Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
altembas

szukam - hosting współdzielony, duże skrzynki email

Polecane posty

Hej,

Mam konta klientów w iq.pl i jestem bardzo zadowolony. Myślę, że to już z 10 lat.

 

Teraz napotkałem problem, iq.pl ogranicza maksymalną wielkość skrzynki email. Potrzebuję hostingu, który zaoferuje mi duże skrzynki email (20GB+) w ilości co najmniej 10. Do tego mikroskopijna statyczna strona. Do 5 własnych domen. I w sumie tyle.

Zależy mi na stabilności, uptime, pewności działania - wszystko to było w iq.pl, ale niestety maks skrzynki email to 10GB...

 

Problemy widzę dwa: nierzetelne opinie/artykuły sponsorowane - więc nie wiadomo komu wierzyć oraz... mało, który hosting podaje informację o wielkości skrzynek email - trzeba się z każdym kontaktować. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeżeli potrzebujesz 10 skrzynek e-mail, o pojemności min. 20 GB każda, zaproponuję Tobie Hosting Cloud Biznes 500 GB od nazwa.pl. Jest to rozwiązanie, w którym co prawda określamy wielkość konta e-mail, ale.... minimalną :) Otóż minimalnie konto email może mieć 1 GB, a maksymalnie - tyle ile potrzebujesz, w ramach dostępnej przestrzeni dyskowej na założenie takich skrzynek. Na serwerze Hosting Cloud Biznes masz aż 250 GB do wykorzystania tylko na pocztę, w dowolnej konfiguracji (rozmiar/skrzynka/ilość skrzynek). 

Koszt serwera to 400 zł netto. Szczegóły są na stronie: https://www.nazwa.pl/hosting/

Jeżeli masz serwer w innej firmie, możemy wykonać migrację zarówno strony www, jak i poczty. Szczegóły w tym temacie ustalasz z naszym technikiem, który skontaktuje się z Tobą, jeżeli wyrazisz chęć, aby to nasza firma wykonała takie przeniesienie danych.

Tomek [nazwa.pl]

 

Edytowano przez cloudman (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×