Skocz do zawartości

Historia edycji

muchomor

muchomor

Witam szukam osoby która za niską kwotę zainstaluje mi na serwerze vps roundcube bo ja się osobiście poddaje. Spędziłem całą noc i zawsze jest z tym programem problem, kilka razy w życiu udało mi się to zainstalować ale jak potem powtarzam czynności to nagle z kosmosu pojawiają się nowe błędy/problemy. Co jest nie tak z tym? Nie rozumiem zupełnie, potrzebuję zainstalowac ten program jedynie na kilka dni + nie chce żadnego hostingu ponieważ hosting ma limity których ja nie mogę mieć. Potrzebuje używać tego programu w 100% z uprawnieniami

Nie wiem jaką cenę mogę zaoferować ale dogadamy się w prywatnej wiadomości, bądź napisz mi od razu ile wymagasz za taką czynność. Ja osobiście celuje w hmm. 15/20 złoty?

muchomor

muchomor

Witam szukam osoby która za niską kwotę zainstaluje mi na serwerze vps roundcube bo ja się osobiście poddaje. Spędziłem całą noc i zawsze jest z tym programem problem, kilka razy w życiu udało mi się to zainstalować ale jak potem powtarzam czynności to nagle z kosmosu pojawiają się nowe błędy/problemy. Co jest nie tak z tym? Nie rozumiem zupełnie, potrzebuję zainstalowac ten program jedynie na kilka dni + nie chce żadnego hostingu bo hosting ma limity których ja nie mogę mieć. Potrzebuje używać tego programu w 100% z uprawnieniami

Nie wiem jaką cenę mogę zaoferować ale dogadamy się na prywatnej wiadomości, bądź napisz mi ile wymagasz za taką czynność.

×