Skocz do zawartości
promoter

Perełki Allegro :d

Polecane posty

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz.pl :)

 

"Dzięki tej aukcji możesz stać się właścicielem domeny:

 

abcdefghijklmnopqrstuvwxyz.pl

 

 

Czyż nie jest piękna? Każdy chciałby taką mieć, więc na co czekasz? Kilka kliknięć myszką i będzie Twoja."

 

Nieprzejednanych być może przekona kubuś puchatek, który nie wiedzieć czemu reklamuje tak poważną, biznesową domenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl... ludzka pomysłowość/głupota( niepotrzebne skreślić ) nie przestają mnie zadziwiać.

Będę obserwował tę aukcję, ciekawe czy znajdzie się jeleń który zapłaci za nią krocie.

Chociaż z drugiej strony, możnaby otworzyć... hosting "od a do z". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Domeny światowe z tym słowem kluczowym są od dawna zajęte, a ich wartości nawet nie sposób oszacować."

 

hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz, biarac pod uwage, ze niektorzy nie znaja alfabetu (czyli nazwy domeny) wartosc raczej nikla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednak nawet najlepszy sklep internetowy, czy serwis usługowy nie będzie miał racji bytu bez chwytliwego, łatwego do zapamiętania i wpadającego w oko i ucho adresu."

"łatwo wpadające w ucho" Już widze jak ktoś mówi ten adres(Hej! wejdz na abc.... i wymienia cały alfabet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto kolejna perełka :)

 

kolejna domena której właściel mógłby zarabiać na niej krocie, ale nie jak to zwykle przy takich "okazjach" bywa, musi ją sprzedać :)

 

dla-firmy.pl

 

"Dobra. Bez ściemy i do sedna sprawy, bo nie jesteśmy tutaj żeby dyskutować o skutecznych sposobach sprzedaży tylko o interesach." ;)

 

[...]

 

"To drzwi przez które będą przechodzić wszystkie firmy, które chcą zaistnieć w internecie."

 

a chociaż... cała aukcja zasługuje na publikacje :P

 

 

Oto opis: =========================================================

 

"Dobra. Bez ściemy i do sedna sprawy, bo nie jesteśmy tutaj żeby dyskutować o skutecznych sposobach sprzedaży tylko o interesach. I żeby było jasne- o brudnych interesach...

 

Słyszałeś kiedyś o haraczach? To taki, nazwijmy to, dodatkowy podatek od prowadzonej działalności na rzecz szefa.

Szefa pewnej określonej strefy. Chcesz zostać przełożonym wszystkich szefów i mieć dla siebie teren całej Polski?

 

Więc tutaj daję Ci taką oto szansę. Oczywiście nie każdy może zostać takim szefem. Będziesz musiał sprostać pewnym warunkom, ale to potem.

 

Na dobry początek pierwszym i zarazem najważniejszym krokiem jest wyważenie drzwi. To nie są byle jakie drzwi.

To drzwi przez które będą przechodzić wszystkie firmy, które chcą zaistnieć w internecie.

 

 

Drzwi wyglądają mniej więcej tak:

 

www.dla-firmy.pl

 

 

 

Pod tym właśnie adresem działał serwis z płatnymi subdomenami i ogłoszeniami.

Klienci wykupowali domeny takie jak np:

 

Artykuly.dla-firmy.pl

Dostawy.dla-firmy.pl

Kredyt.dla-firmy.pl

Gadzety.dla-firmy.pl

Komputery.dla-firmy.pl

Uslugi.dla-firmy.pl

Meble.dla-firmy.pl

Opakowania.dla-firmy.pl

Programy.dla-firmy.pl

Telefony.dla-firmy.pl

Samochod.dla-firmy.pl

 

Za każdą taką subdomenę klient płacił 44,90 zł miesięcznie lub 499 zł miesięcznie. Oprócz tego firma mogła zakupić sobie konto e-mail w domenie dla-firmy.pl czyli np. samochod@dla-firmy.pl w cenie 49 zł rocznie.

 

W pierwszym roku swojej działalności serwis zarabił prawie 20 000 zł i nieźle się rozwijał, było dużo klientów, dużo pomysłów, a co za tym idzie duży zysk. Oczywiście było to moje dodatkowe źródło dochodów. Oprócz tego pracowałem w dosyć dużej firmie. Dostałem awans i pracę za zachodnią granicą czyli w Niemczech. Tak więc wyjechałem, nie przedłużyłem opłaty za serwer www i tak wszystko przepadło. Została tylko znana domena i niezrealizowane pomysły.

 

 

 

Teraz nadal pracuję za granicą, a korzystając z pobytu w Polsce postanowiłem zrobić porządek i sprzedać domenę wraz z pomysłem. Oczywiście będę służył również pomocą zwycięzcy aukcji i odpowiem na wszystkie jego pytania. Mogę polecić dobre firmy z serwerami www i projektanta stron www, który stworzy stronę/serwis od nowa.

 

W ciągu roku w serwisie dla-firmy.pl zarejestrowałem około 40 domen i prawie raz tyle kont e-mail, ale tak naprawdę możliwości są nieograniczone, bo możesz wymyślać i wstawiać dowolne nazwy subdomen. Właściwie będą robić to za Ciebie klienci ;-)

 

Pośród niezrealizowanych pomysłów była idea stworzenia firmom możliwości tworzenia boksów reklamowych i wizytówek elektronicznych, gdzie mogłyby umieszczac swoje opisy i sprzedawane produkty. Oczywiście również za opłatą.

 

 

 

 

Co do kwestii formalnych, to domena zarejestrowana w home.pl i opłacona do 22.02.2007"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a widzieliście dodane informacje na aukcji domeny abcd... ?

 

Cytacik:

 

"Dodano 2006-10-10 11:47

Do wylicytowanej ceny należy doliczyć 200 zł, tytułem zwrotu kosztów wystawienia aukcji i obsługi domeny.

 

Dodano 2006-10-10 12:09

Jeśli ktoś się nie zgadza z zasadami, proszę nie licytować. Wzięcie udziału w aukcji oznacza akceptację jej zasad. Od kwoty 200 zł także zostanie odprowadzona prowizja - proszę Allegro o wyliczenie i doliczenie do rachunku."

 

To dopiero jest humor! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abcd....pl

 

sprzedana za 51 zl ;)

 

 

dla-firmy.pl

 

przed koncem aukcji 510 zl ... i domena niby fajna ale opis o zarabianiu tysiecy zloty moim zdaniem zmyslony bo po co sprzedawac skoro sie na niej zarabialo tyle ? Wystarczy odbudowac "stracony" serwis ... w zapomnienie o oplaceniu serwera WWW akurat przy tej domenie trudno mi uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem.... Dla-Firmy.pl sprzedała się za... 2 025,00 zł !!!

 

fajna?

 

Chciałbym, żeby tak było bo mam dość podobną (IMHO lepszą) domenę (DlaBiznesu.pl), ale nie powiedziałbym. Jak na mój gust bez drugiej odmiany domeny: DlaFirmy.pl ta domena jest bezwartościowa. Zresztą nie przypadkiem skończyłem cytat na terminie ważności domeny. Była zarejestrowana w okresie promocji wiosennej, gdy można było te domenki kupować po dwadzieścia kilka złotych - no coż w normalnej cenie szkoda byłoby taką rejestrować ;)

 

Sprzedawca pisze, że był tam serwis gdzie firmy wykupowywały subdomeny w cenach domen .PL, czy .COM.PL... Niewiarygodne i owszem - próby sprawdzenia świadczą o tym, że albo były to debilne firmy, które wykupiły domeny i żadnego serwisu tam nie zrobiły, albi że sprzedający skutecznie wyprowadził wszystkich licytujących w pole. Bowiem nie tylko nie ma żadnych linków na tą stronę, żadnego PR, żadnych danych w Archive.org ale nawet jak po prostu w Google wpiszemy "dla-firmy.pl" nie znajdziemy NIC oprócz home`owskiego komunikatu, że strona w budowie...

 

Bądźcie czujni zatem, bo "Okazje" czają się na każdym kroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maxkali1 sam sobie powinieneś odpowiedzieć na to pytanie... oferując usługę "za jedyne 5zł rocznie".

Poczytaj temat o no-limit na webhelp co wyprawiali (blokując adresy IP własnych/nowych klientów).

Dodano 2006-10-15 08:50

Przedmiotem aukcji jest profesjonalny hosting.

:-)

Cały ten ich profesjonalizm widać chyba na "ich" stronie: www.hostingweb.pl

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ten ich profesjonalizm widać chyba na "ich" stronie: www.hostingweb.pl
Target Name: hostingweb.pl

IP: 216.16.246.178

Date/Time: 2006-10-16 17:30:32

 

2 7 ms R2LOWICZ [172.24.88.1]3 213 ms [80.50.65.5]

4 * [-]

5 * [-]

6 * [-]

7 * [-]

8 183 ms hbg-bb2-pos0-0-0.telia.net [213.248.64.222]

9 198 ms ldn-bb2-link.telia.net [80.91.249.14]

10 287 ms nyk-bb2-pos7-0-0.telia.net [213.248.65.210]

11 261 ms nyk-b1-link.telia.net [213.248.83.66]

12 312 ms bx3-newyork83_POS5_0.net.bell.ca [64.230.187.1]

13 193 ms core2-newyork83_pos_10_0_0.net.bell.ca [64.230.187.21]

14 * [-]

15 * [-]

16 * [-]

17 * [-]

18 244 ms [69.156.254.94]

19 224 ms [142.46.0.97]

20 203 ms [142.46.0.6]

21 236 ms [142.46.0.14]

22 211 ms [142.46.130.2]

23 296 ms [216.16.255.90]

24 216 ms [216.16.255.214]

25 * [-]

26 299 ms [216.16.246.178]

reseller w stanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy można zaufać takiej firmie:

http://allegro.pl/item134640426_1rok_5_zl_...g_promocja.html

A może i można zaufać tej firmie. Fakt że cena jest rewelacyjna ale wcale nie znaczy że to jakiś kit musi być. Ja u nich kupiłem ten za 5 zł i mam już konto od kilku tygodni i jak narazie wszystko chodzi rewelacyjnie. Tak samo się ze mnie nabijano jak rok temu za 18 zł na rok kupiłem serwer 122 MB z transferem 12 GB/msc. - i co? rok minął i działanie serwera mogę ocenić na 4+ - było bardzo przyjemnie i bym z chęcią przedłużył jednak ceny mają już wyższe i niestety musiałem zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i można zaufać tej firmie. Fakt że cena jest rewelacyjna ale wcale nie znaczy że to jakiś kit musi być. Ja u nich kupiłem ten za 5 zł i mam już konto od kilku tygodni i jak narazie wszystko chodzi rewelacyjnie. Tak samo się ze mnie nabijano jak rok temu za 18 zł na rok kupiłem serwer 122 MB z transferem 12 GB/msc. - i co? rok minął i działanie serwera mogę ocenić na 4+ - było bardzo przyjemnie i bym z chęcią przedłużył jednak ceny mają już wyższe i niestety musiałem zrezygnować.

Kibiklops i już po twoim poście można poznać kim Ty jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×