Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł W.

Hosting SEO z własnymi IP w klasie C?

Polecane posty

Szukam dobrej usługi pod hosting SEO ale z własnymi, nie współdzielonymi adresami IP. Przynajmniej 50 IP (najlepiej różnych klas C).

Z zagranicznych ofert widziałem aseohosting, misshosting, seekahost itp. ale cena kilkanaście tys. na rok zwala z nóg. Słyszałem, że jest opcja kupienia VPS z OVH i dokupienia prywatnych IP ale zniechęca mnie nieco brak supportu tej firmy, a sam nigdy nie stawiałem VPS'a. Czy znacie jakieś inne usługi, które bylibyście w stanie mi polecić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nazwa.pl masz możliwość dokupienia dodatkowych adresów IP dla serwerów VPS, które będą geolokalizowane w różnych europejskich krajach - w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii lub Wielkiej Brytanii. Koszt jednego IP to 10 zł netto miesięcznie. 

Zarządzane serwerem VPS nie jest takie trudne, o ile posiada się trochę wiedzy z zakresu obsługi systemów opartych na Linuxie, oraz zainstaluje się jakiś panel zarządzania typu DirectAdmin, który konfiguruje większość usług. W nazwa.pl jest możliwość zakupienia panelu DirectAdmin w wersji Standard (bez limitu domen) w cenie 25 zł netto / mc.

Jeżeli miałbyś pytania związane z ofertą - daj znać przez pw, lub zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszym Działem Obsługi Klienta (dostępnym całodobowo 24/7) pod nr infolinii 22 454 48 10, lub poprzez kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2021 o 10:39, Paweł W. napisał:

Szukam dobrej usługi pod hosting SEO ale z własnymi, nie współdzielonymi adresami IP. Przynajmniej 50 IP (najlepiej różnych klas C).

Z zagranicznych ofert widziałem aseohosting, misshosting, seekahost itp. ale cena kilkanaście tys. na rok zwala z nóg. Słyszałem, że jest opcja kupienia VPS z OVH i dokupienia prywatnych IP ale zniechęca mnie nieco brak supportu tej firmy, a sam nigdy nie stawiałem VPS'a. Czy znacie jakieś inne usługi, które bylibyście w stanie mi polecić? 

Szukasz dobrej czy taniej usługi? 
Jaki masz budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×