Skocz do zawartości

Polecane posty

Parę dni temu wszyscy tak mieli, ponoć przenosili dane na inny serwer i coś się zepsuło w konfigu Apache.

Aktualnie z tego co widać po google to strony wróciły do normy.

Tak więc po prostu spróbuj się skontakować z kimś z shou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś podać kontakt do kretyna który jest właścicielem tego pseudo hostingu ? strona z pozycji 3 w google przez te przekierowanie poleciała w siną dal ... do cpanelu tez nie idzie się zalogować a wczesniej nie zdązyłem skopiować wszystkich baz mysql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, trzeba było nie hostować takiej strony na krzaku - omg jak można tak ciąć koszty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer dzisiaj został odebrany(sprzęt), o godzinie 12. Zmieniły się dnsy, cały ruch kierowany jest na serwer na który wszystkie pliki zostały przeniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z tego że przeniesiony jak strona nadal nie chodzi a domen w panelu nawet nie ma i nie idzie dodać. jakie są nowe dnsy ? może je trzeba zmienić aby domeny dało się dodać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego że przeniesiony jak strona nadal nie chodzi a domen w panelu nawet nie ma i nie idzie dodać. jakie są nowe dnsy ? może je trzeba zmienić aby domeny dało się dodać od nowa

 

Też nie wiem gdzie mogę sprawdzić nowe dnsy.

 

Mam też inny problem. Miałem kiedyś dodaną domene. Dla przykładu nazwę ją abc.pl

 

Skonfigurowałem abc.pl pare miesięcy temu. Wszystko działało, ostatnio shou.pl miał kryzys. Nic nie działało. Coś się poknociło z domenami. Sprawdziłem, nie miałem żadnej dodanej domeny w żadnej zakładce do zarządzania domenami.

Chcę teraz dodać spowrotem domene abc.pl i dostaje taki komunikat:

 

Error from park wrapper: abc.pl is already configured.

 

Piszę do administracji shou.pl od tygodnia ale niestety nikt mi nie odpisuje. Czy jestem w stanie sam sobie z tym problemem poradzić ? Czy jest możliwość zresetowania ustawień serwera ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to samo u mnie , tez miałem domeny a teraz ich brak w panelu i komunikat przy dodawaniu taki sam , przyłączam się więc do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ns1.shou.pl = 89.149.229.65

 

ns2.shou.pl = 89.149.229.131

 

Dns

 

Dzięki za DNSy,

 

pozostaje jeszcze sprawa z problemami z dodaniem domeny ? Czy ktoś zna odpowiedź ? Bo administracja shou.pl nie odpowiedziała mi na moje liczne maile z tym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś podać kontakt do kretyna który jest właścicielem tego pseudo hostingu ? strona z pozycji 3 w google przez te przekierowanie poleciała w siną dal ... do cpanelu tez nie idzie się zalogować a wczesniej nie zdązyłem skopiować wszystkich baz mysql

Najwyraźniej niezbyt poważnie traktowałeś swój serwis, skoro umieściłeś go na koncie za 9 zł. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie troche wnerwili... Została przywrócona baza danych sprzed tygodnia. A najnowszą którą miałem to też sprzed tygodnia. Część pracy poszła na marne, na szczęście najważniejszy tekst z kosza przywróciłem. Ja bym sie bał na tym domene podczepiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem, jak ktoś może dawać poważny serwis w firmie która przenosi serwery o 12 w południe. Zero kontaktu, ciągłe problemy ze stroną, uptime, długo można by tak wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd typu "error from park wrapper: abc.pl is already configured." zdarza się co jakiś czas, nic nie jest doskonałe, zwłaszcza cPanel.

Musi to poprawić administrator serwera, ale nie będę uczył jak i gdzie , bo każdy znający choć trochę cPanel/WHM wie gdzie trzymane są pliki konfiguracyjne usera, a jak nie wie tak podstawowych spraw niech nie bierze się za hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

&*$%^#$%& !!!! Zmieniam zdanie - na download też się nie nadaje, miałem kilka mp3 do musicboxa na stronie i już nie ma. Baza danych do niewielkiej strony klanowej ET zniknęła! Zabić to ZA MAŁO. Napisałem e-maila że chcę zwrotu pieniędzy bo przesadzili.

 

BTW. Domeny już działają ale adresy pomocnicze (tzn. z IP) już nie :P parodia to za mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS ale ja nie prowadze takiego hostinKu, nie idę na masę i dbam o klientów nie tylko w internecie :)

 

lukasamd, taa - już Ci biegną oddać - przyniosą Ci w zębach do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No nie spodziewam się raczej nawet odpowiedzi, na szczęcie brałem to na allegro za 9zł o ile dobrze pamiętam, taką stratę jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie spodziewam się raczej nawet odpowiedzi, na szczęcie brałem to na allegro za 9zł o ile dobrze pamiętam, taką stratę jakoś przeżyję.

 

 

hahaha..... a co chciałeś za 9 zł za rok ??? shou za 9 zł to transferu na miesiąc nie opłacą, tego co ty dostałeś na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak oni przenosili te dane to nie robili kopii bazy? Bo teraz wchodzę przez adres serwerowy i widzę że mam 200 użytkowników mniej niż miałem. A bazę mam akurat tak około sprzed tygodnia. Czy mogli nie zrobić kopii? Banda małolatów....

 

Minusy:

-zerowy kontakt

-duża awaryjność

 

Plusy:

-brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×