Skocz do zawartości

Polecane posty

czy ktos teraz ma przyjemność z tą firmą jakie warunki tam teraz panuja, moj znajomy ma tam teraz konto i mowi ze jest ok ale szukam jakiejs szerszej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybki i fachowy kontakt. Miałem tam vpsa i naprawdę chwale sobie tą firmę. Niebawem mam zamiar kupic konto wirtualne i sądzę, że się nie zawiode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tego hostingu.

 

Jak można przeczytać na ich stronie: za przekroczenie limitu transferu obowiązuje dopłata chyba 3zł/1gb. Czy jest możliwość zrobienia tak, aby po osiągnięciu limitu strona się blokowała, lub coś w tym stylu?

 

Nie wiem czy mój limit mi wystarczy, a niechciałbym dopłacać zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, tak jest standardowo - przekroczysz limit - masz blokadę, a jak będziesz chciał odblokować to uiścisz kaskę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioklo
Z tego co wiem, tak jest standardowo - przekroczysz limit - masz blokadę, a jak będziesz chciał odblokować to uiścisz kaskę ;-)

 

Jest dokladnie odwrotnie :)

Jezeli ktos przekroczy transfer konto dziala dalej,doplaca sie po zakonczeniu danego miesiaca .Jezeli doplaty nie ma konto sie blokuje automatycznie w nastepnym miesiacu w przypadku ponownego przekroczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Linuxpl.com zmiażdżyli, podwoili parametry kont, teraz za 48,80 mamy 2 giga przestrzeni i 20 giga transferu. Na świetnych serwerach, szybkie i stabilne. Bardzo dobry support.

 

Polecam po raz kolejny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nick : teletrom :P

 

 

 

btw. polecam serwerki naprawde dobrej jakości , nie ma padów i support też zawsze dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Paweł Kloc: starzy uzytkownicy tez dostana 2x parametry przy przedluzeniu konta

Jest to oferta stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może w jakim datacenter mają swoje serwery ?

A może sami stworzyli własny datacenter, w co szczerze mówiąc powątpiewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre i szybkie serwery, mi tylko w linuxpl brakuje opcji płatności kwartalnej. Ale co do serwerów nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie wiem jak z obsługą bo kontaktowałem się z nimi tylko raz, ale trochę na odpowiedź musiałem poczekać;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki malu za info. Lepiej niż w hetznert w tej części świata chyba nie będzie.

 

Trago: ja dostałem odpowiedzi na kilkanaście pytań po upływie równej godzinki (co do minuty ; )

Po krótkich i rzeczowych odpowiedziach (no, przynajmniej w 95% na temat) stwierdziłem, że mają chłopaki łeb na karku. A przynajmniej Grzegorz, do którego pisałem.

 

ps. jaka jest max wielkość 1 maila, bo zapomniało mi się spytać, a być może jeden z Was wypytywał wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. jaka jest max wielkość 1 maila, bo zapomniało mi się spytać, a być może jeden z Was wypytywał wcześniej ?

Z konfiguracji smtp:

250-SIZE 41943040

Ale być może się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie problemy z kontaktem. Ja zawsze pisze via gg lub przez czat dostępny na stronie i odpowiedź mam w kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się na shared hosting linuxpl. Miałem kilka obaw. Zapomniałem już nawet znaczenie słowa "błyskawiczny czas reakcji".

Brygada z serveradmin.pl to jedni z bardziej kompetentnych i rzeczowych ludzi w tej branży z jakimi miałem kontakt.

Backup baz wszedł bez większych problemów (drobne zgrzyty raczej z mojej winy), pół giga danych przesłane też bez żadnego przerywania połączenia - gdzie problemy z kodowaniem w bazach i wyświetlaniem całego szajsu, czy zrywaniem połączenia napotykałem bardzo często.

O ile po zakończeniu testowego okresu i zapłacie za korzystanie z usługi, wszystko utrzyma się na tym samym poziomie, przyznam szczerze że w porównaniu jakość <-> cena, jest zaiste dobrze.

 

Wszystkim którzy odpowiedzieli na me pytania w tym wątku dziękuję.

 

ps. promocji cenowych może nie dają, ale dostałem 3 miechy hostingu za friko podczas przesiadki z innego hostera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem i wziąłem hosting 5 GB na okres testowy.Ten hosting ma dobre oceny,ale czekam na świeże oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich konto na nowym serwerze, i do tego bardzo szybkim. Pomimo, że bałem się serwerów w Niemczech to nie żałuję, naprawdę nie robi to żadnej różnicy. Pliki wysyłają się płynnie nawet przez łącze radiowe!, a z doświadczenia wiem, że przy radiówkach niektórzy mają problem z pewnymi firmami. Obsługa całkiem fajna i naprawdę szybko odpowiadają na wiadomości, zawsze chętnie pomagają. Jedyną wadą dla niektórych może być Direct Admin, ale dla mnie nie robi to różnicy. Podam dokładne parametry serwera z panelu: Intel® Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz, pamięć: 12461372 kB.

Dla mnie ważne jest to, że się nie wiesza i nie jest naładowane na jeden serwer niewiadomo ile osób. Wszystkie skrypty szybko się instalują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu

Może ktoś jeszcze korzysta z tego hostingu, jeśli tak to dajcie jakąś świeżą opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×