Skocz do zawartości

Polecane posty

Trochę dziwi mnie zachowanie naszych klientów, mówię o "obronie shou", natomiast wyrażanie opinii to chyba cel tej rozmowy?

"Osoby, które maja własny host raczej nie wypowiadają się" Wypowiadają się, cała paczka Szczepanika. Nie podobają się szczególnie nowe firmy, startujące na rynku. Jeszcze używanie słowa "hostink" w rozmowach Pana Szczepanika śmieszy podwójnie. Jak powstał masternet.pl?

- domowe łącze (jakis dsl)

- rejestracja firmy po nad 1 rok(ciągle papiery leżały i czekał na wpis)

- szablon strony(o ile pamiętam, darmowy)

- jedynie czym może się pochwalić - PANEL

 

Jaki kapitał?

Pewnie z kieszonkowych, wszystko trzymał w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majkel. jedna osoba z jednym postem tak Cię bulwersuje?

A co powiesz na temat o tej firmie i osobach wyrażających opinie: Klik :)

 

Edit:

Wypowiadają się, cała paczka Szczepanika
:)

Daruj sobie...

Wiesz, nie mam w zwyczaju "być z kimś w paczce" z kimś kim się w ogóle na oczy nie widziałem :)

 

PS. jeżeli wypowiadanie się mojej osoby w "Twoim temacie" szkodzi Twoim interesom to zamilknę tu na zawsze :)

 

== EDIT nr 2 ==

Jeszcze używanie słowa "hostink" w rozmowach Pana Szczepanika śmieszy podwójnie. Jak powstał masternet.pl?
... już któryś raz, a może napiszę małe opowiadanie?
- domowe łącze (jakis dsl)
A pewnie, że były takie początki, ale serwerów w piwnicy/garażu nie trzymałem.
- rejestracja firmy po nad 1 rok(ciągle papiery leżały i czekał na wpis)
Zupełnie obca osoba jest zorientowana najlepiej jak to wszystko wyglądało? no no
- szablon strony(o ile pamiętam, darmowy)
hmm, kolejny raz, obca osoba mówi o czymś, o czym nie ma pojęcia, szablony były, ale takie które można sobie kupić.

Były również strony ręcznie pisane :) (ale to były piękne czasy)

- jedynie czym może się pochwalić - PANEL
i jeszcze wieloma innymi rzeczami no ale że nie wypada (aby Ci nie zaśmiecać tematu lub nie mówił już, że tylko ja i moja "paczka" tu się wypowiada).
Jaki kapitał?

Pewnie z kieszonkowych, wszystko trzymał w domu.

Ha Ha Ha... dobrze, że mam krzesło z bocznymi oparciami bo bym z niego spadł :)

Ale tu Cię zaskoczę, z kontami bankowymi miałem już doczynienia przed ukończeniem 18-tego roku życia, ale nie zaprzeczam, że jakieś pieniądze trzymam w domu, bo kto tak nie robi ?

 

PS. mam dziwne wrażenie, że już drugi raz piszę o tym samym w tym samym temacie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- domowe łącze (jakis dsl)

 

Tak? To może w serwerowni dają standardowo dsla?:)

 

Tak jak wyżej napisałeś, proszę się nie wypowiadać w temacie shou.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko masternet istnieje już 3 lata, shou padnie w przeciągu kilku miesięcy:) To jest chyba podstawowa różnica przemawiającą za firmą Adriana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Nie chciał bym się włączać do dyskusji, ale proponuje by shou.pl popracował nad serwerami mail bo ostatnio dostawałem jakiś spam warezowy z s1.shou.pl na moje prywatne konto email :) Może zwiększcie weryfikacje użytkowników, coś z okresem testowym ... bo konta za 12zł na allegro prowokują i napewno nie dodadzą wam dobrej opini. Może czas pomyśleć nad zmianą kanałów dystrybucji ?

ps. spam usunąłem więc nie pokaże nagłówków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko masternet istnieje już 3 lata, shou padnie w przeciągu kilku miesięcy:) To jest chyba podstawowa różnica przemawiającą za firmą Adriana...

 

 

 

No nie przesadzajmy. Mam nadzieje ze będzie z nimi jak z gamepadem, wyrobią markę i zdobeda doswiadczenie ( o ile klienci u nich zostaną, bo z takimi padami to ja sie chyba wyniose, tylko nie mam gdzie ( brak funduszy ) ... bede szukal sponsora).

 

 

 

 

 

do sohu.pl dlaczego tak nielubi Pan Pana Szczepanika? Co panu zrobil? Firma jak firma i już, są lepsi i są gorsi, a on właśnie pokazuje że jest lepszy, przeszlosc byla jaka była bylo minelo i juz, aktualnie masternet ma same dobre opinie, nie rozumiem tej nienawisci ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wytłumaczę:)

 

Gamepad dobrze wie, iż Masternet jest o niebo lepszy od jego pseudo firmy i chce się jakoś odgryźć. A że nie może dorównać jakością usług firmie Pana Adriana to sięga do zdarzeń z przeszłości, które nijak mają się do tego co jest dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko masternet istnieje już 3 lata, shou padnie w przeciągu kilku miesięcy:) To jest chyba podstawowa różnica przemawiającą za firmą Adriana...

 

 

 

No nie przesadzajmy. Mam nadzieje ze będzie z nimi jak z gamepadem, wyrobią markę i zdobeda doswiadczenie ( o ile klienci u nich zostaną, bo z takimi padami to ja sie chyba wyniose, tylko nie mam gdzie ( brak funduszy ) ... bede szukal sponsora).

 

 

jeśli shou.pl odpowiada na maile, tak samo jak gamepad (czyli w ogole) to podziekuje za taka firmę. Support ma moja babcia lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Support ma moja bacia lepszy..

 

Lepszy tekst by był że głucha babcia :) hehe joke :P

 

To ja wytłumaczęsmile.gif

 

Gamepad dobrze wie, iż Masternet jest o niebo lepszy od jego pseudo firmy i chce się jakoś odgryźć. A że nie może dorównać jakością usług firmie Pana Adriana to sięga do zdarzeń z przeszłości, które nijak mają się do tego co jest dzisiaj...

 

Wiadomo, nic nowego - to konkurencja, konta będą chyba kupować 15 latki i zakładać fora przemusia :) (btw; przemo :* )

 

Adrian, co to wypowiedzi gamepada o twojej firmie - to może on wróżką jest i przepowiada przeszłość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przpraszam masz coś do tego darmowego i dobrego skryptu?

 

 

To ja Ci odpowiem na to pytanie, skrypt przema ma to do siebie że lubi "troszke" ciązyć na serwerze :P Dla userów i admina forum taki skrypt się podoba ponieważ jest łatwy w obsłudze oraz posiada wiele bajerów które tak naprawdę nie są nam do szczęścia potrzebne a tylko zjadaja więcej zasobów maszyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci odpowiem na to pytanie, skrypt przema ma to do siebie że lubi "troszke" ciązyć na serwerze :) Dla userów i admina forum taki skrypt się podoba ponieważ jest łatwy w obsłudze oraz posiada wiele bajerów które tak naprawdę nie są nam do szczęścia potrzebne a tylko zjadaja więcej zasobów maszyny :)

 

I przy większej ilości userów również admin forum zaczyna dostrzegac to pożeranie zasobów. Zaczyna się szukanie firmy która zgodzi się na trzymanie forum, w końcu trzeba kupić dedyka na którego nie zawsze jest kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysłali pw skomentuje to tutaj jednak tak jak poniżej napisali treść ocenzuruję:

 

poczta do nich nie doszła

- nie umiem wysyłać e-maili no tak mój błąd, oczywiście wysłałem tylko raz i jeszcze serwer zwrócił mi błąd ale myślałem ze doszło, tak poważnie wyłałem kilka e-maili (nawet poprzez allegro), pisałem na forum

 

mają mieć nowy serwer, zarzucają mi że sprawdzam ich trasę

- a kogo trasy mam porównywać chyba nie onetu? ja chce teraz kupić hosting a nie za 14 dni to że macie serwery na neo 128 to nie mój problem

 

wyrażam swoją opinię na forum a nie na pw

- no tak wasza opinia jest tragiczna po co ją pogarszałem na forum, a może od tego jest forum?

 

piszą że każdy problem sprawdzają osobiście

- widać

 

pełen profesjonalizm z allegro, chyba sprawdzają email tylko czy kasa doszła

 

zresztą po serwerach gier (w których nie działa w pełni amxmod) można było się spodziewać że jakość ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shou kolejny raz potwierdziło swój profesjonalizm uwaga proszę ich nie wyśmiewać
Skasuj to, bo o ile shou.pl nie darze specjalna sympatia, to Twoj post jest conajmniej dziecinny. No i publikujesz prywatna korespondencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh , macie problemy. W shou było kilka przerw, czasami działało szybko, czasami powoli, czasami nie działął SQL, ale od jakiegoś czasu, około 2miesięcy działa naprawdę szybko i bez przerw. A co do kontaktu, masz przeciez GG, NIGDY mi jeszcze nie zdarzylo sie cos takiego że nie odpisali, a i przy okazji admin normalny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest nowy na forum, lecz tematy czytam już dość długi czas.

 

Godzio piszesz ,że shou.pl chodzi dobrze, to ja mam do Ciebie pytanie, dla czego od nich "uciekłeś" ? Firma wydawała mi się "solidna" administrator gamepad.pl więc kupiłem konto. Wszystko na początku było dobrze, potem zaczęły się problemy, co chwile są jakieś pady tak jak pisał Godzio to nie działa SQL to coś innego im się sypie, ale to, co stało się ostatnio to już była przesada. Ich serwery nie działały przez parę dobrych godzin. Lecz to nie ich pierwszy już taki pad i wydaje mi się, że nie ostatni. Kontakt z administratorem w miarę dobry zawsze odpisze, na GG lub na maila, lecz ich jakość usług pozostawia jeszcze wiele do życzenia, konto mam tam nadal lecz sam musze od nich odejść.

Post napisany dość chaotycznie z powodu pośpiechu, jeśli są jakieś błędy ortograficzne to przepraszam.

 

Pozdrawiam mcadzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jest nowy na forum, lecz tematy czytam już dość długi czas.

 

Godzio piszesz ,że shou.pl chodzi dobrze, to ja mam do Ciebie pytanie, dla czego od nich "uciekłeś" ? Firma wydawała mi się "solidna" administrator gamepad.pl więc kupiłem konto. Wszystko na początku było dobrze, potem zaczęły się problemy, co chwile są jakieś pady tak jak pisał Godzio to nie działa SQL to coś innego im się sypie, ale to, co stało się ostatnio to już była przesada. Ich serwery nie działały przez parę dobrych godzin. Lecz to nie ich pierwszy już taki pad i wydaje mi się, że nie ostatni. Kontakt z administratorem w miarę dobry zawsze odpisze, na GG lub na maila, lecz ich jakość usług pozostawia jeszcze wiele do życzenia, konto mam tam nadal lecz sam musze od nich odejść.

Post napisany dość chaotycznie z powodu pośpiechu, jeśli są jakieś błędy ortograficzne to przepraszam.

 

Pozdrawiam mcadzio

 

 

 

A widzisz daty postów? Wtedy JESZCZE dobrze działało, teraz się zraziłem i przeniosłem się. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu Cię zaskoczę, z kontami bankowymi miałem już doczynienia przed ukończeniem 18-tego roku życia, ale nie zaprzeczam, że jakieś pieniądze trzymam w domu, bo kto tak nie robi ?

 

ja tak nie robie :-) ale jestem Twoim klientem. zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że posty są stare więc mam pytanie. Czy opłaca sie kupywać hosting shou.pl? I czy chodzi dobrze, bez padów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie... Ja bym nie kupował takiego kiczu ( cena ) nawet jeżeli chodzi dobrze to nie będzie chodzić dobrze (nie za takie ceny ) :) I to moge zagwarantować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę zagwarantować, że będzie chodzić dobrze. Jeżeli obciążenie będzie wielkie, zmienimy maszynę na quady xeona.

Kto napisał, że taka cena będzie obowiązywać zawsze? Cena 9 zł dotyczy tylko pakietu na 1 rok, kolejny to przedłużenie w wysokości 49 zł za pakiet mini, który sprzedajemy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry, tydzień , dwa tygodnie temu poleciłbym Ci shou, teraz sam się już wyniosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wstrzymać się z zakupem do przyszłego tygodnia. Dzisiaj wyznaczyliśmy datę zmiany łącza, co zapewne pozytywnie wpłynie na działanie shou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli za tydzień shou.pl będzie będzie dobrze chodzić? A cena pozostanie ta sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×