Skocz do zawartości

Historia edycji

bodek22

bodek22

8 godzin temu, cloudman napisał:

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się z rejestratorem. Dobry rejestrator będzie miał gotową procedurę, która w takim przypadku pozwoli Ci na odzyskanie kontroli nad domeną. Jeżeli rejestrator nie będzie mógł / nie będzie chciał Ci pomóc, podeślij przez priv do mnie nazwę domeny, postaram się zweryfikować jej status i podpowiedzieć później na forum, co możesz jeszcze zrobić.

A co trzeba wysłać rejestratorowi, czy wystarczy kopia dowodu właściciela domeny , czy może jeszcze jakieś inne dokumenty trzeba przygotować aby potwirdzić własność domeny?

bodek22

bodek22

8 godzin temu, cloudman napisał:

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się z rejestratorem. Dobry rejestrator będzie miał gotową procedurę, która w takim przypadku pozwoli Ci na odzyskanie kontroli nad domeną. Jeżeli rejestrator nie będzie mógł / nie będzie chciał Ci pomóc, podeślij przez priv do mnie nazwę domeny, postaram się zweryfikować jej status i podpowiedzieć później na forum, co możesz jeszcze zrobić.

A co trzeba providerowi wysłać, czy wystarczy kopia dowodu właściciela domeny , czy może jeszcze jakieś inne dokumenty trzeba przygotować aby potwierdzić własność domeny?

bodek22

bodek22

8 godzin temu, cloudman napisał:

W pierwszej kolejności musisz skontaktować się z rejestratorem. Dobry rejestrator będzie miał gotową procedurę, która w takim przypadku pozwoli Ci na odzyskanie kontroli nad domeną. Jeżeli rejestrator nie będzie mógł / nie będzie chciał Ci pomóc, podeślij przez priv do mnie nazwę domeny, postaram się zweryfikować jej status i podpowiedzieć później na forum, co możesz jeszcze zrobić.

A co trzeba providerowi wysłać, czy wystarczy kopia dowodu właściciela domeny , czy może jeszcze jakieś inne dokumenty trzeba przygotować aby potwirdzić własność domeny?

×