Skocz do zawartości
dominik101984

Czy ma sens stałe korzystanie z poczty z dysku zewnętrznego?

Polecane posty

Witajcie!

Jeśli padło już takie pytanie to podrzućcie proszę link do takiego tematu.

Korzystam z kilkunastu kont email w firmie i w domu, mam jakieś 65GB poczty, korzystam z Outlooka 2007. Zmieniam laptopa , chcę przejść na Outlooka 2016, ale to co najważniejsze - chciałbym mieć całą pocztę na dysku zewnętrznych SSD, zaszyfrować go i nosić ten dysk w kieszeni pomiędzy pracą, a domem. Dzięki temu nie targałbym laptopa pomiędzy domem, a biurem tylko miałbym jeden w domu, drugi w firmie, a jeździłbym jak wielki pan z małym dyskiem SSD w kieszeni :) Pytanie czy to wg Was jest technicznie możliwe oraz czy ta poczta będzie stabilnie i bez jakiś lagów działała (czy będzie się wieszała lub działała odczuwalnie wolniej, bo będę korzystał z dysku zewnętrznego?)? Może ktoś z Wam tak robi?
W sytuacji gdy nie bardzo ufam chmurze (jeśli uważacie że głupio gadam to proszę nie oceniajcie mnie tylko mi doradźcie), to wydaje mi się to bardzo fajnym rozwiązaniem przy zaszyfrowaniu dysku (gdyby ktoś go ukradł i chciał przejrzeć dane) oraz kopieniu jego backaupów (te SSD są szybkie, więc kopia to moment). Tylko pytanie czy to będzie działał bez odczuwalnych opóźnień? I ewentualnie podrzućcie link jak ustawić ścieżki w Outlooku 2016, na którego chcę przejść z 2007.
pozdrawiam, Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×