Skocz do zawartości
gracz0

konto DA , rekord A + dns IP wlasne

Polecane posty

Witam poszukuje wlasneo konta reseller, lub konta www, bez roznicy wymog to panel DA , gdyz do niego sie przyzwyczilem przez nascie lat. Nastepnie to Prywatne IP, choc nie jest tojakims wymogiem, lecz preferwal bym z zwiazku z tzw czarna lista ip.... . Dysk czy tranfer nie gra roli. Chodzi mi tylko i wylacznie o podpiecie domeny do konta i nastepnie przekierowanie na rekord A, mx itp... niestety freee dns 48  cos mi nie siada w sensie po kilkun latach , aktualnie nie wiem czemu nie  chce przekierowywac mojej domeny na prywatny adres IP. Chodzi o prywatna chmure i serwer www, ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tylko przekierować tylko wybrane rekordy DNS domeny na określony IP - nie potrzebujesz konta reseller czy konta hostingowego. Wystarczy utrzymanie domeny w firmie, która zapewnia Tobie możliwość konfiguracji strefy DNS domeny w oparciu o udostępniane swoje serwery DNS. nazwa.pl oferuje w ramach utrzymania domeny usługę edycji strefy DNS domeny (utrzymanie DNSów).

Jeżeli potrzebujesz przestrzeni dyskowej, aby na takim serwerze uruchomić sobie prywatną chmurę i serwer WWW, i dlatego potrzebujesz Direct Admin - to najlepszym rozwiązaniem byłby VPS. Najtańszy VPS w nazwa.pl to koszt 10 zł netto / m-c. Do tego dochodzi koszt licencji Direct Admin też 10 zł netto / m-c. Gdybyś był zainteresowany, daj znać przez PW, prześlę Tobie kod obniżający koszt usługi w pierwszym okresie abonamentowym o dodatkowe 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×