Skocz do zawartości
domator

Cesja Domeny... No Właśnie?

Polecane posty

Witam

 

Rozumiem - wypełniam wniosek, ja oraz nowy Abonent... no i właśnie jak sprawa wygląda skoro ja mam konto w az.pl i tam zarejestrowaną tę domenę, a nowy Abonent nie ma konta na az.pl. W związku z tym moje pytanie. Gdzie ta domena trafi? Czy az.pl stworzy automatycznie konto u siebie dla nowego Abonenta?, tj. skąd po dokonaniu cesji ów domena bedzie zarządzana, z jakiego panela.

 

Chyba dobrze wytłumaczyłem jaki mam problem;]

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli nowy abonent domeny nie posiada konta u rejestratora, zostanie ono utworzone i tam trafi domena. Nowy abonent dostanie login i hasło do panelu. Natomiast chcąc zmienić rejestratora domeny należy po zaakceptowanej cesji wystąpić o kody AUTHINFO.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robie tak że prosze nowego właściciela o rejestracje w az.pl, wysylam meila do az.pl z prosba o przeniesienie domeny z mojego panelu na ID panelu nowego wlasciciela, i jak juz on ma domene u siebie w panelu, odpiero zalatwiamy cesje i wszystko jest w 100 % ok ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez panela w az.pl chyba nie da rady jeśli domena była kupiowa w promocji.

Wtedy nie dają authinfo kodów przez rok lub chcą zapłaty pełnej ceny domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez panela w az.pl chyba nie da rady jeśli domena była kupiowa w promocji.

Wtedy nie dają authinfo kodów przez rok lub chcą zapłaty pełnej ceny domeny.

 

Oczywiście działając wbrew regulaminowi NASK, bo wydanie kodu authinfo nie może być uzależnione od NICZEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez panela w az.pl chyba nie da rady jeśli domena była kupiowa w promocji.

Wtedy nie dają authinfo kodów przez rok lub chcą zapłaty pełnej ceny domeny.

 

A po jakiemu to jest napisane? Bo chyba nie po polskiemu... A wczoraj był Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

 

Powracając do tematu, jak wygląda sprawa rejestracji domen w promocji w Prohost.pl? Czy mogę sobie zarejestrowac domenę i po 3 miesiącach bez dodatkowych opłat przenieść ją do innego rejestratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez panela w az.pl chyba nie da rady jeśli domena była kupiowa w promocji.

Wtedy nie dają authinfo kodów przez rok lub chcą zapłaty pełnej ceny domeny.

 

A po jakiemu to jest napisane? Bo chyba nie po polskiemu... A wczoraj był Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.

 

Powracając do tematu, jak wygląda sprawa rejestracji domen w promocji w Prohost.pl? Czy mogę sobie zarejestrowac domenę i po 3 miesiącach bez dodatkowych opłat przenieść ją do innego rejestratora?

 

Taka jest cena za domeny u nas w tej chwili i kody authinfo są normalnie wydawane.

Nie ma lojalki. Tyle, że nie są to stałe ceny - od marca wzrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×