Skocz do zawartości
swiezy006

Problem podłączeniem domeny Cpanel OVH

Polecane posty

Witam, mam problem. Kupiłem vps z cpnalem w ovh. Dokupiłem do tego domenę również w ovh i mam problem. Nie potrafię skonfigwać cpanelu bądź whm. 

Cytat

Błąd: (XID mhsuus) This domain points to an IP address that does not use the DNS servers associated with this server. Transfer the domain to this server’s nameservers at the domain’s registrar or update your system to recognize the current DNS servers. To do this, use WHM’s Configure Remote Service IPs interface.

Po dodaniu domeny w cpnelu mam taki błąd jak wyżej.

W whm -> "Skonfiguruj adresy IP usług zdalnych" mam ip serwera dodane. W ustawniach dns domeny zmieniłem oba rekordy A na ip mojego vps i ping wskazuje to ip prawidłowo. 

Podpowie ktoś jak skonfigurować ten cpanel i domenę żeby działało? miało być prościej z tym panelm...  normalnie to ustawiałem rekordy A i ip kierowało na serwer tam w apache reszta, a tu problem. Proszę o pomoc.

Edytowano przez swiezy006 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj, bo tam średni czas odpowiedzi to 48h i pomijam, że pierwsza była nie na temat. Miało być łatwiej z tym cpanelem, a jest dramat.  Brak inofmracji na stronie jak go urochomić. trzeba się kontaktować z obsługą. Nie chcę przyjąć żadnej domeny, a obsługa wysyła link do przestarzałych poradników nei na temat i z nieistniejącymi zakładkami. Może ktoś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie używam cPanel osobiście, bo przesadzili z cenami licencji. Na swoim VPSie mam DirectAdmina, bez limitu domen, który za 25 zł opłacam w nazwie, gdzie nie mam też żadnych głupich limitów czasu na odpowiedzi, wszystko przychodzi od razu albo w ciągu kilku godzin jak sprawa jest poważniejsza

Edytowano przez nospa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×