allegro.pl/item188776328__najle...akosci_fv_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..a nie możesz poczytać tego forum i wybrać czegoś porządnego? no chyba, że masz 30zł na hosting (rocznie).. ale wtedy zapomnij o czymś sensownym... naucz się zanim (znowu?) wtopisz - hosting nie ma prawa być za tani, bo po odjęciu podatków wychodzą grosze.. grosze, za które nikt nic nie zagwarantuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że tak odpiszecie ;)

 

zakładając że hosting do zabawy to który z tych 5?

 

a jeżeli już to max 50 zł to co polecasz? (przestrzeń minimum 250 mb (na wszystko) i najlepiej min. 5 gb transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładając że hosting do zabawy to który z tych 5?

 

a jeżeli już to max 50 zł to co polecasz? (przestrzeń minimum 250 mb (na wszystko) i najlepiej min. 5 gb transferu

Zakladajac, ze do zabawy, to 5GB transferu nie jest Ci potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj czepiacie sie ;) ja mówię "teoretycznie"

 

załóżmy że ktoś klepie biedę a chce zaistnieć w sieci który z tych 5 hostingów jest najlepszy - głownie zastanawiam się miedzy

 

shou, subtech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy że ktoś klepie biedę a chce zaistnieć w sieci który z tych 5 hostingów jest najlepszy
Jezeli bylbym zmuszony do wyboru pomiedzy ktoryms z tych 'hostingow' to prawdopodobnie skusilbym sie na masternet.pl (ale tylko ze wzgledu na fakt, ze Adrian siedzi tu na forum i nie wypisuje takich glupot jak wlasciciele niektorych wymienionych przez Ciebie firm).

Z drugiej stron on sam czesto pisze, ze nie da sie tanio i dobrze, a tu widze sprzedaje konta za 10zl rocznie... Generalnie ciezki wybor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej stron on sam czesto pisze, ze nie da sie tanio i dobrze, a tu widze sprzedaje konta za 10zl rocznie.

 

:P

 

wszystkie (shou, masternet) mają pozytywną opinie w internecie i to nie podlega dyskusji

 

nie wiem co z tym subtechem...

 

od masternetu mnie odstrasza transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie (shou, masternet) mają pozytywną opinie w internecie i to nie podlega dyskusji
Widac slabo szukales (skoro juz zignorowales post Buszmen'a, to dla ulatwienia: prawy gorny rog).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zignorowałem tylko w momencie pisania (załadowania strony) jeszcze tego nie było

 

czyli shou jak coś?

 

a ten subtech słyszał coś ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc po parametrach to tylko shou ma php 5 co może się przydać. U mnie osobiście jak patrzę na coś starszego włącza się myśl - kupimy sobie panel i serwer, postawimy hosting, nikt nie musi się na tym znać, nie trzeba konfigurować, ważne by opchnąć. Jak nie potrzebujesz czegoś super to poszukaj darmowego hostingu np. w ovh. Jest pełno darmowych w usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zignorowałem tylko w momencie pisania (załadowania strony) jeszcze tego nie było
...i cytowales moj post, ktory zostal napisany 8 minut po poscie Buszmen'a?

 

czyli shou jak coś?
Nawet nie chce mi sie na to odpisywac, bo widac ze masz powazne problemy z rozumieniem tekstu pisanego. Jezeli prosisz o porady to chociaz starej sie przeczytac do konca te, ktore dostajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok już przepraszam że tak napisałem

 

nie no go nie zobaczyłem może od razu przesunąłem stronę na dół

 

czyli już wiem - dziękuję za odpowiedzi temat do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli bylbym zmuszony do wyboru pomiedzy ktoryms z tych 'hostingow' to prawdopodobnie skusilbym sie na masternet.pl (ale tylko ze wzgledu na fakt, ze Adrian siedzi tu na forum i nie wypisuje takich glupot jak wlasciciele niektorych wymienionych przez Ciebie firm).

Z drugiej stron on sam czesto pisze, ze nie da sie tanio i dobrze, a tu widze sprzedaje konta za 10zl rocznie... Generalnie ciezki wybor :P

Nie ma się co obawiać, że jakoś usług spadnie przez konta na allegro.

Wszystko zostało dokładnie skalkulowane, firma może sobie pozwolić na taki ruch i żaden klient nie odczuje spadku jakości.

Pragnę zauważyć, iż ofertowanie kont praktycznie za darmo przez cały czas nie jest tym samym co oferowanie ich przez pewien krótki czas.

 

Po ponad trzech latach działalności spokojnie możemy pozwolić sobie na takie manewry oraz jeszcze inne... o których niebawem :)

 

od masternetu mnie odstrasza transfer
No cóż, trudno aby przy tak skrajnie niskich cenach, a zresztą darmowych kontach oferować transfer rzędu XXGB/mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

do zabawy to proponuję taką metodę: chodzisz po forach, po top100.pl i w końcu wybierasz 6-10 hostingów.. potem zakładasz co dwa tygodnie konto testowe w każdym z nich.. i wtedy się bawisz.. lookasz jakie firmy mają panele, jak działa FTP, patrzysz jaka różnica między kontami w USA, w Niemczech/Holandii, a w Polsce (choć na konto w Polsce pewnie masz za mało kaski)... po 2 tygodniach kupujesz sobie na pół roku hosting w firmie, która najlepiej wg. Ciebie Cię "obsłużyła".. i tak zaczynasz swoją podróż :P

 

moje zabawy jakieś 5-6 lat temu zaczynały się na taniochach.. a skończyły po paru tygodniach testów (różnych ISP, z których paru już nawet domeny nie wchodzą hehe) na "horrendalnie drogim" Civ.pl (wtedy 100+VAT to było dla mnie tyle, że ho ho.. ale doszedłem do wniosku, że jeśli już przestałem się bawić, to może warto zacząć naprawdę używać konta WWW i e-mail "na maksa" - zacząłem projektować swoją pierwszą stronę, itd. itp...)

 

odradzam hostingi typu "szmu", "szau", "srau", "miau" i inne bzdury.. trzy godziny na tym forum i masz swoją listę tanich, sensownych ofert, które można popróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się z większością w ogóle nie zgadzam. Co? Że tani, to zły? Chyba tylko w Polsce tak jest. Sorry ale wydaje mi się, że większość z Was nie widziała ofert hostingowych firm zachodnich. Warunków, jakie te firmy oferują, polskie hostinKi na oczy nie widziały.

Prosze:

siteground

cena: 5 dolarów na miesiąc

pojemnosc: 250 GB ! (GIGA, nie mega)

transfer: 2500 GB!

Zawyzymy teraz cene dolara do 3 złotych (wynosi 2,50). Czyli wychodzi na 15 zlotych miesiecznie, rocznie 180 złotych. Proszę. Gdzie w całej Polsce znajdę taki hosting za 180 złotych? Mógłbym dla porównania podać 20 nazw najlepszych polskich firm hostingowych i zadna nie oferuje takiego hostingu.

 

Pomyslicie ze ta firma to wyjatek i jakis "krzak" Heh tak maja wszystkie zachodnie, kolejny przyklad:

cirtexhosting

pojemnosc 5GB

transfer: 100GB

cena? Hahah 2 dolary na miesiac. czyli razem 5 złotych. Czyli w zasadzie polskie boo.pl. Porównajcie warunki jakie daje boo.pl za 5 zlotych a warunki tej firmy. Oczywiscie nie osmieszam boo.pl akurat sam korzystam aktualnie z ich hostingu, bo mi wygodnie wyslac SMS'a :)

 

Albo to jeszcze lepsze:

www.servage.net

Za 6 euro (fakt tu juz jest drozej, ale zaraz zaraz :) )

pojemnosc 310 GB (sorry ale tyle pojemnosci to maja serwery polskich firm hostingowych :P )

transfer 3000 GB (jest w Polsce chociaz jedna firma ktora tyle oferuje? Nie wazna cena, dajcie tylko nazwe firmy :) )

 

 

Chcialem nie podawac nazw, ale nie moge wytrzymac:

http://www.webhost.pl/

Pojemność 10 000 MB

Transfer 600 GB

Fajnie. Cena? Ponad 500 złoty rocznie!!

 

webd.pl

pojemnosc; 3 GB

transfer: 40 GB (rocznie 480 :/)

cena? 300 złotych

 

nazwa.pl (ten to juz jest guru) Czy na pewno slusznie?

pojemnosc : 5 GB

transfer 600GB (no tak, ale rocznie :/)

cena: 300 złotych

 

Wiecej mi sie nic nie chce pisac, o tych DOBRYCH, BO DROGICH hostingach.

 

Ten post nie ma na celu psucia opini o tych firmach. Bo są to faktycznie bardzo dobre firmy. Sam korzystalem z ich uslug, czasami nadal korzystam. (czesto zakladam strony, ale czesto nudzi mi sie ich prowadzenie) ten posta ma na celu osmieszenie sytuacji w polsce i pokazanie ze cala gadanina o cenach hostingu jest jakby to powiedzial jasiu smietana BEZ SĘSU.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sKt wszystko to pięknie wygląda.

Tylko nie wiem czy wiesz, ale na całym świecie ceny usług różnią się w każdym kraju.

 

"...Ośmieszenie sytuacji..." a czy przypadkiem Ty się nie ośmieszyłeś tym postem?

 

No Comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat tutaj się zgodzę z Adrian Szczepanik

 

hosting wybrałem - właśnie masternet.pl a czemu nie shou pewnie zapytacie?

 

bo wysłałem e-mail tydzień temu i nie dostałem odpowiedzi, miliony przekierowań w polecaniu tracert

 

tym czasem Pan od razu zaoferował pomoc przy przenoszeniu bazy, natychmiastowy kontakt, niski ping,

 

i jest b. miły dla przyszłego klienta (serwer szybszy nawet od webd)

 

nie na darmo ma w podpisie

 

Profesjonalne podejście do każdego klienta

 

sKt serwery nie które są znane i szybkie ale ja nie mam tyle pieniędzy (na rok z góry mnie nie stać poza tym płatność zagraniczna odpada)

 

reasumując jeżli chcesz tani i szybki serwer kupuj w masternet

 

temat do zamknięcia bo znów się tu pojawią zbędne i off-topowe wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się z większością w ogóle nie zgadzam. Co? Że tani, to zły? Chyba tylko w Polsce tak jest. Sorry ale wydaje mi się,

 

że większość z Was nie widziała ofert hostingowych firm zachodnich. Warunków, jakie te firmy oferują, polskie hostinKi na

 

oczy nie widziały.

Prosze:

siteground

cena: 5 dolarów na miesiąc

pojemnosc: 250 GB ! (GIGA, nie mega)

transfer: 2500 GB!

Zawyzymy teraz cene dolara do 3 złotych (wynosi 2,50). Czyli wychodzi na 15 zlotych miesiecznie, rocznie 180 złotych. Proszę.

 

Gdzie w całej Polsce znajdę taki hosting za 180 złotych? Mógłbym dla porównania podać 20 nazw najlepszych polskich firm

 

hostingowych i zadna nie oferuje takiego hostingu.

 

Pomyslicie ze ta firma to wyjatek i jakis "krzak" Heh tak maja wszystkie zachodnie, kolejny przyklad:

cirtexhosting

pojemnosc 5GB

transfer: 100GB

cena? Hahah 2 dolary na miesiac. czyli razem 5 złotych. Czyli w zasadzie polskie boo.pl. Porównajcie warunki jakie daje

 

boo.pl za 5 zlotych a warunki tej firmy. Oczywiscie nie osmieszam boo.pl akurat sam korzystam aktualnie z ich hostingu, bo mi

 

wygodnie wyslac SMS'a smile.gif

 

Albo to jeszcze lepsze:

www.servage.net

Za 6 euro (fakt tu juz jest drozej, ale zaraz zaraz smile.gif )

pojemnosc 310 GB (sorry ale tyle pojemnosci to maja serwery polskich firm hostingowych biggrin.gif )

transfer 3000 GB (jest w Polsce chociaz jedna firma ktora tyle oferuje? Nie wazna cena, dajcie tylko nazwe firmy biggrin.gif

 

)

 

 

Kilka przykladow polskiego hostingu. (nazwy zakryte, zeby znowu postu nie usuneli :P)

***********

Pojemność 10 000 MB

Transfer 600 GB

Fajnie. Cena? Ponad 500 złoty rocznie!!

 

***********

pojemnosc; 3 GB

transfer: 40 GB (rocznie 480 :/)

cena? 300 złotych

 

*********

pojemnosc : 5 GB

transfer 600GB (no tak, ale rocznie :/)

cena: 300 złotych

 

Oferty wzięte z najpopularniejszych hostingow w Polsce

 

Wiecej mi sie nic nie chce pisac, o tych DOBRYCH, BO DROGICH hostingach.

 

Ten post nie ma na celu psucia opini o tych firmach. Bo są to faktycznie bardzo dobre firmy. Sam korzystalem z ich uslug,

 

czasami nadal korzystam. (czesto zakladam strony, ale czesto nudzi mi sie ich prowadzenie) ten posta ma na celu osmieszenie

 

sytuacji w polsce i pokazanie ze cala gadanina o cenach hostingu jest jakby to powiedzial jasiu smietana BEZ SĘSU.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagadałeś się niemało, ale po co, skoro tylko udowadniasz, że nie masz bladego pojęcia o rynku hostingowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagadałeś się niemało, ale po co, skoro tylko udowadniasz, że nie masz bladego pojęcia o rynku hostingowym?

 

Wytłumacz mi dlaczego o_O Tak napisać, to i ja potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z łaski swojej dowiedz się co to jest "overselling" i jakie są ceny ruchu za granicą, a dopiero potem śmiej się z polskich ofert.

 

To jest po prostu śmieszne i niepoważne porównywać nasz rynek z firmami ze stanów czy niemiec... a jeśli z takich porównań czynisz swoje argumenty to już można podsumować tylko uśmiechem politowania nad znajomością tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z łaski swojej dowiedz się co to jest "overselling" i jakie są ceny ruchu za granicą, a dopiero potem śmiej się z polskich ofert.

 

Powiem Ci tak, dobrze wiem co to jest overselling, może nawet lepiej niż Ty. Dlaczego miałbym się nie śmiać z Polskich ofert? Człowieku żyjesz w zakłamaniu, polskie firmy też będą oferowały takie warunki ale za jakiś czas. Teraz po prostu "nasz" poziom jest żenująco niski. Jest to prawda, która kole w oczy.

 

Kolejna sprawa, to fakt, że taki "overselling" stosują wszystkie firmy na zachodzie. Heh fakt, że większości z oferowanej przestrzeni dyskowej czy transferu nie wiele osób wykorzysta, ale jednak chodzi o oferowane warunki, które o wiele przewyzszają polskie, pomimo znacznych róznic cenowych :/

 

To jest po prostu śmieszne i niepoważne porównywać nasz rynek z firmami ze stanów czy niemiec... a jeśli z takich porównań czynisz swoje argumenty to już można podsumować tylko uśmiechem politowania nad znajomością tematu...

 

Śmieszne jest to co Ty piszesz. Dlaczego miałbym nie porównywać? Dlaczego mam wychwalać coś co jest gorsze? Dlaczego miałbym okłamywać samego siebie?

 

Ostatnio rozmawiałem z gosciem który mieszka w Anglii od 3 lat. Za domene co.uk zapłacił 3 funty za 2 lata. LOL 15-18 złotych za 2 lata użytkowania domeny. Doemna co.uk u nich to tak jak u nas .pl albo com.pl , nie jest to domena regionalna.

 

Podsumowując dodam tylko, że to co całkiem niedawno w Polsce kosztowało tysiące złotych dzisiaj kosztuje kilka lub kilkadziesiąt złotych. Po prostu chce żebyście tępo nie bronili tego co drogie, bo to nie zawsze jest takie dobre i cacy jak się wszystkim wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując dodam tylko, że to co całkiem niedawno w Polsce kosztowało tysiące złotych dzisiaj kosztuje kilka lub kilkadziesiąt złotych. Po prostu chce żebyście tępo nie bronili tego co drogie, bo to nie zawsze jest takie dobre i cacy jak się wszystkim wydaje.

 

Tak, a ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy za 128 kb/s płaciłem 200 zł ...

Nie wiem czy wiesz, ale koszty zarówno sprzętu jak i dostępu do internetu cały czas spadają. Wiec argumentowanie typu: "to co całkiem niedawno w Polsce kosztowało tysiące złotych dzisiaj kosztuje kilka lub kilkadziesiąt złotych." jest całkowicie bezsensu.

 

W kwestii całej Twojej wypowiedzi, wychodzi po prostu nieznajomość tematu, ale naprowadzę Cię, zobacz jak kształtują się koszty podstawowych spraw związanych z prowadzeniem serwerowni w Polsce a jak chociażby w USA. Później wróć i wypowiadaj się w tym temacie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×