Skocz do zawartości
morgwai

hosting z SSH i sensownie działającym DNS-em

Polecane posty

Witam!

Przez 14 lat miałem hosting w linuxpl, ale to co z nim cyberfolks zrobiło to o pomstę bogów woła. Czarę goryczy przepełniło gdy zepsuli DNS-a: zmiany w panelu aplikowane są z opóźnieniem około 15 minut i gdy zgłosiłem problem do obsługi to arogancko próbowali mi wciskać, że tak system DNS działa i nic na to poradzić się nie da... żal.pl... (za czasów sprzed cybefolks zajmowało to kilka sekund max)

W związku z tym poszukuję nowego hostingu z dostępem SSH, sensownie działającym DNS-em i bez żadnych bzdurnych ograniczeń (np na ilość domen które sobie na tym hostingu postawię, na ilość kont i aliasów email itp) z nienaganną dostępnością (99%) w sensownej  cenie (cybefolks aktualnie śpiewa mi 183 pe-el-eny brutto / rok za przedłużenie ich rozklekotanego DNS-a i aroganckich techników: wolałbym tego nie przekraczać). Pojemność nie ma wielkiego znaczenia: 2GB dysku zupełnie mi wystarczą (nawet w 1GB pewnie się jakoś wcisnę). Transfer też mam mały.

Przejrzałem kilka ofert, ale nie wygląda to  dobrze:

jakieś inne sugestie?

Znalazłem też coś takiego, ale wygląda podejrzanie tanio: 32pln za "brąz" (1GB) lub 45 za "srebro" (2GB) : https://panel.host247.pl/index.php?rp=/store/hosting . był o nich temat na tym forum ale już ładne pare  lat temu ( https://www.webhostingtalk.pl/topic/4564-opiniahost247pl/ ) - ktoś ma jakieś świeższe doświadczenia?

Dzięki!

 

Edytowano przez morgwai (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z usług nazwa.pl, które wymieniłeś na swojej liście. W przypadku serwera CloudHosting Start 100 GB (cena roczna bez promocji 250 zł netto, ale przy zamówieniu w pierwszym roku cena promocyjna za rok to 100 zł netto) do dyspozycji masz 50 GB na stronę WWW i FTP, oraz 50 GB na pocztę e-mail i bazy danych. Minimalny rozmiar konta e-mail, jakie można założyć to 5 GB. Co jest warte podkreślenia, CloudHosting to usługa zintegrowana z CDN nazwa.pl, czyli siecią dystrybucji treści, która posiada m.in. aż 6 węzłów w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku). Dzięki CDN nazwa.pl Twoja strona WWW w każdym miejscu w Polsce będzie wczytywać się z maksymalną szybkością!

Oferujemy całodobowe wsparcie techniczne dla naszych usług. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon 24h/7, a czas połączenia z infolinią nie przekracza kilku sekund (bardzo tego pilnujemy). Dostęp przez SSH jest w standardzie, a nasze DNSy korzystają z technologii Anycast, dzięki czemu możemy zapewnić ich bardzo szybkie działanie w każdym miejscu na świecie (więcej o DNS Anycast na stronie https://www.nazwa.pl/dns-anycast/). 

Nasz CloudHosting możesz bezpłatnie testować przez 30 dni. Zamów serwer i sprawdź, jakie możliwości oferuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam konto hostingowego w promocji za 40 zł/rok w rapiddc.pl i powiem, że działa bardzo dobrze, choć wykupiłem tylko pod testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×