Skocz do zawartości
Kris

Telefony/mp3 (wydzielone Z "netpunkty W Home.pl")

Polecane posty

Sennheiser to wlasnie nokia wypluscia serie z tymi sluchawkami i N91 to typowo MP3 :) poczytaj to bardziej mp3 niz tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kloca :) i miec malutki LCD i dodatkowo zapychac 2 kieszen komorka :) mam 8 telefonow :) od malutkiego E900 Szajsunga... po wlasnie N91 na poczatku szok pozniej max wygoda telefon idealnie pasuje do reki... :) nie wspominajac ze ciemna wersja z 8gb jest piekna :) alee to juz gust :)

 

Mam zena mam z 3 Szajsungi Mp3 mam 3 Ipody i kilka innych :) mam jakies odniesienie nie chodzi tylko o punkt siedzenia :) masz fuxa i tyle ze stabliny zen nie mowiac ze wyswietlacze padaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris: prowadzisz komis ?

 

nieeee...... kusze sie na jakies blow out price zawsze :) i tak wychodzi ze mam tego zlomu :) ( w normalnych cenach nigdy bym nie kupywal bo nie potrzebne )

 

 

Kris: prowadzisz komis ?

Nie, serwerownie ;p

 

Eh, takie telefony ;/

 

Sony Ericsson P9xx wymiata! :-)

 

 

SE P910 skonczyla sie moja wspolpraca z ta firma :) chociaz wspominam ja dobrze :)

mial 2 telefony z Serii P :)

 

Charlie czemu serwerownie :)?

 

teraz polowanie sie zacznie na IPhone shit :) ( jak ceny poleca bo 500 dolcow duzawo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz polowanie sie zacznie na IPhone shit :) ( jak ceny poleca bo 500 dolcow duzawo )

też poluje... jak będziesz mieć jakieś info, to daj znać - koniecznie! :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kris, nie wiem czy wiesz, ale odtwarzacze MP3 są od odtwarzania muzyki, a nie od dużych wyświetlaczy :) Jeśli chcesz mieć jakiś szpanerski sprzęt z mega LCD 15 trylionów kolorów, blutufem i bajerami to spoko, noś sobie :) Ja tego używam do słuchania muzyki, a nie do podniety i szpanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris, nie wiem czy wiesz, ale odtwarzacze MP3 są od odtwarzania muzyki, a nie od dużych wyświetlaczy :) Jeśli chcesz mieć jakiś szpanerski sprzęt z mega LCD 15 trylionów kolorów, blutufem i bajerami to spoko, noś sobie :) Ja tego używam do słuchania muzyki, a nie do podniety i szpanu :)

 

 

ja nawiazalem rozmiarem wyswietlacza do cegly i mniejszych telefonow nie Do Mp3

co nie zmienia faktu ze ciekawie przeglada sie okladki itd na wiekszym ekraniku

i na szpanowanie za stary jestem :) i czym tu szpanowac teraz kazdy ma telfon mp3 :) i ikto wie jeszcze jakie wynalazki

 

 

Rusel - dam znac :) jak cos moge nawet wziac 2 a pozniej we wrocku na Elektronicznej sie dogadac mozemy ja tam urzeduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... po cholerę okładki w mp3? Słuchasz muzyki czy oglądasz okładki? Przerost formy nad treścią... odtwarzacz mp3 ma porządnie odtwarzać mp3 i to jedyna cecha jakiej wymagam. Tak, jak od telefonu wymagam możliwości dzwonienia i pisania smsów (+notatki i kalendarz). Dlatego raczej nigdy nie będę się chodził z gadżetami w stylu Nileśtam, wolę porządną, mocną i solidną 6822 z wypasioną klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci telefon z kolorowym wyswietlaczem :)?

Tak ogladam okladki :) w tym samym celu je mam co i na zwyklych Plytach CD mam porobione katalogi Wirtualna '' muzyko teke"

 

 

6822 solidna nie jest moim zdanie.... niestety N91 ma aluminiowa obudowe :) solidnosc mowi sama za siebie... i te 3.5mb miejsca

nie zebym mowil ze N91 bo ogulnie lipa ... teraz bym wybral inny tel :) ale nie porownujmy :) do 6822

pozadny i mocny telefon to 6210 6310 itd to sa mocne telefony :) 6822 na swoj plus ma tylko qwrty klawiature ....

ale do pisania smsow ? bo tam pozadnej aplikacji nie odpalisz bo brak Symbiana ....

 

powinno cie zainteresowac E70

 

PS gdzie jestes w Ameryce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi po co mi symbian w telefonie i aplikacje? A 3,5MB mi nie wystarczy na SMSy? Ty chyba jednak jesteś "szał bajerów". Nie potrzebuję ani żadnych aparatów ani mp3 ani gier ani polifonicznych dzwonków, telefon ma być TELEFONEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... po cholerę okładki w mp3? Słuchasz muzyki czy oglądasz okładki? Przerost formy nad treścią... odtwarzacz mp3 ma porządnie odtwarzać mp3 i to jedyna cecha jakiej wymagam. Tak, jak od telefonu wymagam możliwości dzwonienia i pisania smsów (+notatki i kalendarz). Dlatego raczej nigdy nie będę się chodził z gadżetami w stylu Nileśtam, wolę porządną, mocną i solidną 6822 z wypasioną klawiaturą.

IMO, 6310i to byl jeden z soldniejszych telefonów nokii:) Bateria trzymala długo, a sam telefon jest trwały, wrecz niezniszczalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od czterech lat używam ciągle tego samego modelu (nie tego samego telefonu, wymieniam na ten sam model :)) - klawiaturka w 6822 jest świetna, ja piszę kilkadziesiąt smsów dziennie więc się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi po co mi symbian w telefonie i aplikacje? A 3,5MB mi nie wystarczy na SMSy? Ty chyba jednak jesteś "szał bajerów". Nie potrzebuję ani żadnych aparatów ani mp3 ani gier ani polifonicznych dzwonków, telefon ma być TELEFONEM.

 

to po ci Qwerty do pisania smsow ? - sam mowiles kalendarz itd przy Symbianie taka klawe wykorzystasz bo do pisania smskow mija sie z celem :) ksiazki slesz :)

nie uzywam aparatu chyba ze sporadycznie - moj dzwonek to stare ring ring :) gry :) to sie uzywalo na 3210 wezyka :)

 

Hmm... po cholerę okładki w mp3? Słuchasz muzyki czy oglądasz okładki? Przerost formy nad treścią... odtwarzacz mp3 ma porządnie odtwarzać mp3 i to jedyna cecha jakiej wymagam. Tak, jak od telefonu wymagam możliwości dzwonienia i pisania smsów (+notatki i kalendarz). Dlatego raczej nigdy nie będę się chodził z gadżetami w stylu Nileśtam, wolę porządną, mocną i solidną 6822 z wypasioną klawiaturą.

IMO, 6310i to byl jeden z soldniejszych telefonów nokii:) Bateria trzymala długo, a sam telefon jest trwały, wrecz niezniszczalny:

 

 

dokladnie to co napisalem .....

 

6822 uzywasz w PL ona niema 900Mhz to wersja US.

90% teli moze miec klawe Qwerty po BT Wifi albo IR.

 

PS i ta klawa :) wogule nie jest w stanie zastapic nawet mini Qwerty :)

 

 

PS - ja sie nie kluce z toba :) tylko grzeczna wymiana zdan bez licytacji urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie wystukiwanie smsów na 8 klawiszach jest identyczne z pisaniem na QWERTY to nie mam więcej pytań :)

 

Pokolenie niepotrzebnych bajerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusel - dam znac :) jak cos moge nawet wziac 2 a pozniej we wrocku na Elektronicznej sie dogadac mozemy ja tam urzeduje :)

ołrajt, ide na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co :) moze sie scigniemy :) na ilosc napisanych zdan i po wysylamy smski ?:) podejrzewam ze tyle samo napiszesz...

nie wspominajac jak odpale swoja mini qwerty... :) to nawet niema oczym mowic...

 

Nie jestes Obiektywny shive :)

 

 

A Swoja droga uzywa ktos VKB keyboard ? Laserowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz ścigałem się z cwaniaczkami którzy twierdzili tak samo, chyba nie widziałeś czegoś takiego na żywo skoro gadasz takie głupoty. Nie masz szans choćbyś nie wiem co odpalał na tym swoim symbianie. Fizyki nie oszukasz - nie masz możliwości fizycznie w większym tempie wybierać klawiszy :) Śmieszy mnie podnieta z bajerów montowanych do komórek :) Producenci napychają te pudełeczka świecidełkami a ty się na to nabierasz za grubą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie raz ścigałem się z cwaniaczkami którzy twierdzili tak samo, chyba nie widziałeś czegoś takiego na żywo skoro gadasz takie głupoty. Nie masz szans choćbyś nie wiem co odpalał na tym swoim symbianie. Fizyki nie oszukasz - nie masz możliwości fizycznie w większym tempie wybierać klawiszy :) Śmieszy mnie podnieta z bajerów montowanych do komórek :) Producenci napychają te pudełeczka świecidełkami a ty się na to nabierasz za grubą kasę...

 

 

oj oj :) nie widzialem wiele rzeczy ale starszy model mialem dawno temu

co odpalal wystarczy ze odpale zwykla klawiature przez BT od CO ta twoja niema nic wspolnego ze zwyklym pisaniem na klawiaturze piszesz normalnie FJ palce ? wszystko zalezy od prawy nie fizyki :)

Ponad to :) miec paluszki male bo pomniejszyli klawiature

 

a czym ja sie podniecam jakimi bajerami ? nie napisalem o zadnym poza programem na symbiana do robienia kolekcji muzyki :)

wiec oczym ty mowisz ?

 

a Opera Wifi w telefonie PDA super sprawa chociaz by sprawdzajac poczte lub odpisac na Posta na WH bendac na Kawce

tylko wygoda

 

OOK Jestes MAster a twoj telefon :) wymiata :)

 

http://www.ubergizmo.com/15/archives/2006/...rld_record.html

 

Poscigaj sie znim on niema Qwerty a ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×