Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shpyo

[szukam - Hosting] Tani I Stabilny

Polecane posty

witam,

od jakiegoś czasu szukam w miarę taniego i stabilnego konta www.

Co mnie interesuje:

- możilwość podpięcia domen

- towrzenie subdomen

- najnowsza wersja phpmyadmina

- tworzenie własnych reguł .htaccess

- php4 lub 5

- 1 baza mysql 50MB (z możliwością zwiększenia)

- transfer 4-5GB / miesięcznie (z możliwością powiększenia)

- dobry kontakt z adminem

 

Na serwerze będzie postawiony serwis internetowy.

Będzie na nim forum (nie phpBB tylko punBB).

Cena jaka by mnie zadawalała około 40-60zł rocznie.

 

Przeglądałem różne oferty, następnie czytałem opinie o firmach i zawsze pojawiały się po jakimś czasie problemy.

Zależy mi na długo terminowej współpracy.

Wiem, że tutaj są przedstawicie różnych firm, których nie koniecznie widać w 30 pierwszych wynikach google.

 

za sugestie i pomoc w wyborze hostingu będę wdzięczny

 

pozdr,

Cichosz Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste.pl - dobra firma.
racja, tylko proste.pl ;)
po raz trzeci - proste.pl :huh:
iii sprzedane :)
Ta cala sytuacja z proste przypomina mi sytuacje z przed ~roku, kiedy to wszyscy w ten sam sposob wychwalali avx i easyisp, a wiadomo jakiej jakosci sa teraz uslugi tych firm.

Co ciekawe, oba w/w hostingi dzialaly na rynku sporo czasu zanim byly tutaj tak masowo polecane. proste jest stosunkowo nowa marka, a wiekszosc poleca ich tutaj jakby dzialali na rynku od lat. Wiem, ze IQ i proste maja tego samego wlasciciela. Ale na tym ich wspolne cechy sie chyba koncza dlatego wyciaganie opinii tylko na tej podstawie jest dla mnie szczerze powiedziawszy troche dziwne i naciagane.

Problemy zaczynaja sie z czasem... (czego oczywiscie proste nie zycze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cala sytuacja z proste przypomina mi sytuacje z przed ~roku, kiedy to wszyscy w ten sam sposob wychwalali avx i easyisp, a wiadomo jakiej jakosci sa teraz uslugi tych firm.

Co ciekawe, oba w/w hostingi dzialaly na rynku sporo czasu zanim byly tutaj tak masowo polecane. proste jest stosunkowo nowa marka, a wiekszosc poleca ich tutaj jakby dzialali na rynku od lat. Wiem, ze IQ i proste maja tego samego wlasciciela. Ale na tym ich wspolne cechy sie chyba koncza dlatego wyciaganie opinii tylko na tej podstawie jest dla mnie szczerze powiedziawszy troche dziwne i naciagane.

Problemy zaczynaja sie z czasem... (czego oczywiscie proste nie zycze :huh:)

 

problemy zaczynaja sie jak usluga jest zle zarzadzana i ceny sa zle skalkulowane. W proste.pl wykorzystalem doswiadczenia z w/w marek, w ktorych bezposrednio lub posrednio mialem "cos" do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy zaczynaja sie jak usluga jest zle zarzadzana i ceny sa zle skalkulowane. W proste.pl wykorzystalem doswiadczenia z w/w marek, w ktorych bezposrednio lub posrednio mialem "cos" do czynienia.
Tak, zdaje sobie z tego sprawe. Ale mialem na mysli bardziej fakt, ze nawet 'gimnazjalny hosting' przez pierwsze 3-4 miesiace bedzie 'smigac' dlatego nie nalezy tak szybko wpadac w zachwyt nowa firma / marka :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze IQ i proste maja tego samego wlasciciela. Ale na tym ich wspolne cechy sie chyba koncza
Biuro Obsługi Klienta:

tel.: +48 58 326 09 90 - 94

fax: +48 58 326 09 99

Biuro Obsługi Klienta:

tel.: +48 58 326 09 90 - 94

fax: +48 58 326 09 99

 

BOK tyz maja wspolny :huh:

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@p - a znasz jakieś inne rozwiązanie w cenie 50-60 zł rocznie za hosting ? Wątpie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOK tyz maja wspolny :P
Bo w BOK'u tylko wlasciciel siedzi :P (oczywiscie joke, zeby sie zaraz ktos nie przyczepil ;))

 

Poza tym jak sam ladnie zacytowales:

Wiem, ze IQ i proste maja tego samego wlasciciela. Ale na tym ich wspolne cechy sie chyba koncza
...chyba, chyba! :P

 

@p - a znasz jakieś inne rozwiązanie w cenie 50-60 zł rocznie za hosting ? Wątpie :P
Pewnie, ze znam. Co nie znaczy, ze je wytestowalem i uwazam za stabilne i godne polecenia.

 

I koniec OT, albo niech ktos to przeniesie do nowego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzies na necie czytalem wypowiedz zalozyciela proste.pl jak to sie odbylo, nie wzial cen i serwerow od byleby by byl kolejny hosting, tylko dlugo to kalkulowali.

 

watpie zeby z takim zapleczem i glowa na karku proste.pl mialoby pasc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies na necie czytalem wypowiedz zalozyciela proste.pl jak to sie odbylo, nie wzial cen i serwerow od byleby by byl kolejny hosting, tylko dlugo to kalkulowali.

 

watpie zeby z takim zapleczem i glowa na karku proste.pl mialoby pasc ;)

A czy ja gdzies napisalem, ze proste wg. mnie padnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

niemniej jednak lepiej dać 50-60zł na proste.pl, niż 40zł albo to samo.. jakimś gimnazjalistom.. no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemniej jednak lepiej dać 50-60zł na proste.pl, niż 40zł albo to samo.. jakimś gimnazjalistom.. no nie? :P
A webd, masternet, itp? Nie mowie, ze sa to lepsze lub gorsze hostingi niz proste (bo z zadnego z nich nie korzystalem). Ale zachowujecie sie tak, jakby zadnej alternatywy na rynku nie bylo :P

 

p: porownujac do ww firm to tak jakbys przewidywal upadek ;)
Nie :P Ale nie bede sie rozpisywac, bo pisalem juz wczesniej o co mi chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zachowujecie sie tak, jakby zadnej alternatywy na rynku nie bylo

 

Ja proponowałem proste.pl bo serwery fizycznie są w Polsce, żedne superhosty gdzie sygnał idzie przez Bangladesz itp. A jeszcze lepiej jak być na łasce obcej serwerowni zagranicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×