Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja do plusów bym zaliczył cenę.

Dziwię się że polscy użytkownicy jeszcze się nie nauczyli że można mieć albo tanio, albo dobrze.

Zastanów się konradinho jeżeli np 1GB miejsca kosztuje firmę powiedzmy 50-70zł rocznie a oni sprzedawali 8GB po 9zł/rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał do plusów to że na początku nie było problemów z shou.

A teraz nie wiem czemu ale znam tylko 2 osoby które, tak jak ja, mogą na moją strone wejść. Innym pokazuje sie że nie ma takiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dał do plusów to że na początku nie było problemów z shou.

A teraz nie wiem czemu ale znam tylko 2 osoby które, tak jak ja, mogą na moją strone wejść. Innym pokazuje sie że nie ma takiej strony.

 

 

Żądany URL nie może zostać sprowadzony

Podczas sprowadzania URL-a: http://www.racezone.shou.pl/

 

 

 

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej nikt nie odpowiedział na moje pytanie:

 

Mam pytanie. Jak oni przenosili te dane to nie robili kopii bazy? Bo teraz wchodzę przez adres serwerowy i widzę że mam 200 użytkowników mniej niż miałem. A bazę mam akurat tak około sprzed tygodnia. Czy mogli nie zrobić kopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania kieruj do "firmy", forum nie jest supportem.

Gwarantowali pełne kopie wszystkich danych np. z poprzedniego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dalej nikt nie odpowiedział na moje pytanie:

 

Robiłem porządki na serwerze. Około tydzień przed. Po przenosinach okazało się, że cały bałagan nadal tam się znajduje. Czyli po prostu kopiowali wszystko tydzień przed przeniesieniem. Tak mi się chociaż wydaje.

 

Numer do właściciela shou.pl, tel. 662 162 811

 

Takie pytania kieruj do "firmy", forum nie jest supportem.

 

Tutaj to się uśmiałem, jakieś pół roku temu (jak zaczynali) ktoś jeszcze po paru dniach był łaskaw odpisać na maila. Teraz to już można pomarzyć o jakimś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Tak czy tak trzeba zmienić bo to nie do wytrzymania jest. Ale za taką cenę czego oczekiwać.

 

PS Jest jakiś temat na forum typu "Jaki hosting wybrać do 100zł?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. Tak czy tak trzeba zmienić bo to nie do wytrzymania jest. Ale za taką cenę czego oczekiwać.

 

PS Jest jakiś temat na forum typu "Jaki hosting wybrać do 100zł?"

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...c=9176&st=0

 

;) Przed wczoraj założyłem dziś już znam odpowiedź. Mamy chyba podobne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja około 15 GB transferu ale może coś wyłapie z tamtych ofert ;) Dzięki za info. Myślałem o insane.pl ale strasznie tani są :D A tanie znaczy shit. Wiem to z doświadczenia shou. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja około 15 GB transferu ale może coś wyłapie z tamtych ofert ;) Dzięki za info. Myślałem o insane.pl ale strasznie tani są :D A tanie znaczy shit. Wiem to z doświadczenia shou. :)

 

Teraz to chyba przesadziłeś z tym porównaniem.

 

9zł za rok do np. 120zł za biznes mini ?

 

Biznes mini odpowiadał hs mini w shou. Jak go brałem miał wtedy 2GB powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz mi insane nie jest "shitem" :) Testowany przeze mnie i przez innych .... Zobacz ich staż na rynku :)

Dawno temu miałem w insane.pl (za czasów zmian z innej nazwy na insane) konto shell przez rok czasu i nie mialem żadnych powodów, aby narzekać. Marka się rozwija, poszerzyli oferte i nie sądze (czy też nawet nie widzę po opiniach) aby się coś pogorszyło, więc porównywanie ich do shou.pl jest jak porównywanie butelki dobrego szampana do jabola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9zł za rok do np. 120zł za biznes mini ?

 

Ja patrzyłem na serwery home :D Nie wiem czym one się różnią. Bo widzę że dużo ceną.

 

Przestrzeń dyskowa:

500 MB

Roczny pakiet transferu:

160 GB

Abonament roczny:

39 zł!

 

Dodam że chce tam stawiać php-fusion i nie wiem który będzie lepszy. Home czy biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu miałem w insane.pl (za czasów zmian z innej nazwy na insane) konto shell przez rok czasu i nie mialem żadnych powodów, aby narzekać. Marka się rozwija, poszerzyli oferte i nie sądze (czy też nawet nie widzę po opiniach) aby się coś pogorszyło, więc porównywanie ich do shou.pl jest jak porównywanie butelki dobrego szampana do jabola :D

 

Zależy co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzyłem na serwery home :D Nie wiem czym one się różnią. Bo widzę że dużo ceną.

Serwery wirtualne Home, w przeciwieństwie do serwerów wirtualnych Biznes, nie umożliwiają zakładania subkont i nie mają dostępu do shella oraz postgresql. Jeśli potrzebuje Pan czegoś mniejszego od Biznes Mini to polecam aktualna promocje z mojej sygnaturyki. Za 59 zł + VAT można teraz mieć konto ze wszystkimi cechami serwerów Biznes (dostęp do shella, nielimitowana ilość kont e-mail/ftp itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Pan jest adminem insane.pl to przed chwilą aktywował mi Pan konto BiznesMini :D Uwaga! Trwało to około 3 minuty od rejestracji!!!

 

 

PS Hmmm... tylko coś mam problemy z zainstalowaniem fusiona bo jak daje setup.php to nie odnaleziono pliku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Pan jest adminem insane.pl to przed chwilą aktywował mi Pan konto BiznesMini :) Uwaga! Trwało to około 3 minuty od rejestracji!!!

W większości firm usługi aktywowane są automatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje co się dzieje w shou.pl? Ciągle ktoś się tam bawi i coś przestawia, włącza, wyłacza, usuwa, przenosi, miesza, kombinuje i robi zamieszanie, czy może już porzucili całkowicie ten serwis i stoi sobie w ogóle nieadministrowany?

 

Serwery DNS podane kilka postów wcześniej znowu nie działają. W cPanelu nie można tworzyć baz - skrót myslowy, ale żeby się jakiś ktoś nie czepiał, to dokładniej po: kliknięciu w cPanelu na phpMyAdmin i uruchomieniu go - mamy komunikat "Brak uprawnień".

 

Tylko niech ktoś mnie nie pyta dlaczego tutaj o tym piszę. BOK shou.pl nie istnieje, zero reakcji z ich strony na moje zapytania.

 

A może ktoś wie jak usunąć (nieusuwalne?) pliki i katalogi w katalogu public_html w tymże hostinku? Mam trzy katalogi, pozostałości po Joomla. Nie mogę im nawet zmienić praw CHMOD.

//edycja by Patryk - uważaj na to co wklejasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Patryk już tu grasuje ( :D ), ale ja i tak ostrzegam.

To jest topic z opiniami, a nie BOK tej firmy.

Jak już wszyscy stracą nadzieję, kupią konta gdzie indziej,

wtedy zapraszamy w celu wystawienia ostatecznej(końcowej) opinii.

Koniec śmietnika, który tu panuje od 2-3 dni, bo zacznę bez słowa wlepiać warny,

przy czym nie ma tak, że przysługuje 1 warn/per user/per dzień.

Jak ktoś się dorobi 3 w ciągu godziny... trudno, będzie ban na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety jestem posiadaczem konta na shou.pl. Jeśli mam ocenić to od samego początku nie było najlepsze - strona czesto nie działała. Jak dla mnie limit miejsca był wystarczający a może nawet zbyt duży. Ale to co dzieje się w tej firmie od kilku dni to już przesada. Kontakt na zerowym poziomie. Napisałem do nich kilka meili i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Na początku dzialaności mozna było liczyć na jakiś support ale wraz z rozwojem firmy było coraz gorzej. Na dzień dzisjeszy nie mozna:1)połaczyć się z FTP2)dns'y to zna chyba tylko święty mikołaj3)bład na stronie głownej uniemożliwia zalogowanie się do CpaneluPodsumowując nic nie działa!! Zdecydowanie nie polecam.Po mału mam już dosyć tych tanich hostinhów. Wcześniej wykupiłem hosting na ezor.eu, który upadł, teraz kupiełm na shou.pl - też jest tragedia. Wieć ja już nie wiem gdzie mozna kupić tani/niezawodny hosting?

Widzę, że Patryk już tu grasuje ( :D ), ale ja i tak ostrzegam.To jest topic z opiniami, a nie BOK tej firmy.Jak już wszyscy stracą nadzieję, kupią konta gdzie indziej,wtedy zapraszamy w celu wystawienia ostatecznej(końcowej) opinii.Koniec śmietnika, który tu panuje od 2-3 dni, bo zacznę bez słowa wlepiać warny,przy czym nie ma tak, że przysługuje 1 warn/per user/per dzień.Jak ktoś się dorobi 3 w ciągu godziny... trudno, będzie ban na 3 dni.
Opinie to swoją strona ale każdemu chyba zależy na tym żeby coś za co zapłacił działało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinie to swoją strona ale każdemu chyba zależy na tym żeby coś za co zapłacił działało!

Wszelkie żale proszę kierować pod adresem właściciela shou.pl,

tudzież UOKiK, a nie mazgaić się tu na forum,

tym bardziej z powodu 9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieć ja już nie wiem gdzie mozna kupić tani/niezawodny hosting?
(niepotrzebne skreslic) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie żale proszę kierować pod adresem właściciela shou.pl,

tudzież UOKiK, a nie mazgaić się tu na forum,

tym bardziej z powodu 9 zł.

 

 

Czy coś kupije za 9 zł czy za 90 zł to oczekuje profesjonalizmu. A jeśli ktoś nie jest w stanie poradzić sobie z hostingiem to niech odda pieniadze i żegnamy sie. A swoje niezadowolenie kierowałem już kilkakrotnie pod adres shou@shou.pl jednak nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie żale proszę kierować pod adresem właściciela shou.pl,

tudzież UOKiK, a nie mazgaić się tu na forum,

tym bardziej z powodu 9 zł.

Za 9zł to nawet im się nie będzie chciało protokołu wypełniać :D. Dajcie człowiekowi trochę czasu - przekonfigurowanie serwera który był konfigurowany via cPanel może "trochę" potrwać. To, że się kupuje jakiś hostink nie znaczy, że się w godzinę zrobi z niego drugie home.pl .

 

A tak na marginesie (nie chce mi się czytać całego tematu) - kto kupił shou?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×