Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Frogotten

Co sadzicie o takiej ofercie ?

Polecane posty

Nazwy pakietów bezsensowne - optima gorsza od standard - n/c

A cena/ilości - moim zdaniem dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Potwierdzam, nazwy do zmiany,

oferta bardzo fajna, zastanawiam sie tylko co do mozliwosci ustalania sobie samemu ilosci/pojemnosci kont e-mail w tych tanszych pakietach.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tam juz bedzie mala roznica w cenie ;)

 

EDIT: Nazwy pakietów zmienione, jak co to w ofercie jest jeszcze oferta dla resellerów ale to prywatnie do ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania że: transfer jest dobrze ustalony (proporcjonalny do wielkości konta chociaż przy 50 MB powinno być ze 2 GB transferu), tani dodatkowy transfer, przyzwoite ceny!

 

[-]

limitowane konta email, limitowane bazy danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania że: transfer jest dobrze ustalony (proporcjonalny do wielkości konta chociaż przy 50 MB powinno być ze 2 GB transferu), tani dodatkowy transfer, przyzwoite ceny!

 

[-]

limitowane konta email, limitowane bazy danych

Niekotrzy potrzebuja duzo miejsca i malo transferu i na odwrot. Nie ma reguly ze 50 mb to 2 gb musi byc, a 1 to jest zle. To takie mowienie ze oferta 30/1 jest OK, a za ta sama cene 50/1 to juz zle.

 

Co do limitowania baz danych, to tak naprawde kto potrzebuje 50 baz danych na konto ? Dodatkowo taka ilosc obciazalaby serwer za bardzo. 3 bazy na konto to i tak duzo - pare skryptow moze korzystac nawet z jednej bazy, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania że: transfer jest dobrze ustalony (proporcjonalny do wielkości konta chociaż przy 50 MB powinno być ze 2 GB transferu), tani dodatkowy transfer, przyzwoite ceny!

 

[-]

limitowane konta email, limitowane bazy danych

Niekotrzy potrzebuja duzo miejsca i malo transferu i na odwrot. Nie ma reguly ze 50 mb to 2 gb musi byc, a 1 to jest zle. To takie mowienie ze oferta 30/1 jest OK, a za ta sama cene 50/1 to juz zle.

 

nie no jasne, każdemu sie dogodzić nie da, wszystko zależy czego ktos potrzebuje, jeśli 50/1 jest za mało to na pewno znajdzie się inna forma, która zaoferuje 50/2 za podobną cenę

 

btw szkoda, że w cenniku nie ma ceny za dodatkowy GB transferu

 

[edit]

a jendak jesr, nie zauważyłem, poźno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×