Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

wszystko już chodzi normalnie. Możemy na test uruchomić konto, proszę o kontakt na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj wyznaczyliśmy datę zmiany łącza," polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

wszystko już chodzi normalnie

 

następnym razem niech Pan piszę do czego się to odnosi czy do łącza, czy do problemów z serwerem

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzisiaj wyznaczyliśmy datę zmiany łącza," polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

 

Jakby mi miał takim tonem support odpowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi miał takim tonem support odpowiadać...

 

przecież to normalne..wystarczy poczytac to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmuje się jedynie sprzętem, ofertą handlową. Nie pracuje w dziale obsługi klienta shou. Od tego są 2 zatrudnione osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje teraz serwer shou.pl. Wszystko chodzi fajnie, pliki przez tcmd są wysyłane z maksymalną prędkością, miły admin. Tylko że jeśli chcem np. otworzyć obrazek to sie łączy 1s a potem dopiero pobiera, ale to pewnie przez połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcem lol :) Miło że chcesz :D

 

U mnie też wolno chodzi... zobaczymy po zmianie łącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trasy są dość ciekawe serwer w Gdyni ale z TP najcześciej pakiety są kierowane przez Frankfurt i Dusseldorf. Chociaż zdarzało mi się polecieć bezpośrednio.

// Tak z ciekawości: Skąd się biorą takie trasy, czy przyczyną jest brak styku z TP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawią pakiety 'seo'... Czym one się różnią na shou.pl od zwykłego hostingu (żadnych dodatkowych adresów IP itp)? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet seo, chyba oczywiste, że posiadają dedykowane IP. Oferta nie jest aktualna, tak samo jak każdy pakiet na stronie. Nie sprzedajemy oficjalnie, przez stronę. Allegro, tylko pakiet mini kont www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support słaby. Wysłałem do nich email w niedziele. Co prawdza otrzymałem odpowiedź po 24 godzinach. Napisano w emailu, że problem zostanie w nocy załatwiony, ale minęła trzecia noc i jak było, tak jest nadal. Od wczoraj na email, ani na GG żadnej odpowiedzi.

Pewnie nazbierało się trochę klientów i włączyły się automatyczne olewatory.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprzedajemy oficjalnie, przez stronę. Allegro, tylko pakiet mini kont www.

I to ma być poważna firma? To jest KPINA. Wchodzi potencjalny klient na stronę a nawet linki nie działają. Dajcie od razu na główną link do Allegro i informację typu "WYLICYTUJCIE SOBIE KONTO ZA 5 ZŁ ROCZNIE - PHPBB BY PRZEMO W PREZENCIE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to ma być poważna firma? To jest KPINA. Wchodzi potencjalny klient na stronę a nawet linki nie działają. Dajcie od razu na główną link do Allegro i informację typu "WYLICYTUJCIE SOBIE KONTO ZA 5 ZŁ ROCZNIE - PHPBB BY PRZEMO W PREZENCIE".
Oferta nie jest aktualna, tak samo jak każdy pakiet na stronie. Nie sprzedajemy oficjalnie, przez stronę. Allegro, tylko pakiet mini kont www.

przeczytaj 2-gi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potencjalny klient wejdzie na stronę a nie tu na forum i będzie sugerował się tym co jest zawarte na stronie a nie szukał pojedynczych postów mogących wyjaśnić jego wątpliwości.

 

Wszystko na stronie wydaje się być nieaktualne bo najwyraźniej to wielki problem uaktualnić stronę i zamieścić stosowne informacje. Może nawet i "firma" już nie istnieje a informacja o tym zostanie zamieszczona gdzieś między wierszami na jakimś forum. Jak dla mnie to niepoważna firma krzak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówiłam że potencjalny klient wejdzie na stronę a nie tu na forum.

 

Ofertę Shou można znaleźć przez Google i takich klientów miałam na myśli a nie kogoś kto zobaczył ich oferte na Allegro. Ja na pewno nie kupiłabym nic w "firmie" która sprzedaje tylko na Allegro i nawet nie ma ogólno dostępnej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sprzedaja na allegro to dane dostaje z allegro.

No jasne. Ja tez pójdę i jako krzak będę sprzedawała super konta na allegro i dam pełna informację :) Kto sprzedaje na allegro? Krzaki i oszusci. Niewiele jest normalnych firm oferujacych tam swoje usługi...

 

Co do Shou znajomy kupił tam jedno z ich super kont. Działa tragicznie jak na dobrego krzaka przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT:

Skąd tych dziewczyn się tyle bierze ostatnio na WHT?:lol:

EOT

 

Moj znajomy także korzysta, i nie mówił, ze działa tragicznie. Może wystarczyło się nauczyc obsługi cPanela?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takowe konto działa tragicznie, proszę podać na pw jego login. Dowiaduję się nowych rzeczy o shou:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OT: Suchar jeszcze trochę i nas wygryzą ;(

 

W Shou nigdy bym nie kupił , proste wyliczenia wskazują że to nie jest opłacalne gdy ktoś będzie korzystał.

Czy wogóle ktoś dostał tam rachunek , pewno nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto tutaj mówi o tym, czy opłaca się utrzymanie shou? Ludzie, przyjmicie sobie do wiadomości, więcej razy nie będę pisał. Shou to jeden z wielu projektów, który jest mały i nie jest żadnym środkiem utrzymania firmy!

A co do rachunków, "michalpc" jeżeli masz pisać takie głupoty, nie udzielaj się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gamepad nie obrażaj się , ale wiele jest młodzianów co zakłada hostingi na resellerach i rachunków nie wystawia.

Wystawiasz , to lepiej dla Ciebie i Klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tutaj mówi o tym, czy opłaca się utrzymanie shou? Ludzie, przyjmicie sobie do wiadomości, więcej razy nie będę pisał. Shou to jeden z wielu projektów, który jest mały i nie jest żadnym środkiem utrzymania firmy!

Jeżeli nie jest środkiem utrzymania firmy to rozumiem że nie jest również dochodowy? W takim razie jaki sens ma jego istnienie? Forma reklamy? Nawet jesli to firmy biora się za dodatkową działalność po to aby zarobić a nie ponosić straty. Chyba że firma jest na tyle bogata że stać ją na charytatywność :|

 

Ostatnio już parokrotnie miałam okazję słyszeć o tym hostingu stąd zainteresowała mnie oferta. A tu okazało się że działalność hostingowa owej firmy na dzień dzisiejszy jest ograniczona do minimum.

 

Skąd tych dziewczyn się tyle bierze ostatnio na WHT? ;)
Suchar jeszcze trochę i nas wygryzą ;(

Rzeczywiście zauważam na forum praktycznie samych panów ale czy obecność płci przeciwnej jest zła? Może aż za dużo tu testosteronu? Nie wiem czy to panie nie za bardzo interesują się tematyką czy raczej to panowie poczuwają się do widzenia branży programistyczno-webmasterskiej jako typowo męskiej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×