Skocz do zawartości
otaku

Szybki oraz pojemny serwer pod katalog grafik

Polecane posty

Witajcie!

Poszukuję nowego miejsca gdzie mógłbym ulokować swój projekcik ... na zwykłym hostingu zaczyna brakować już miejsca. Opcja upgradu obecnego hosta to kwoty w których można już pomyśleć o czymś szybszym . Jakieś sprawdzone firmy ? 

www.otakugo.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jaką pojemność potrzebujesz? Posiadam na seohost domeny i hosting, jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Help-desk odpisuję błyskawicznie, zawszę w razie problemów pomaga niezależnie czy jest wina po mojej stronie czy nie. Nie zdarzyło mi się żeby jeszcze jakąś awarię mieli odkąd jestem ich klientem. Ceny bardzo atrakcyjne, jeden z najtańszych rejestratorów domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do skorzystania z oferty nazwa.pl. Koszt serwera o pojemności 100 GB (po 50 GB na www/FTP i 50 GB na pocztę i MySQL) to 100 zł netto w pierwszym roku i 200 zł netto w odnowieniu. Serwery uruchamiane są w technologii cloud, zapewniającej najwyższą możliwość dostępność usługi oraz najlepszą szybkość działania.

Jeżeli miałbyś pytania związane z usługami nazwa.pl - zapraszam do kontaktu, także przez prywatną wiadomość.

Z ofertą hostingu w naszej firmie możesz zapoznać się na stronie https://www.nazwa.pl/hosting/ 

Edytowano przez cloudman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×