Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gwz

Przesiadka na macbooka

Polecane posty

Cześć,

Przymierzam się do zakupu laptopa. Głównie ma służyć do obróbki zdjęć, raczej sporadycznie zmontowanie jakiegoś prostego 2-3min filmu, do tego jakieś sprawy biurowe, przeglądanie internetu/netflix/youtube itp. W gry żadne nie gram. Czyli tak podsumowując 80-90% to Photoshop/Lightroom a pozostałe to reszta czynności.

Pomyślałem o nowym Macbooku Pro 13 w wersji 4 thunderbolt https://imad.pl/dla_ciebie/sklep/mac.html . Posiadam iphone oraz airpodsy i cenię sobie zalety ekosystemu. Obecnie pracuję na 6-letnim PCecie nie najwyższych lotów, planuję go całkowicie zastąpić laptopem pod którego będę podpinał obecny monitor.

Co sądzicie o takiej przesiadce? Czy taki Macbook wystarczy mi na załóżmy 5 lat i będę na nim w stanie zrobić to co na obecnym komputerze? Wiem że sprzęt na Windowsie znajdę o dużo lepszych parametrach w tej cenie . Ale jednak kusi mnie aby sprawdzić coś nowego i poznać smak całego systemu Apple.

6 godzin temu, gwz napisał:

,

Przymierzam się

słaba ta szeptanka.

jak wybierasz lapka wybierasz konkretne wersje pod kątem procka i ramu (kwestia jeszcze czy ma mieć M1 czy inny) i czy stać Cię na wydatek 20k. I nei wkleja się wtedy całej kategorii tylko wybrane modele - szeptać trzeba umić ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować