Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fo

[pytanie] stabilny serwer reseller

Polecane posty

Gość Fo

Witam,

 

poszukuje polskiej firmy ktora oferuje usluge serwer reseller, jesli chodzi o parametry jakie mnie interesuja :

 

1. stabilnosc+profesjonalna opieka administracyjna

2. transfer / przestrzen hdd na konta : 50/5 GB miesiecznie

3. cpanel+whm

 

i tak sie sklada ze juz dwie firmy resellerskie przerabialem i przerabiam w dalszym ciagu ale moje zadowolenie i klientow firmy w ktorej pracuje zaczyna diametralnie spadac... dlatego usilnie szukam ale juz przekopalem cale google i jakos nie przemawia do mnie to co znalazlem. potrzebuje sprawdzonego resellera, taki ktory rzeczywiscie zna sie na administracji a nie ze administratorem nazywa osobe ktora ma dostep roota do whm...

 

 

pozdrawiam i dziekuje z gory za jakakolwiek pomoc namiarowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Osobiscie nie mam takich wielkich wymagan i to co jest na home.pl mi wystarcza ale znajomy ma konto relellerskie na ncgroup.pl i mowil ze jest bardzo zadowolony tylko ze tam jest jakis autorski system nie cpanel.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego wła¶nie w polsce potrzebujesz? jest jedno the planet ... przypacz się dyskusji w sprawie reseller na webhostingtalk.com i wyłoń swojego faworyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podziel sie doswiadczeniami i napisz o jakie dwie firmy resellerskie chodzi i co Ci w nich nie odpowiadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×