Skocz do zawartości
lukgier

Konto Resellerskie - Kogo Polecicie?

Polecane posty

Witam,

 

Wiem, ze bylo juz o tym wiele razy ale chcialbym wiedziec czy cos sie nie zmienilo od ostatnich postow na temat kont resellerskich.

 

Potrzebuje konta min 10GB z PHP 5, obsluga skrytow, mySQL, mod-rewrite, ok. 600 gb transferu rocznie, nieograniczona ilosc kont ftp na katalog, jakis mily panel administracyjny i wiadomo poczta przez pop3 i www. Szukam jakiegos szybkiego konta z pingami max 20ms, maja na tym smigac instalacje naszego systemu cms.

 

Obecnie swoje serwisy trzymam na home.pl i mam ich po malu dosyc. Mielismy instalacje na nazwa.pl ktora chodzi bardzo dobrze ale nie widzialem w ofercie kont resellerskich.

 

Patrzylem na progresso, kei, iq, domenynet.pl i wiele innych ale nie jestem na razie przekonany do zadnego z nich.

 

kogo polecacie?

 

pozdrawiam

lukgier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie swoje serwisy trzymam na home.pl i mam ich po malu dosyc. Mielismy instalacje na nazwa.pl ktora chodzi bardzo dobrze ale nie widzialem w ofercie kont resellerskich.

 

Słabo patrzyłeś .. Tutaj jest ich oferta dla resellerów

Do cięższych CMSów polecam właśnie serwery.pl (jest limit domen ale wiadomo dlaczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

z typowych resellerów, to hostings.pl z tego, co wiem, ciągle dobrzy... do tego SISCO sporo się reklamuje (wręcz spamuje ;) ale też ludzie tu nie marudzą na nich.. można ich wypróbować

 

;)

 

mówisz o progreso, kei, iq... ale oni nie mają resellerskich kont..

a nazwa.pl ma rozszerzenie resellerskie na serwery.pl, ale są k... piekielnie drogie (w promocji jeszcze jako tako, ale drugi okres rozliczeniowy już bez promocji - porażka cenowa)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Sisco jeśli nie ma tam planu ktory ci odpowiada napisz do pana Artura napewno sie dogadacie i jakiś rabacik dostaniesz od nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pewnie, że coś doradzę, na zamówienie na pewno jakiś fajny pakiet da się przygotować.

W międzyczasie konta reellerskie stały się elementem naszej standardowej oferty.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tym, co oferujemy pod kontorlą Direct Admin'a:

http://www.sisco.com.pl/hosting-da.html

 

Ceny dla uczestników Forum zawsze do negocjacji ;) Zapraszam serdecznie

do kontaktu mailowego: artur.pajkert@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi, zaraz po weekendzie zabiore się za dogłębną analizę.

 

pozdrawiam i życzę słonecznego weekendu

lG

 

P.S.

Arturze,

 

Patrzyłem na Waszą ofertę i wszystko wygląda ładnie tylko ping macie trochę duży - u mnie średni dla waszej domeny wyszedl 45ms - zalezalo by mi na czyms z pingiem ok. 20ms. Zastanawiam się jak szybko będzie reagował serwer na zapytania SQLowe, najchętniej przetestował bym to i zobaczył jak będzie chodzić na naszym cmsie. Po weekendzie wrocimy do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie 40ms do sisco.com.pl.. z Chello w centrum Gdańska

fakt.. polska konkurencja ma poniżej 25ms...

 

jeśli się nie mylę, to szybkość zapytań SQL a ping to dwie różne sprawy..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi macie takie, bo pingujecie zla maszyne ;)

 

sisco.pl stoi w hosteurope.de,

mega.sisco.pl (maszyna, na ktorej znajduja sie konta resellerskie) stoi we Wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Oczywiście, usługi masowe mamy w Kolonii (jeszcze, planowane przenosiny do lata), natomiast we Wrocławiu trzyammy: BIP'y, kolokacje, serwery dedykowane oraz mega.sisco.pl Tam właśnei należy pingować, bo to jest dokładnie ten serwer, na którym proponuję konta resellerskie z Direct Adminem.

Generalnie jak czytałem wcześniej inne posty, to pingi ludziem aą w przedziale 12-25 ms. W świat wycodzimy przez ATM S.A i TKTelekom (2 łącza spięte BGP, więc routing dynamicznie się układa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposni - oczywiscie pingi i zapytania to dwie różne sprawy i tak je również traktuje. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy to łączyć - może przez to, że napisałem o nich jedna po drugiej.

 

Faktycznie ping do mega.sisco.pl u mnie wypada zdecydowanie lepiej - średnio 27ms na DSLu tpsa.

 

Panie Arturze

Mimo wszystko za 840 zł na rok (70zł *12) 2gb powierzchni to troche nędznie. Czy na stronie ceny są netto czy brutto?

 

Czy limit transferu to wielkość na rok czy na miesiąc? Przypuszczam, że na miesiąc ale wole zapytać.

 

Jakie parametry konta może mi Pan zaproponować za 800 zł netto na rok? Odpowiedź proszę na priva.

 

pozdrawiam

lukgier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo polecacie?

Ja obecnie z czystym sumieniem Network Communication (www.ncgroup.pl), ale ja jestem tam adminem więc moja opinia nie jest (nie może być) do końca obiektywna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLESK ( taki tam macie panel) nie nadaje się na "typowego" resellera. Typowy reseller to DA/ew. cPanel.

Dziwny jest ten podział w plesku na admina/uzytkownika/domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare wersje Pleska były normalne. Nowe 8+ to już jest szczyt przekombinowania. SWsoft chyba lekko przekombinował też z licencjami. Nie ma jak to WHM Jest wystarczający do resellingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zarobić na koncie resellerskim o pojemności 2gb, którego ceny wynosi 840zł na rok jeśli bez najmniejszego problemu można wykupić całkiem niezłe konto 1gb za 150zł rocznie? W ramach 2gb konta mógłbym sprzedać 2 konta po 1gb i zarobić na tym 300zł - gdzie tu do 840zł? Czy w ramach kont resellerskich pojemność dyskowa nie jest przydzielana bezwzględnie klientom? - tzn. ktoś wykupuje konto 1gb ale wykorzystuje np. 300mb więc z konta R ściąga 300mb a nie od razu 1gb? Jak dla mnie to nieuczciwe w stosunku do klientów, ale innej możliwości zariobienia nie widzę niż sprzedanie łącznie większej powierzchni kont niż fizycznie sie posiada.

 

Obecnie korzystam z konta na home ktore ma 10gb ale nie jest kontem resellerskim. Mam po malu dosc home.pl, a poniewaz z konta obsluguje kilka serwisów wiec szukam konta RS w ramach ktorego mogłbym obsluzyć jeszcze kilku klientow. Patrzac na oferowane powierzchnie dyskowe troche mi sie to średnio widzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowem kluczem jest tutaj overselling - większość resellerów na CPanelu czy DA ma to w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja jestem na Provider30+ w serwery.pl - cena promocyjna 900 zl netto - dobry suport, b.zadkie problemy, podoba mi sie system administracji NetAdmin - wiec polecam - no i mozna potestowac przez 14 dni.

Szkoda tylko, ze nastepne okresy rozliczeniowy po promocji to jedynie 15% rabatu z 1800 zł netto - wecj troche drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze zainteresowalby Cie managed VPS. Ma mozliwosci resellera, a dodatkowym plusem sa wydzielone i gwarantowane zasoby sprzetowe. Jest mozliwosc zarzadzania za pomoca panelu DA z konta reselera i nawet admina. Zobacz sobie ofert ProVPS moze przypadnie Ci do gustu ProVPS.pl - oferta managed VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukgier, specjalnie dla Pana zrobiłem nową promocję kont resellerskich! Opinia na temat udostępnonej przestrzeni nie była odosobniona, wziąłem ją zatem sobie do serca i postanowiłem potrić oferowaną przez SISCO przestrzeń. Zapraszam więc do zapoznania się z warunkami: http://www.sisco.com.pl/promo-przestrzen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×