Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja nic takiego nie zauważyłem, jednak moje witryny mają tylko kilka uniqów dziennie...Ogólnie jestem zadowolony z DHJa nic takiego nie zauważyłem, jednak moje witryny mają tylko kilka uniqów dziennie...Ogólnie jestem zadowolony z DH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreamhost.com wydaje mi się bardzo interesującą ofertą, jak na moje potrzeby. :]

 

Nie mam doświadczenia z domenami, stad może głupie pytanie: Czy mając jedno konto dreamhost.com można umieścić na nim kilka stron na różnych domenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam doświadczenia z domenami, stad może głupie pytanie: Czy mając jedno konto dreamhost.com można umieścić na nim kilka stron na różnych domenach?

 

Oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie w DH czeka się na aktywacje konta ?

 

tzn. płaciłem ekartą w czwartek kasa pobrana w poniedziałek. W google checkout ciągle "Not yet shipped"

 

W panelu DH mam pending

 

Ile trwa okres płatności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem przez eKARTĘ jako przelew via VISA i właściwie od razu miałem aktywne konto... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował wliczać hosting na DH w koszty prowadzenia DG?

 

Formularz zamówienia hostingu nie przewiduje podawania nazwy firmy, nipu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wykupił DreamHost PS?

 

Korzystając ze standardowej oferty podpinane domeny są przydzielane do różnych maszyn w celu rozłożenia obciążenia pomiędzy serwery DH. W ten sposób nasze serwisy otrzymują różne adresy IP.

 

Podejrzewam, że w momencie wykupienia DreamHost PS wszystkie domeny zostaną przeniesione na jedną maszynę a co za tym idzie wszystkie domeny będą miały jeden adres IP.

 

Czy ktoś mógłby potwierdzić/zaprzeczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam forum z 22000 postów, 1000 userów z

Max: 838, średnio: 366 dziennie
uu dziennie i nie chodzi bardzo tragicznie :Pdarmowy yoyo.pl na pewno gorszy jestZnam forum z 22000 postów, 1000 userów z
Max: 838, średnio: 366 dziennie
uu dziennie i nie chodzi bardzo tragicznie :Pdarmowy yoyo.pl na pewno gorszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam serwer pewnie by wytrzymał, ale będzie mulić.

 

Inna sprawa, że skoro masz kilka tys uu dziennie to na pewno stać CIę na jakiś normalny, porządny hosting!

ew. tylko download możesz umieścić na DH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że skoro masz kilka tys uu dziennie to na pewno stać CIę na jakiś normalny, porządny hosting!

 

To nie jest tak do końca... ale jednak zrezygnuję z dreamhost

 

Chyba zrobie tak jak mówisz i cos do downloadu wychacze jeszcze. Polecacie coś taniego do downloadu najlepiej z miesięczną opłata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do tego hostingu. Nie rozumiem o co chodzi Disk Storage at signup: 500GB Automatically Increases Weekly By: 2GB

To wkońcu ile tej pojemności tam jest? I tak samo z transferem nie wiem o co chodzi;)

Pozdro:)

 

A i jeszcze ciekawi mnie czy ktoś miał do czynienia z vpsami/dedykami od nich:) Najbardziej ciekawi mnie to stwierdzenie: "100% uptime guaranteed!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie masz 500GB gotowe od razu do wykorzystanie. I co tydzień rośnie ci pojemność o 2GB. Podobnie jest z transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do rozdania 5 specjalnych kodów dzięki którym można uzyskać większe niż normalnie zniżki lub bonusy. Kody dotyczą oczywiście tylko nowo zakładanych kont.

 

... they will get all these super special advantages not available any

other way:

 

* They will get four (4) times the normal disk and bandwidth!

* If they choose our five-year plan, they'll get $150 off!

* If they choose our ten-year plan, they'll get $200 off!

 

Po kody zapraszam na PW

 

PS. Stara zniżka 50$ nadal działa. Kod obniżający cenę o 50$ to PROMOCJA50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh co to będzie z tym wspaniałym hostingiem za te 5 czy 10 lat z tej super oferty ;)

 

Nic;) Pewnie do tego czasu jeszcze kilkukrotnie zwiększą parametry;)

 

Mimo czarnych scenariuszy, rezygnacji, narzekań itd. DH chyba nie cierpi na brak klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych na przejście do dreamhost.com specjalne pakiecik kodów promocyjnych:

 

PROMOCJA60 - 60 $ mniej

 

PROMOCJAIP30 - 30 $ mniej + dożywotni unikalny IP za darmo

 

PROMOCJA2IP - dożywotnio 2 unikalne IP za darmo

 

Dodatkowo w tym momencie trwa jeszcze promocja - transfer i pojemność nielimitowana :P

 

Miłego korzystania;)

 

Cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×