Skocz do zawartości
otaku

Wordpress brak pamięci

Polecane posty

Witam 

Wywala mi następujący błąd

 


Fatal error: Out of memory (allocated 2097152) (tried to allocate 20480 bytes) in /wp-includes/pomo/mo.php on line 323

Fatal error: Out of memory (allocated 2097152) (tried to allocate 135168 bytes) in /wp-includes/pomo/streams.php on line 118

Jak to naprawić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to błąd wynikający z parametru MEMORY_LIMIT na Twoim hostingu. Polecam abyś porozmawiał z firmą hostingową, gdyż wg komunikatu MEMORY_LIMIT masz ustawiony na 2 MB, co jest "rażąco" małą wartością przy wymaganiu współczesnych skryptów, a juz na pewno przy wymogach jakie stawia Wordpress. Dobre hostingi oferują MEMORY_LIMIT ustawiony na 1024 MB ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz plik htaccess, albo panel swojego hostingu - prawdopodobnie beda mieli tam "konfigurator PHP", gdzie bedziesz mogl podejrzec i ewentualnie zmienic wartosci.

Jesli nie znajdziesz, to mozesz zawsze sie odezwac np do BOKu, pewnie ktos Ci odpowie i zmieni/doradzi jak zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez pseudo reklamy mój już były dostawca życzył sobie 100 zł za dostęp do php.ini  ... a tylko tam mogłem zmienić wartość memory  .... zmieniłem wersję php na serwerze o jedną niżej i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×