Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ComeMyLady

Wycena fraz, zaczynam z SEO

Polecane posty

Cześć - przez 4 lata pozycjonowałem stronę przyjaciół na globalnym Google, obecnie zdobyliśmy frazy top 3 w dość dochodowej  branży. Wymysliłem własne sposoby, zbudowałem własne zaplecze, rozkminiłem czego unikać by nie drażnić maszynowo uczonych algorytmów i potrafię wypozycjonować dowolną frazę w pół roku. Polskie Google to dla mnie piaskownica (nie w pojęciu SEO, tylko ludzkim).

Jeszcze 2-3 tygodnie chcę upewnić się, że potrafię działać na podwyższonych obrotach i zamierzam brać się za biznes. W przeciwieństwie do innych seo masterów i firm, chcę dawać gwarancję pozycji - nie zdzierać na tych biednych ludziach za samą walkę, ani nie zapychać folderu jakimiś monitorowaniami pozycji. Po prostu pozycja 1-3 taka a taka cena, pozycja 3-6 taka i generalnie liczyć dopiero od pierwszej strony (wiadomo ile osób wchodzi na drugą). Ponieważ działałem dla dwóch jedynie stron, nie mam jeszcze rozeznania. Macie jakieś sposoby/pomysły lub porady co do wyceny? Planuję brać minimalnie więcej od innych, ale za to dopiero po wbiciu frazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×