Skocz do zawartości
BenRasp&berry

Legalny zarobek z serwera gry na hostingu

Polecane posty

Witam,

ostatnio założyłem własny serwer w grze Minecraft na pewnym hostingu, jednak dowiedziałem się, że zarobek z mojego serwera może trafić jedynie do portfela w hostingu, nie mogę go w żaden sposób wypłacić. Oczywiście zakupu rang na serwerze dokonuje się przez stronę internetową stworzoną przez ten hosting. Zastanawiam się więc, czy zrobienie własnej, osobnej strony internetowej serwera, z której mógłbym zarabiać pieniądze za pomocą reklam i sprzedaży rang, prosto na moje konto bankowe, nie do żadnego portfela, byłoby legalne? Oraz czy do tego konieczne jest założenie działalności gospodarczej, czy do danej kwoty można zarabiać bez żadnej rejestracji firmy? Proszę o pomoc i wyrozumiałość, ponieważ nie mam na ten temat żadnego pojęcia.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej pytanie do forum gospodarczego :)  Tutaj masz trochę wiedzy na temat tego, kiedy trzeba a kiedy nie rejestrować działalność gospodarczą https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zakladanie-firmy/chce-wiedziec-jak-zalozyc-wlasna-firme/dzialalnosc-nierejestrowa-oraz-inne-sytuacje-w-ktorych-nie-trzeba-rejestrowac-firmy

Krótko, jeżeli co miesiąc nie zarobisz więcej niż około 1300 zł  to nie musisz rejestrować działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×