Skocz do zawartości

Polecane posty

No nie wiem czy w dziecinny sposób, zadzwoniłem do firmy paypal inc. i wszystkiego się dowiedziałem jeżeli do 15.11.07 nie otrzymają od soursense wpłaty (250 zł tyle co mi ukradli), paypal pociągnie im te pieniądze z karty i rusel nie będzie za co miał kupić butów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak cokolwiek z niej ściągna skoro to zapewne jest ekarta i nie ma na niej żadnych pieniędzy. Nie liczyłbym na jakikolwiek zwrot (ew. dostaniesz kilkanaście groszy), ale to już OT.

 

Sonin (żeby nie zaśmiecać edytuje posta i piszę tutaj): z doświadczenia wiem, ze PayPal zwraca tyle ile się da - swojego czasu dostałem 4 centy "rekompensaty" za pewną transakcję z ebaya bo więcej sprzedający nie miał na koncie PayPala :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci.. że złodziej to nie znaczy, że głupek ; )

Karta zapewne już dawno zmieniona, a nawet jeżeli nie to teraz już na 100%.. eh nvu..

 

Btw. Patryk PayPal nie ściąga groszy, tylko od razu całą sumę, albo nic.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie rozumiesz o co chodzi... Powaznie serwisy mam na dedykach wiec akurat shou.pl mnie wali z gory na dol, ale liczy sie fakt, nie wazne czy osting kosztuje 1000zł czy 1zl, usluga to usluga, a firma ta robi wszystkich w walka...

Czego oczekiwałeś za 75 groszy miesięcznie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy w dziecinny sposób, zadzwoniłem do firmy paypal inc. i wszystkiego się dowiedziałem jeżeli do 15.11.07 nie otrzymają od soursense wpłaty (250 zł tyle co mi ukradli), paypal pociągnie im te pieniądze z karty i rusel nie będzie za co miał kupić butów. :P

Nie chodzi o to czy paypal Ci zwróci pieniądze czy nie (choć uważam, że raczej nie zobaczysz zwrotu na swoim koncie) ale o to, że kilka razy krzyczałeś o pójściu na policję a na GG z ruselem przekrzykiwaliście się kto komu zrobi laskę. Tym czasem podejrzewam, że w najbliższym czasie przejdziesz/przejedziesz koło posterunku policji co najmniej kilkukrotnie a i tak nie wstąpisz tam żeby zgłosić sprawę.

Tylko prawda jest jeszcze gorsza - jakbyś nawet wstąpił to napotkałbyś na co najmniej ironiczny uśmiech policjantów, którzy sami nakłoniliby Cię do wyjścia bo dobrze wiedzieliby, że oni się na wypisują papierków a sprawa i tak prędzej czy później zostanie umorzona ze względu na małą szkodliwość albo brak dowodów albo cokolwiek innego. Tak niestety działa wymiar sprawiedliwości w naszym (ale na pewno nie tylko naszym) kraju. Tak samo by było pewnie z użytkownikami shou.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.5 gb/s :P współczuje, ciekawe kto to zrobił (pewnie linux albo bellfront :):)) Biedni ..

Btw. Może bell albo linux macie łącze jeszcze pewnie 1 gb/s każdy to by się zgadzało atak kumulacyjny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sourcesence zrobił ludzi w wałka za dużo większe pieniądze i w bardziej oczywisty sposób i jakoś rozeszło się po kościach (jeszcze chyba tylko nvu na gadu gadu i grozi w dziecinny sposób..). Usługa usługą ale myślę, że dopóki ktoś nie straci na prawdę grubej kasy to do żadnego sądu w tym kraju nie pójdzie bo po prostu będzie mu szkoda nerwów i kasy. Wiadomo jak to u nas działa..

No bo tak to już, odzyskanie niewielkiej kwoty od osoby, której danych nawet się nie zna jest bardzo, bardzo mało realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.5 gb/s :P współczuje, ciekawe kto to zrobił (pewnie linux albo bellfront :):)) Biedni ..

Btw. Może bell albo linux macie łącze jeszcze pewnie 1 gb/s każdy to by się zgadzało atak kumulacyjny ..

To wcale nie taki duzy DDoS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2.5 gb/s :P współczuje, ciekawe kto to zrobił (pewnie linux albo bellfront :):)) Biedni ..

 

 

w bella bym uwierzył :)

 

ale w linuxa ... hahaha ... nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bella bym uwierzył :P

dzięki za wiarę we mnie, ale co złego to nie ja,

wolę studiować PDFy i głowić się nad fajnymi hostingowymi przeróbkami dla mojego "krzaka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wiarę we mnie, ale co złego to nie ja,

wolę studiować PDFy i głowić się nad fajnymi hostingowymi przeróbkami dla mojego "krzaka" :P

 

wiesz.. nie chodziło mi o to :> nie jesteś taki zły wcale .... ;p .. heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łał! Ogolnie server na ktorym mialem konto za dyche spisywal sie niezle, ale support lezal kompletnie.

No ale inwestycja w layout pierwszorzedna, milowy krok do przodu, hehe :angry:

 

EDIT:

A nipów, regonów i innych namiarów jak nie było tak nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączą do sieci

 

Wszystkie serwery są podłączone do sieci za pomocą szerokopasmowego

łącza o przepływności 1 Gbps zlokalizowanym w Warszawskim Data Center

posiadającym niezależne łącza do sieci ogólnopolskich dostawców Internetu,

takich jak: ENERGIS, ATMAN, WDC, FUTURO CROWLEY.

Dzięki zastosowaniu dynamicznego protokołu routingu uzyskujemy

optymalne trasy przesyłu danych.

Ciekawe gdzie to :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

cos wkrecaja... widac ze strona glowna jak i dns`y stoja w netdirekt... ahh nieladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich konto od kilku lat, ogolnie dziala, choc rzeczywiscie przed ta zmiana wlasciciela (przynajmniej tak mi support pisal) byly pady co chwile. Pozniej zmienil sie wlasciciel, zmienila sie strona i serwer nadal chodzil. Postawilem kilka waznych serwisow. Jedna z najwiekszych bolaczek jest kilka brakow w obsludze php, kodowanie bazy danych oraz bardzo slabiutki BOK.

 

Serwer dzialal stabilnie, ale dzis bez jakiejkolwiek informacji moje konto zostalo blokniete. Chyba chodzi o przedluzenie abonamentu, ale czy tak sie robi? Moim zdaniem to olewka klienta. Rozumiem ze abo placic trzeba, to normalne, ale klientowi ktory kilka lat korzysta z uslug nie blokuje sie stron, ktore generuja kilka tysiecy odwiedzin dziennie. W dodatku bez jakiegokolwiek kontaktu.

 

Hosting raczej dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku bez jakiegokolwiek kontaktu.

 

zablokowali Ci konto bez zadnej wczesniejszej informacji?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, witam w klubie :D

Wynioslem sie od nich jeszcze w zeszlym roku, a do polowy kwietnia czy jakos tak konto dzialalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie mogli dojsc do tego kto zaplacil a kto nie, wiec skillowali konta hurtem wychodzac z zalozenia ze ten kto zaplacil pewnie sie odezwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lol :D Napisałem maila i cud :D Działa :D Muszę zabrać pliki na dysku :)

 

 

Moje od przenosin (zmiany właściciela) nie działa wcale, jakoś mi nie jest żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam u nich konto od kilku lat

Hosting raczej dla zabawy.

 

Z tego co wiem oni nawet tyle nie istnieją, trochę ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo to mniej wiecej tak:

 

Pisze maila do BOK ze nie dziala obsluga maila(), dostalem odpowiedz w 48 godzin ze juz wszystko dziala. Powiem ze kontakt z BOK byl w porzadku, choc musial byc dosc czesty, ale przynajmniej byl. Mimo to zadnej informacji ze mi sie konczy abonament, nic.

 

Wydaje mi sie ze w normalnej firmie nawet tym osobom, ktore nie oplacily abonamentu nie blokuje sie serwera. A raczej blokuje sie dostep ale strony nadal dzialaja. A tu lipa, bach i koniec. A teraz za przedluzenie chca 100zl za 2GB co jest mocno zawyzone.

 

matjas mylisz sie, shou.pl dziala juz duzo dluzej, tyle ze wczesniej byl inny wlasciciel i chyba nazwa tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matjas mylisz sie, shou.pl dziala juz duzo dluzej, tyle ze wczesniej byl inny wlasciciel i chyba nazwa tez.

 

Czyżby :D ? Shou.pl isnieje gdzieś może od grudnia 2006, nie wczesniej. Po drodze zmienił się właściciel na Net Empire, on rzeczywiście istnieje dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×